999 rezultate për

meshi

16 vite burg, i riu që vrau shokun kërkon mëshirë: Kishim pirë drogë! 16 vite heqje lirie për të riun i cili nën ndikimin e substancave narkotike theri për vdekje shokun e tij. Muhamet Sa
Banorët në Durrës në mëshirë të fatit pas tërmetit: Shpirti ma di, strukemi në batanije Pas tërmetit të datës 26 nëntor, mijera familje mbetën në qiell të hapur. Media ishte në familjen e Ahmet Lilës, në D
Silvana Bushati e pamëshirshme, kërkon kthimin e dënimit me vdekje (VIDEO) Silvana Bushati, e njohur si pjesë e Partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit është shprehur se është pro dënimit me vdekje
Rama i "pamëshirshëm" me ministrat në Golem: Rezultate të dobëta! Janë zbardhur detaje të reja nga mbledhja e Ramës ne Golem, Durrës me qeverinë. Mësohet se kryeministri Rama ka sulmu
U çlirua e gjithë energjia nga tërmeti? Inxhinieri jep këtë shpjegim Teknonisti dhe gjeologu Avni Meshi jep mendimin e tij në lidhje me tërmetin e fuqishëm të 26 nëntorit, që tronditi vendi
Do ikte në takim me të dashurin, nëna rreh pa mëshirë foshnjën një muajshe Nuk është hera e parë që një nënë të dhunojë fëmijën e saj edhe pse natyrshëm lind pyetja sesi mundet një veprim i tillë
'Zot i Mëshirës', ndërtesa që lundron në ujë prej 700 vitesh (VIDEO) Pavijoni i Guanyin u ndërtua edhe si pavijoni i ‘Zotit të Mëshirës’ si quhej ndryshe. Ky tempull është vendosur në majë
Burri e mbyti pa mëshirë: Detaje të tmerrshma nga vrasja e gruas nga Suhareka Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër I.H., i cili gjendet nën ma
Galliani i pamëshirshëm ndaj Icardit: Po të dojë, le të vijë te Monza Prej thuajse një viti Mauro Icardi është objekt i përditshëm i mediave sportive. Më shumë se për golat e tij, flitet
"Gjyshërit e këqij" rrahin pa mëshirë të riun (VIDEO) Ky është momenti kur disa të moshuar rrahin një të ri në mënyrë barbare. Në pamjet filmike do të shikoni grupin e të
Pronari i shiti apartamentit pa asnjë shpjegim, familja Gjini në mëshirë të fatit (FOTO LAJM) "Shqiptarët për shqiptarët" publikuan në News24 historinë e dhimbshme të Vjollca Gjinit me dy fëmijë jetimë në një fshat
SKANDAL/ Mesuesi shqiptar përdhunon të miturën për 3 vite, vajza lihet në mëshirë të fatit (FOTO LAJM) Qendra për të Drejtat e Fëmijëve ka bërë public një rast të rëndë të përdhuminit të një të miture nga mësuesi i saj në s
Tumori "vrasësi" i pamëshirshëm i shqiptarëve Tumori vijon të mbetet “vrasësi” më i pamëshirshëm. INSTAT ka publikuar të dhënat për vitin 2018, ku shihet një rritje m
Lirohet Mario Meshini, i dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit Gjykata e Tiranës ka dhënë ditën e sotme vendimin për lirimin nga qelia të Mario Meshiniti i dyshuar si i përfshirë në v
Grushtim pa mëshirë, plas sherri në studion shqiptare (VIDEO) Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushta në një studio televizive. Sipas Top Story kjo video
Shkon në 207 numri i vitkimave në Sri Lanka, në kisha e hotele pati 8 shpërthime MWngjesin e sotëm Pashkët janë përgjakur në Sri Lanka. Në këtë vend raportohet se ka patur 8 shpërthime bombash që kanë
Terroristja e ISIS bën sikur është penduar, kërkon mëshirë nga shteti që e rriti Nusja ISIS, irlandezja Lisa Smith ka këmbëngulur se ajo nuk “ka vrarë askënd”, ndërsa lutet të kthehet në shtëpi me vaj
Kodrat e Selitës nën mëshirën e flakëve Një zjarr ka përfshirë pasditen e sotme kodrat e Selitës, ndërsa bimësia e zonës është vënë nën pushtetin e flakëve.
Berisha nxjerr videon: Polici goditi në fytyrë protestuesin e shtrirë në tokë Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet një videoje duket Policia që vazhdon i hedh ujë me presion një pers
Viktima e parë i thotë "Selamu Alejkum", por terroristi e qëllon pa mëshirë (VIDEO) Detaje rrëqethëse po publikohen në mediat vendase nga sulmi terrorist i ndodhur në Zelandën e Re. Si pasojë e këtij