999 rezultate për

mesazhi

"Do të lëpij këmbët", mesazhi që mori biondia bukuroshe do ju lerë pa fjalë Erida Baxho ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Biondja bukuroshe tregoi se në rrjete sociale i vijnë shumë
Mesazhi i Zaevit për partitë shqiptare Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev I ka dërguar një mesazh partive shqiptare dhe të tjerave të cilat mund të paraqesin kushte
Gruaja i kërkoi divorcin, burri hakmerret duke vrarë dy fëmijët e tyre Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Mëngjesin e sotëm, babai ka vrarë dy fëmijët e tij, binjakë të moshës 12 vj
Mesazhi i nënës që përloti moderatorin Isli Islami: Jam këtu falë teje! Programi “Dua të të bëj të lumtur” disa ditë më parë i çoi ftesën për të ardhur në studio Isli Islamit teksa ishte në tr
Ish-deputeti publikon mesazhin kërcënues të Ministrisë së Arsimit: Mësuesit të pezullohen! "Të gjithë mësuesit që janë thirrur për të administruar provimet e maturës shtetërore dhe nuk janë paraqitur të merret m
Meta e kalon të dielën në plazh, publikon foton me mesazhin e fortë Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të diel ta kalojë në bregdet. Kreu i shtetit nuk ka hezituar të ndajë një mo
Manastirliu shpërndan mesazhin e mjekut: Koronavirusi po mundet, por nuk është asgjësuar Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video-mesazh të njërit prej mjekëve, i cili po i shërben p
E tha qartë, mesazhi që ''fshihej'' në çantën e ambasadores gjatë takimit me Ramën (FOTO LAJM) Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e djeshme u takua me kryeministrin Edi Rama për të diskutuar mbi ngjarjet e fundit.
Protesta për Teatrin, ultrasi i Tiranës fiton vëmendjen me mesazhin epik (FOTO LAJM) Në protestën e djeshme për Teatrin Kombëtar, një ultras i Tiranës ka ditur të fitojë vëmendje të madhe për shkak të mesa
Protesta për Teatrin Kombëtar, Ambasada e SHBA jep mesazhin e rëndësishëm Sapo ka filluar protesta e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë një r
Distancim social dhe higjenë, si do të ndryshojë jeta pas koronavirusit? (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar mesazhin e një tjetër doktoreshe, që bën thirrje për respektim
"COVID do na bëjë të jetojmë ndryshe", doktoresha jep mesazhin sensibilizues Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku ka publikuar e një tjetër doktoreshe e cila kërko
Pasi i publikuan mesazhin në rrjetet sociale, reagon ashpër kreu i Urgjencës (FOTO LAJM) Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas prej dy ditësh qarkullon në rrjetet sociale
"Ekzistojnë specie të tila?", Klea Huta si rrallëherë revoltohet me mesazhin e ndjekësit (FOTO LAJM) Klea Huta ka ndarë çdo emocion të bukur gjatë pritjes së saj të ëmbël. Së fundmi moderatorja ka treguar rrobat e vogla t
Mesazhi i veçantë i Grida Dumës: Era e ndryshimit po vjen, mundësia duhet shfrytëzuar Me një mesazh ndryshe ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma i është drejtuar ndjekësve te saj dhe publikut në r
Mbappe lëshon mesazhin e koduar: Të gjithë flasin, por askush nuk e di Kylian Mbappe është futbollisti më i përfolur në merkato, pasi thashethemet në javët e fundit ka shkaktuar një krizë me
"Ka mirënjohjen e të gjithëve", mesazhi emocionues për Tritan kalon Ai është një nga mjekët që ndodhen në vijën e parë të luftës përballë COVID-19. Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Oge
Princi Louis feston ditëlindjen, por cili është mesazhi që fshihet pas fotove (FOTO LAJM) Sot, Princ Louis feston ditëlindjen e tij të dytë dhe Princ William dhe Kate Middleton na bekuan me disa foto të reja të
''Kumbari mungon në mortin tënd'', Zija Çela rrëqeth me mesazhin për Rikard Ljarjan Ndarja nga jeta e aktorit të madh Rikard Ljarja ka prekur të gjithë. Sot shkrimtari Zija Çela, ka prekur të gjithë. Shk
"Karantina 2020", mesazhi i Wanda Naras që shoqërohet me foto hot (FOTO LAJM) "Karantina 2020". Është ky mesazhi i thjeshtë në spanjisht i Wanda Naras në Instagram, me bashkëshorten e Mauro Icardit