999 rezultate për

mertesacker

​Yjet e sportit që u pensionuan gjatë vitit 2018 Viti 2018 ishte një vit i mrekullueshëm për tifozët e sportit për shkak të garave te kompeticioneve që u zhvilluan dhe d
Arsenal kalon lehtë (VIDEO) Arsenali është kualiifkuar për raundit e rradhës në FA Cup pasi ka mposhtur sot skuadrën e Hull Cityt me rezultat 2-0.
Gjermania, tërhiqet edhe Per Mertesacker Kupa e Botës me Gjermaninë ishte kapaku i artë për Per Mertesacker. Mbrojtësi i Arsenalit deklaroi për Suddeutsche Zeitu
Mertesacker: Javët e ardhshme, test për Arsenalin Mbrojtësi i Arsenalit, Per Mertesacker, thotë se shpresat e tyre për titull do të testohen në javët e ardhshme. Arsen
Gjermania mposht Anglinë (VIDEO) Gjermani ka fituar miqsoren e luksit me Anglinë me Rezultatin 0-1. Goli u shënua nga Mertesacker në minutën e 39. Kjo
Dy gjermanët e Arsenal në versionin Samurai (FOTO LAJM) Arsenal ndodhet në Japoni aty ku po zhvillon fazën përgatitore para startit të sezonit 2013-2014 të Premier League-s. Pë
Milan-Arsenal, Wenger humb Mertesacker Probleme në mbrojtjen e Arsenal në vigjilje të ndeshjes të së mërkurës në San Siro përballë Milan. Per Mertesacker nuk d
Mertesacker lojtar i Arsenalit Arsenali ka avancuar në bisedime për të transferuar lojtarin e Werder Bremen, Mertesacker. Mesa duket ai mund të kalojë