E FUNDIT/ COVID-19 nuk ndalet në Itali: Në 24 orë vdiqën 760 njerëz
999 rezultate për

mertens

Sulmuesi i Napolit për doktorët: Faleminderit për punën e palodhshme Mertens nuk i ka harruar ata që e kanë më të vështirë këto ditë, mjekët, duke i falenderuar per punen qe po bejne. Më
Napoli mendon për zëvendësuesin e Mertens, "piketon" kapitenin e Torinos Napoli po përgatitet të ndryshojë disa elementë të skuadrës për sezonin e ardhshëm. Të kaltrit i kanë vënë syrin sulm
Arrihet akordi, Mertens te Napoli edhe për dy vite Tashmë nuk ka më dyshime Dries Mertens do të rinovojë kontratën e tij me Napolin. Shënuesi më i mirë i të gjithë histori
Shënoi ndaj Barcelonës, Mertens barazon rekordin e Hamsik Sulmuesi i Napolit, Dris Mertens ka barazuar rekordin e Hamsik si golashënuesi më i mirë në historinë e klubit. Tani
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës, Napoli-Barcelona Në San Paolo Napoli dhe Barcelona zhvillojnë përballjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampioneve. Gennaro Gattu
Mertens rikthen Napolin te fitorja me asist të Hysajt (VIDEO) Hysaj asiston, Mertens shënon. Napoli u rikthye te fitorja në kampionatin italian pasi triumfoi 0-1 në transfertën ndaj
"Ngeci" rinovimi i kontratës me Napolin, Interi në sulm për Mertens Interi ka hyrë seriozisht në garë për sulmuesin e Napolin, Dris Mertens. Belgu nuk e ka rinovuar kontratën me Napolin dh
"Ngec" rinovimi, Mertens drejt largimit nga Napoli Dries Mertens duket gjithmonë e më larg qëndrimit te Napoli. Belgu ashtu si Callejon nuk ka gjetur akordin për rinovi
Napoli refuzon ofertën e Chelsea për Mertens Chelsea vetëm pak ditë më parë bëri një ofertë për sulmuesin e Napolit, Mertens. Së fundmi raportohet se Napoli i ka
Nuk mungojnë ofertat, por Napoli i ofron rinovimin dyshes Mertens-Callejon Drejtuesit e Napolit po punojnë për të rinovuar kontratën me Mertens dhe Callejon, dy lojtarë të konisderuar tepër të rë
Inter i vihet yllit të Napolit, e sheh si partner të Lukakut Interi raportohet se është duke e shqyrtuar mundësinë e transferimit të sulmuesit të Napolit, Dries Mertensit, në San Si
Mertens drejt rivalit të Napolit? Faqja e parë e Corriere dello Sport e sotme po hedh një bombë transferimi. Gazeta po pretendon se Dries Mertens është
Mertens ndjehet si 25 vjeç: Dua të luaj dhe për shumë kohë Pavarësisht se ka në skuadër shumë sulmues, Dries Mertens vazhdon të jetë pika e referimit e Carlo Ancelottit në sulmin
Mertens, vetëm 1 gol larg rekordit të Maradonës Falë golit të tij edhe atij të Manolas, Napoli mori tri pikë shumë të rëndësishme ndaj Breshias. Pas atij që shënoi d
Pritja e Adrian, bën xhiron në rrjetet sociale (VIDEO) Liverpooli u mposht 2-0 nga Napoli dje në mbëmje, por ai që tregoi një nivel të lartë ishte portieri Adrian, i cili në
Napoli magjik, Mertens dhe Lloriente fundosin kampionët e Europës (VIDEO) Napoli ka dhuruar spektakël në San Paolo teksa ka mposhtur 2-0 kampionët e Europës, Liverpoolin, shkruan Albeu.com. T
Napoli kalon në avantazh, fantastik Mertens (VIDEO) Napoli ka kalaur në avantazh ndaj Liverpoolit me anë të një 11-metërshi të shëndërruar në gol nga Dries Mertens në minu
Napoli – Liverpool, formacionet zyrtare Napoli dhe Liverpool takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve që zhvillohet në “S
Napoli shënon dhe golin e dytë përballë Interit (VIDEO) Napoli po fiton 2-0 ndaj Interit në "San Paolo". Napoli ka shënuar tjetër gol ndaj Interit në ndeshjen që po zhvilloh
Napoli zhbllokon ndeshjen përballë Genoa (VIDEO) Skuadra e Napolit ka arritur të zhbllokojë ndeshjen në minutën e 34’ me anë të sulmuesit belg Driss Mertens. Mertens