999 rezultate për

merita

Super asist nga CR7, Sanches trefishon për Portugalinë (VIDEO) Portugalia ka realizuar edhe golin e tretë në miqësoren kundër Andorrës. Goli është shënuar nga Renato Sanches në min
Trump merr meritat: Presidenti bëri bashkë Serbinë dhe Kosovën Shtëpia e Bardhë ka publikuar një komunikatë në lidhje me marrëveshjen mes Kosovës dhe Serbisë në Uashington. Më 4 sh
Eliminoi Juventusin dhe Man.City, Garcia i jep merita vetes së tij Trajneri i Lyon ka marrë të gjitha meritat për fitoren e Lyon kundër Manchester City. Pas befasisë ndaj Juventus, sku
Me frymëmarrje të rënduar dhe i kërrusur, Rama merr meritat për Eurobondin 7-vjeçar Kryeministri Edi Rama ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka komentuar vendimin e tregjeve të Kapitalit. Shqipëria
Anulohet Premierliga, gjithçka vendoset në bazë të meritave sportive? Premierliga duket se nuk do të rifillojë më këtë sezon. Sezoni 2019/20 i Premierligës raportohet të ketë marrë fund, dh
Çfarë bën Merita Halili kur i shkon vjehrra në shtëpi? Përgjigjet këngëtarja Këngëtarja e njohur, Merita Halili dhe bashkëshorti i saj, Raif Hyseni kanë qenë ditën e sotme të ftuar në programin ‘E
Të gjithë kthejnë sytë nga e vetmja që i mbijetoi tragjedisë në Bulqizë, çfarë tha 16 vjeçarja Një nënë me dy fëmijët e saj humbën jetën dje në Ostren për shkaqe akoma të paqarta. Rajmonda Tola, 45 vjeç, u gjet e
Grenell i fal gjithë meritat: Marrëveshjet u arritën falë direktivave të Presidentit Trump Përmes një reagimi në Tëitter , ambasada amerikane në Berlin, ka thënë se marrëveshje për linjën ajrore, hekurudhore dhe
Foli më shumë se ç'duhej në Sanremo, Amadeus flet për "gabimin" e Alketës (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin italian "Porta a Porta", së bashku me prezantuesin italian d
Përfundon tmerri i Alvinit, por sapo nisi "lufta" e meritave për shpëtimin e tij Alvin Berisha tashmë është i lirë nga kampi "Al Hol" dhe tmerri i tij disa vjeçar në Siri ka marrë fund duke lënë pas në
"Nuk jam unë, jeni ju", fjalimi motivues i Rejas (VIDEO) Trajneri Edy Reja ka sjellë një frymë pozitive në kombëtaren shqiptare, duke ringjallur shpresat se ky ekip ka shumë për
Dy breza shumë të ndryshëm, çfarë mendon Merita Halili për Taynën (FOTO LAJM) Pikërisht kur mendonim se nuk kishte njeri që nuk e njihte Taynën në Shqipëri, Kosovë e vendet fqinje! Këngëtarja e
De Laurentis: Merita e Ronaldos, Allegri ska bërë asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, ka dhënë një intervistë për "Corriere Dello Sport", ku ka folur në lidhje me
Kloop: Merita e gjitha e lojtarëve Kloop në deklaratën e dhënë pas fitores historike me Barcelonën është shfqaqur i papërmmbajtur. "Kjo ishte e tepërt!
Amanet fëmijët, gruaja telefonon policinë dhe pastaj vret veten Një 41-vjeçare nga fshati Molisht në rrethin e Beratit, i ka dhënë fund jetës mesditën e sotme, teksa ka varur veten me
Qeveria e Kosovës shpërblen Fadil Vokrrin me statusin e ‘Qytetarit me Merita të Veçanta’ Në mbledhjen e sotme, Qeveria e Kosovës, pas propozimit të Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka m
Solari: Reali në "çatinë" e Botës, por merita është e Zidane Trajneri i Real Madridit, Santiago Solari, ndau suksesin e fitimit të Kupës së Botës për klube me ish-trajnerin e madril
Shqipëria dhe Kosova në luftë për Meritan Shabanin Meritan Shabani është një nga talentet e shumtë që po rrit klubi gjigant gjerman, Bayern Munchen dhe që po tërheq vëmend
Kosova kërkon të bindë talentin e Bayernit Meritan Shabani është talenti kosovar që aktivizohet te skuadra e Bayernit. Mesfushori me tipare sulmues, ka të ardhme p
Përpiqet t'i marrë meritat për vizat por ky e bllokoi demarkacionin kur ishte në opozitë Kryeministri Ramush Haradinaj, thotë se Kosova mori lajmin e shumëpritur për hapjen e rrugës drejt lëvizjes së lirë dhe