999 rezultate për

mercedes-benz

Mercedes-Benz trefishon shitjet e makinave elektrike, paralajmëron një dekadë transformuese CEO i Daimler theksoi rëndësinë e teknologjive me ndotje të ulët dhe inovacion, duke i thënë CNBC se industria e automob
Mercedes vjen me “bishën” e re, kësaj radhe elektrike (FOTO LAJM) Mercedes vjen me VISION EQS. Ajo është makina e re elektrike, e cila vjen pas EQC SUV dhe furgoni EQV. Para se ta sh
Eksperiment i çmendur, a i mbijetoni dot një sulmi me armë brenda një Mercedesi S-Class? (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
Mercedes prezanton përbindëshin me 6 goma (FOTO LAJM) Firma gjigante e makinave Mercedes-Benz ka sjellë prototipin me të ri të një makinë kamionçinë më 6 rrota. E veçanta
Eksperiment i çmendur, sa i mban plumbat Mercedes Benz S-Class (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
"Mercedes-Benz" tërheq 400 mijë makina nga tregu Prodhuesi i makinave "Mercedes-Benz", pronar i gjermanit Daimler, njoftoi tërheqjen e 400 mijë automjeteve në Britaninë
Volvo XC40 rivalizon BMW X1 dhe Audi Q3 (VIDEO) Kompania Volvo ka testuar modelin më të ri të quajtur XC40, i cili pritet që të dal në treg në vitin 2018. Volvo XC40
Ja si duket Mercedes-Benz i 2018-ës (FOTO LAJM) Prodhuesi gjerman duket se së fundmi ka gati modelin më të ri të Mercedes. Pritet që në fund të 2018-ës dhe në fillim të
Mercedes-Benz E Class 2016 (FOTO LAJM) Mercedes-Benzi prezanton zyrtarisht modelin e ri E Class 2016. Prezantimi i këtij modeli është bërë në panairin e makina
Mercedes Benz teston modelin GLE në Shqipëri (FOTO LAJM) Kompania gjermane Mercedes-Benz, kësaj here ka zgjedhur Shqipërinë për të testuar modelin e makinave Mercedes-Benz GLE 5
Ja si do të duket Mercedes-Benz E-Class 2017 (FOTO LAJM) Mercedes po punon për të sjellë në treg modelin më të ri të tij të kombinuar me elegancën e S-Class. Makina parashik
Mercedes-Benz prezanton modelin GLS (VIDEO) Mercedes-Benz prezanton medelin e tij më të fundit GLS. Ky është një model që bazohet në modele të ngjashme si 350D dhe
Modifikohet Mercedes V250 (FOTO LAJM) Kompania për rregullimin e makinave, Hartmann Tuning, ka bërë të mundur modifikimin e modelit Mercedes-Benz V250, me mot
Mercedes projekton modelin e ri GLS (FOTO LAJM) Mercedes-Benz po punon për të realizuar zgjerimin e linjës së modeleve Crossover. Deri më tani kompania gjermane ka ofru
Mercedes sjell versionin e ri të modelit G Cabrio (FOTO LAJM) Mercedes-Benz G-Class është një model që është hedhë në treg që në vitin 1979 dhe vit pas viti janë bërë ndryshime në li
Mercedes-Benz S-Class, i ri me 577 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Mercedes Benz këtë vit prezantoi makinën e re S-Class, i cili vjen në dy versione S600 dhe S65 AMG. Ky është një model q
Flamuri shqiptar valëvitet në Muzeun e Mercedes-Benz (FOTO LAJM) Flamuri shqiptar valëvitet në Muzeun e Mercedes Benz në Stuttgart. E gjithë kjo ka ndodhur për shkak të vizitës së kryem
Mercedes-Benz GLC Coupe rivalizon BMW X4 (FOTO LAJM) Mercedes-Benz GLC Coupe i cili njihet si rivali i BMW X4 vjen në panairin Auto Shanghai 2015. GLE Coupes vjen me mot
Gati modeli i ri Mercedes-Benz GLE (FOTO LAJM) Mercedes-Benz gati për të sjellë në treg modelin GLE. Mësohet se makina e re e Mercedesit do të ketë motorin e GLE 450 A
Mercedes-Benzi 190 SL feston 60 vjetorin (FOTO LAJM) Mercedes-Benzi është duke festuar 60 vjetorin e modelit kabrio 190 SL me dy ulëse. I prezantuar si koncept në Interna