999 rezultate për

mercedes

Historia e "Mercedes 600", makinat me të cilat udhëtonte Enver Hoxha (FOTO LAJM) …Një Mercedes 600 tip limuzine ka qenë diamanti mbi kurorën e makinave me të cilat ka udhëtuar drejtuesi i lartë i shtet
Lëvizja e shekullit pritet në Formula 1, Hamilton te Ferrari? Ferrari ka pranuar se ka bisduar me kampionin aktual tw Formula 1, Luis Hamilton pwr tiu bashkuar "kok kuqes" nw tw ardh
Hamilton do të largohet nga Mercedes Një ndryshim i bujshëm mund të ndodhë në botën e Formula 1 duke filluar që nga sezoni i ardhshëm. Lewis Hamilton, kampio
Përballje "titanësh" mes Audit, Porsche dhe BMW-së luksoze Ishte vetëm çështje kohe, kur BMW do të shfaqte rivalin e Taycan dhe e-tron GT. Megjithëse BMW është “vonë” në tregun
3 tipe të ndryshme makinash, Ferrari kërkon medoemos të mposhtë Mercedesin Kjo do të jetë një periudhë e ngjeshur me punë për Ferrarin, në përgatitjet për sezonin 2020 të Formula 1. Sipas medi
Mercedes e sjell luksin e Maybach në një version SUV (FOTO LAJM) Te panairi i makinave që po mbahet në Los Anxhelos, Mercedes Benz ka paraqitur Mercedes-Maybah GLS 600, një model i ri n
5-vjeçari merr dhuratë një Mercedes Benz nga Presidenti për një arsye që ju lë pa fjalë (VIDEO) Një pesë vjeçar ka fituar një veturë të tipit Mercedes Benz. Arsyeja? Ka arritur të realizojë 4,105 pompa. 5-veçari r
Prezantuesja e njohur parkon "Mercedes-in", në vend parkimin për personat e aftësi të kufizuara (FOTO LAJM) Prezantuesja televizive Holly Willoughby u detyrua të parkojë xhipin e saj tip “Mercedes”, në një vend parkimi dedikuar
F1: Aksidenti i tmerrshëm i Bottas, Mercedes tregon për gjendjen e pilotit (VIDEO) Valtteri Bottas ka pësuar një aksident të tmerrshëm në garën e sotme, në Grand Prixin e Meksikës. Në kualifikueset e
Ky kërmill ka bllokuar zbarkimin e 900 “Mercedesëve” me vlerë 31 milion euro Një kërmill i rrallë ekzotik, i pazbuluar ndonjëherë në Australi, ka bllokuar hyrjen në vend të 900 automjeteve të reja
FORMULA 1/ Mercedes siguron titullin në Formula 1, Bottas triumfon në Japoni Mercedesi ka siguruar titullin e konstruktorëve në Formula 1, teksa ky është trofeu i gjashtë radhazi. Kjo erdhi pas
Fiks si nëpër filma, policia ndjek shoferin me "Mercedes ML" në Elbasan (VIDEO) Fiks si nëpër filma. Kështu duket dhe kjo ndjekje ku policia i shkon nga pas një shoferi që drejtonte një automjet tip
Plas grushti për një parakalim në Vlorë Një debat për parakalimin për pak sa nuk është kthyer në tragjedi në afërsi të Sheshit të Flamurit, në qytetin e Vlorës.
Aksident i rëndë në Lezhë, betonierja ndan në mes Mercedesin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur minutat e fundit në rrugën që lidh Lezhën me Fushë Krujë. Sipas njoftimeve paraprake, di
Mercedes vjen me “bishën” e re, kësaj radhe elektrike (FOTO LAJM) Mercedes vjen me VISION EQS. Ajo është makina e re elektrike, e cila vjen pas EQC SUV dhe furgoni EQV. Para se ta sh
Dhuratë një 'Mercedes' luksoz, Xhisiela Maloku shfaqet sërish (FOTO LAJM) Prej kohësh Xhisiela Maloku është kthyer një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë. Ajo njihet si ish e dash
“Ditë zie” për BMW-në dhe Mercedes-in, ”Audi” promovon ‘bishën’ RS-6 me 600 kuaj fuqi (VIDEO) Modelet wagon me performancë të lartë janë një element kryesor i ”Audi”-së dhe kompania nuk ka zhgënjyer as kësaj radhe
Rrikthehet skandali Loredana: Mozzik blen një tjetër makinë luksoze, reagon ashpër zvicerania (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana 2 ditë më parë treguan për ndjekësit në Instagram një foto me makinën e re, një veture super luksoze
Mercedes heq nga qarkullimi mijëra makina Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedesë me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes mendohet të ketë instal
Formula 1, Hamilton niset nga vendi i parë edhe në Francë Lewis Hamilton do të niset i pari në Çmimin e Madh të Francës, gara e tetë sezonale e Formulës 1. Britaniku i Mercede