999 rezultate për

mendoj

Eriksen ka fituar minuta, trajneri i Danimarkës i pakënaqur: Duhet të luajë më i avancuar Cristian Eriksen ka nisur të aktivizohet më shumë nga trajneri Antonio Conte, kjo edhe prej faktit që ka munguar Arturo
"Nuk e mendoja kështu", Meri flet pasi Saimiri e zgjodhi për partnere (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme princi i spektaklit "Love Story", Saimiri dha vendimin e tij të shumëpritur duke zgjedhur një nga vaj
Rama e akuzoi Metën se del natën, Kryemadhi: Unë jam gruaja dhe nuk shqetësohem! "Nuk shqetësohem unë që jam bashkëshortja e Ilir Metës që nuk tregon se ku po ikën dhe shqetësohet kaq shumë Edi Rama...
Albin Kurti bën deklaratën e fortë: Do votoja pro bashkimit kombëtar Kosovë-Shqipëri Albin Kurti: Do të votoja pro bashkimit kombëtar Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se në rast se do të
Tomori shpreh ambiciet e tij: Dua titullin e Serisë A dhe ftesën nga Anglia Tri paraqitje në Serinë A dhe një pjesë loje në Kupën e Italisë kundër Interit. Fikayo Tomori, mbrojtës i huazuar te Mil
"Te Specia mendojmë se jemi si Barcelona", Ardian Ismajli tregon pse zgjodhi Serie A Mbrojtësi i Shqipërisë dhe Specias Ardian Ismajli është një tjetër lojtar i kombëtares kuqezi që po shkëlqen këtë sezon.
Çfarë pe të parën? Zbulo diçka të re për veten Testet e bazuara në iluzione optike janë bërë shumë popullore. Kushtojini vëmendje imazhit të parë që konstatuat: E rënd
Shpend Ahmeti tregon "skenarin" e Kurtit: Do të bëhet kryeministër i Shqipërisë Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmetim e ka "fryrë" skenarin sipas të cilit ka aktualisht Albin Kurti. Sipas tij, Kur
Interi kundërshtari i radhës, Immobile e paralajmëron Pas fitores minimale ndaj Cagliarit, golashënuesi i Lazios, Ciro Immobile hedh sytë nga ndeshja e radhës me Interin.
Të gjitha skenat e planifikuara? Donald Trump dhe Melania as që e mendojnë divorcin (FOTO LAJM) Stephanie Winston në “Hollywood Life Podcast” ka zbuluar se mikesha e saj, Melania Trump në fakt ka një martesë shumë të
Ambasadorja Yuri Kim flet për tre prioritet që SHBA ka në Shqipëri Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim e ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës
"Mendoja se do ishim bashkë deri në fund", Jonida Maliqi flet për divorcin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në “Abc News”. Ajo ka
Buffon mbush 43 vjec, drejtori i Juventusit do t’i bëjë dhuratën e veçantë Gianluigi Buffon feston sot 43-vjetorin e tij dhe dhurata e parë, diçka më shumë se një orë përpara fikjes së qirinjve n
Deklarata befasuese e Koeman: Nëse nuk mund të them atë çka mendoj, gjeni një trajner tjetër Barcelona do të ndeshet me skuadrën Elche, në kuadër të xhiros së 20-të të La Ligas. Duke folur në konferencën për sh
Si sillen dhe si mendojnë në një marrëdhënie, sekretet e 12 shenjave të horoskopit Keni menduar ndonjëherë përse disa marrëdhënie nuk funksionojnë dhe të tjerat shkojnë më së miri? Përse ju shkon mirë me
Conte flet para ndeshjes ndaj Udineses: Nuk po mendojmë për titullin Trajneri I Interit, Antonio Conte, ka zhvilluar një konferencë për shtyp një ditë përpara ndeshjes ndaj Udinese në Serie
10 metodat si ti beni per vete vajzat Shume meshkuj duan te bejne per vete bukuroshen per te cilen te gjithe kane interes si yjet e filmave, yjet e estrades,
Ronaldo: Ky trofe do na japë besim, nuk jemi dorëzuar për titullin (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo padyshim është lojtari mbrëmjes dhe jo më kot u zgjodh lojtari më i mirë i ndeshjes. Menjëherë pas
Pioli: Titulli? Mendojmë vetëm për Atalantën, Mandzukic lojtar fitues Stefano Pioli i gëzohet suksesit 0-2 që arriti Milani i tij në Sardenjë ndaj Cagliarit, një fitore që mbajti kuqezinjtë
Pse gjithë kjo frikë e maqedonasve për numrin e shqiptarëve? Arsim Sinani, drejtues i Qendrës për studime ndërkombëtare dhe hulumtime ballkanike, thotë për Radion Evropa e Lirë se r