999 rezultate për

mendez

Super modelja tregon se CR7 kërkoi ti prek të pasmet (FOTO LAJM) Modelja nga Venezuela e ftuar në një televizion spanjoll ka treguar lidhjen që ajo ka pasur me yllin e tanishëm të Juv
Stadium madhështor për revanshin, rekord arkëtimi e tifozësh për një duel kampionësh 29 janari, dita kur pritet të merret vendimi në lidhje me të ardhmen e Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor po afron.
Ronaldo refuzoi 3 ekipe përpara transferimit te Juventusi Disa muaj përpara se Ronaldo të transferohej te Juventusi, ai ka refuzuar disa oferta nga klube të ndryshme, madje njëra
Fitimiet marramëndese të agjentëve të lojtarëve Agjentët e futbollistëve janë konsideruar shpeshherë nga trajnerët si e keqja më e madhe e sportit më popullor në planet
Ronaldo i kërkon Mendezit gjetjen e një ekipi të ei Ronaldo i ka thënë presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, se dëshiron të largohet nga klubi në fund të sezonit.
Barcelona fton Mendezin ti mbyllë dy marrveshjet e para Agjenti Jorge Mendes ka mbërritur në Katalonjë për të mbyllur një marrëveshje të dyfishtë. Andre Gomes pritet të niset p
Këngëtari i njohur shqiptar vëlla me Shawn Mendez Albert Stanaj është artisti shqiptar i cili tashmë dita ditës po bën hapa të mëdhenj drejt karrierës së tij muzikore në
Ronaldo është i vetmi "i mbijetuar" i agjentit Mendez tek Reali Me James Rodriguez që ka përfunduar një transferim prej dy vitesh në Bayern Munchen të martën, Cristiano Ronaldo është i
Bota e tranferimeve manipulohet nga Rayola dhe Mendez, zbuloni rreth tyre Lëvizjet e mëdha të parave të futbollit në vitet e fundit janë kryesisht përgjegjësi e dy burrave: Jorge Mendes dhe Mino
Diego Costa në Serinë A, u vetofrohet dy ekipeve Diego Costa mesa duket nuk bën pjesë në planet e Contes, ndaj dhe është në kërkim të një skuadre të re për sezonin e ri.
Eva Mendez do bëhet nënë? Në bazë të thashethemeve të fundit, pretendohet se aktorja Eva Mendez është shtatzënë. Një burim pranë çiftit kanë dekla
Top 20 njerëzit më me influencë në futboll (FOTO LAJM) "Bleacher Report" ka renditur 20 personazhet më me peshë në botën e futbollit. Në vendin e parë spikat emri i Joseph Bla
CR7, United takon agjentin Jorge Mendez Manchester United nuk dorëzohet për Cristiano Ronaldon. Tabloidi britanik "DailyMail" raportont se ish-ylli portugez i "
Mendez: Dua role dramatike Konsiderohet si një nga femrat më të bukura në Holliwood dhe është e lidhur me aktorin Ryan Gosling, por Eva Mendes kërk
Ja si merrte rryshfet Mourinho Fuqia që ka fituar Jose Mourinho si trajner i Real Madrid pasi erdhi në “Santiago Bernabeu” në vitin 2010 është e pakont