999 rezultate për

menaxheri

U largua nga “On Records”? Flet menaxheri i Rina Balajt Fansat e Rina Balajt u merakosën pasi reperja u zhduk nga Instagram-i pa dhënë asnjë shpjegim. Ishte motra e saj, Rud
Agjenti i Hysajt: Rikthehet brenda muajit, në janar kompletojmë transferimin Elseid Hysaj pësoi një rënie të rrezikshme ditën e diel në sfidën mes Torinos dhe Napolit, që do ta lërë jashtë ndeshjev
Ndarje jo miqësore? Pas Met Elshanit edhe Fero e ka një mesazh publik për menaxherin (FOTO LAJM) Disa javë më parë, reperi Fero njoftoi largimin e tij nga “On Records” dhe shkëputjen e marrëdhënieve me menaxherin, Met
Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme
Muzika në zi, ndërron jetë legjenda spanjolle (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur spanjoll Camila Sesto ka vdekur të dielën në mbrëmje në Madrid. Lajmin e hidhur e konfirmoi menaxheri
Rivalja i bëri "diss" Taynës për menaxherin seksi? (VIDEO) Këngëtarja Arta Memedi kishte disa kohë që nuk vinte me projekte muzikore, por duket se ka qenë duke punuar për një “dis
A po e merr më qafë menaxheri Hysajn? Menaxheri i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi është i padëshifrueshëm. Në një intervistë të dhënë sëfundmi agjenti i mbro
Pas ndarjes së bujshme, Baby G ka marrë një vendim që i përket asaj (FOTO LAJM) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
E akuzuan se ishte në lidhje me menaxherin e saj, reagon reperja shqiptare (FOTO LAJM) Së fundmi, u përhap menjëherë lajmi se reperja Melinda Ademi, ishte në një lidhje dashurie. U përfol se ajo ishte në një
Zbulohet çifti i ri në showbiz, reperja shqiptare e lidhur me menaxherin e saj (FOTO LAJM) Ajo është një ndër reperet më të reja shqiptare por jo më pak të njohura! Melinda Ademi është e njohur për diss-et e
Flet menaxheri i kompanisë që ka autobusin e aksidentuar në Tiranë Një autobus nga Kosova me 40 udhëtarë është aksidentuar gjatë ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Na kompani
Inter-Lukaku, menaxheri i lojtarit në zyrat e Interit Federico Pastorello, menaxheri i Romelu Lukakut ka mbërritur në zyrat e Interit për të diskutuar për belgun, pasi Manche
Benitez ikën nga Newcastle Newcastle United ka njoftuar se menaxheri Rafael Benitez do të largohet nga ky klub. “Me zhgënjim ju njoftojmë që men
Azet reagon për herë të parë pas vdekjes së menaxherit (FOTO LAJM) Në orën 05:00 të mëngjesit të sotëm ndodhi një aksident tragjik prej shpejtësisë së lartë. Sefa Kaya, një shtetas me
Viktima e aksidentit, menaxheri i këngëtarit të njohur kosovar (FOTO LAJM) Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Indeksonli
De Ligt drejt Parisit, PSG në bisedime me menaxherin e lojtarit Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fu
Konfirmohet nga menaxheri, Hysaj do largohet nga Napoli Mario Giuffredi, menaxheri i yllit të Shqipërisë, Elseid Hysajt, ka konfirmuar se mbrojtësi i djathtë do të largohet nga
Vendosën në gumë policët roje, si u largua nga spitali autori plagosjes së menaxherit të Feros Një shtetas i ndodhur nën masën e arrestit me paraburgim arriti t’ia mbathte mëngjesin e kësaj të premte nga Qëndra Spit
Iu plagos menaxheri, Fero ka dy fjalë për të (FOTO LAJM) Ditën e djeshme mbeti i plagosur me armë zjarri menaxheri i reperit të njohur Fero. Pas shumë reagimesh dhe statusesh
Mbas sulmit me armë zjarri, flet menaxheri i Feros Ditën e djeshme menaxheri i Feros, Met Eleshani mbeti i plagosur. Kjo situatë, ka shkaktuar zhurmë mediatike, për vet