999 rezultate për

memushaj

Memushaj: Talentet i nxjerr infrastruktura Trajneri i përfaqësues U-15 të Shqipërisë, Eqerem Memushaj bëri publike listën me 23 futbollistë tw datwlindjes 2003 thu
Memushaj dhe Pecara përballen në gjyq për 18 mijë euro Kolegji i Garancisë së Sportit ka marrë një kërkesë për Apel nga klubi i Peskarës kundër Federatës Italiane të Futbollit
Mediat italiane vlerësojnë me nota paraqitjet e shqiptarëve, shkëlqen i përhershmi Berisha Portali italian “Tuttomercatoweb” ka vënë notat për paraqitjet e futbollistwve pas ndeshjeve të sotme në Serinë A dhe B
Heroi i Kombëtares: Loja jonë ndryshoi pasi në fushë hynë Basha dhe Memushaj Etrit Berisha tha pas ndeshjes se kuqezinjtë filluan të funksionojnë siç duhej vetëm pasi në fushë hynë Basha dhe Memush
Heroi i Kombëtares: Loja jonë ndryshoi pasi në fushë hynë Basha dhe Memushaj Etrit Berisha tha pas ndeshjes se kuqezinjtë filluan të funksionojnë siç duhej vetëm pasi në fushë hynë Basha dhe Memush
7 skuadra të Seria A kërkojnë Ledian Memushajn Ledian Memushaj duket se do të qëndrojë në Serinë A, edhe pse vetë lojtari është shprehur se është i gatshëm të qëndrojë
E bujshme, Lazio tenton afrimin e Ledian Memushajt Simone Inzaghi u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës një përforcim në mesfushë. Sipas “Corriere dello Sport”, Memushaj ësh
Dy ekipe të tjera futen në garë për shërbimet e Ledian Memushajt Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj do të vazhdojë të qëndrojë te Pescara, madje së fundmi për të ardhmen
Memushaj befason: Nuk kam asnjë ofertë, dua të qëndroj te Pescara Emri i Ledian Memushajt gjatë kësaj periudhe është lakuar për një kalim te Bolonja, klub që e kërkoi atë edhe verën e sh
Pasi shënoi gol ndaj Izraelit, vjen oferta nga Seria A për Memushajn Bologna prej kohësh ka shfaqur interes për Ledian Memushaj, por pas paraqitjes mjaft të mirë ndaj Izraelit dhe golit të
Memushaj rrëfen "sherrin" në fushë me Sadikun Mesfushori i Kombëtares shqiptare Ledian Memushaj ka shënuar mbrëmë golin e tij të parë me fanellën e Kombëtares shqipta
Shikoni tre golat spektakolar të Sadikut dhe Memushajt (VIDEO) Tre gola, njëri më i bukur se tjetri ndaj Izraelit. Fillimisht portën izraelite e përshëndeti Sadiku në minutën e '2
Hakmarrja shqiptare, Memushaj fundos Izraelin Shqipëria ka arritur të marrë hak ndaj Izraelit, i cili e mposhti b0renda në Shqipëri 0-3. Për të marrë hak plotësis
Memushaj e ka gati "recetën" për të dalë nga kriza në kombëtare (VIDEO) Humbja me Luksemburgun në miqësore ka tronditur ambientin kuqezi, pasi Shqipëria humbet prej 5 ndeshjesh radhazi. Mesfus
Pas Memushajt, Bologna kërkon një tjetër lojtar të kombëtares Bologna mund të jetë destinacioni i radhës për dy futbollistë të kombëtares sonë, Arlind Ajeti dhe Ledian Memushaj. Së f
Memushaj fjalë të mëdha pas humbjes ndaj Bolognës Pescara sezonin e ardhshëm do të rikthehet sërish në Seria B. Humbja e fundit me Bologna-n thjesht konfirmoi momentin e
Memushaj mes 10 futbollistëve më të mirë të Seria A për ... Ledian Memushaj ka zhvilluar një sezon mjaftë të mirë te Pescara, e cila sezonin e ardhshëm do të rikthehet në Seria B.
Pescara zbret në Seria B, por jo Memushaj Pescara ka zyrtarizuar edhe matematikisht rënien në Serinë B pas humbjes së djeshme 1-4 ndaj Romës. Gjithsesi Memushaj n
Allegri befason të gjithë, ja formacioni që do të luajë ndaj Memushajt (VIDEO) Allegri i ka çuditur të gjithë para sfidës me Pescarën, teksa nuk ka lënë asnjë nga 4 yjet e tij në sulm pushim për në n
NOTAT/ Barazuan mes tyre, për italianët Memushaj dhe Veseli kalojnë "klasën" Dueli mes shqiptarëve në Serinë A, Veseli-Memushaj është mbyllur në një barazim 1-1. Të dy futbollistët e kombëtare sonë