999 rezultate për

memli

Aksident i dyfishtë në Korçë, një person niset me urgjencë në spital Një aksident i dyfishtë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Memlisht, ndërsa për pasojë kaNë mbetur
Kujtim Shala, Arbërie Nagavci e Memli Krasniqi zgjidhen nënkryetarë të Kuvendit Partitë politike të cilat po marrin pjesë në seancën e Kuvendit të Republikës së Kosovës, pas zgjedhjes së Glauk Konjufc
Memli thirrje LDK-së: Ku e keni mocionin? Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi, konsideron se nuk është koha që vendi të shkojë në zgjedhje. “LDK-
Minierë 50 metra nga banesat, banorët e Memlishtit në protestë Banorët e fshatit Memlisht në Pogradec kanë kontestuar fillimin e punimeve për shfrytëzimin e minierës së hekur-nikelit,
Memli Krasniqi del kundër Hashim Thaçit, mbron Veselin Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka folur për idenë e Presidentit Thaçi për korrigjimin e k
Ish-deputeti i VV-së përqafohet me Memli Krasniqin Përshëndetje e ngrohte dhe tejet mall i ngjante sot përshëndetja mes deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës dhe ati
Memli harron realitetin, PDK-në e bën partinë më të rëndësishme në vend Memli Krasniqi, deputet i PDK-së, ka thënë se kjo parti nuk është e interesuar për zgjedhje aktualisht. Sipas tij, zg
Memli: Kuvendi të informohet për arrestimin e djeshëm Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi, ka kërkuar llogari për arrestimin e djeshëm të shtetasve turq. Ai
Memli kundër propozimit të Mimozës për pjesmarrjen e femrave në privat Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi, e ka quajtur ndërhyrje flagrante të shtetit në sektorin privat, pr
Memli përpiqet të thotë se bordi i shkarkuar nuk kishte lidhje me PDK-në Shkarkimit e bordit të Agjencisë së Akreditimit, kryeministri Ramush Haradinaj dhe ministrit të Arsimit Shyqiri Bytyqi e
S'mbajti fjalën, zbulohet arsyeja pse u vra biznesmeni i njohur në Tiranë Gjykata e Krimeve të Renda ka lënë në burg dy personat e arrestuar për vrasjen e Begallës. Denis Demiri dhe bashkëpu
Ranë në kurthin e policisë, dalin fotot e vrasësve të biznesmenit Memli Begalla (FOTO LAJM) Policia arrestoi sëfundmi të dyshuarit kryesor për vrasjen e biznesmenit Memli Begalla disa ditë më parë në Tiranë.
Me xhupa dhe kapuça të zinj, çfarë bën vrasësit e biznesmenit pak para krimit (VIDEO) Krahas momentit të arrestimit, policia ka publikuar edhe pamje të autorëve të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Memli Be
Vrasja e Memli Begalllës, kush është Denis Demiri autori i arrestuar Ditën e sotme është arrestuar autori i vrasjes së bujshme së biznesmenit Memli Begalla 64-vjeç nga Progonati i Tepelenës
E ekzekutuan me silenciator, dalin në dritë konfliktet e tjera të biznesmenit 11 ditë pas vrasjes së biznesmenit 64-vjeçar, Afrim Begalla, i njohur edhe me emrin Memli Begalla, policia ka zbuluar se
Ndërron jetë biznesmeni i njohur në Tiranë (FOTO LAJM) Një biznesmen i njohur në Tiranë ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme pasi u përplas nga makina në kryeqytet. Bëhe
Ndërron jetë biznesmeni i njohur shqiptar Biznesmeni Gëzim Memlika ka ndërruar jetë një ditë më parë. Memlika i cili ka qenë pronari i markës së këpucëve "Bufa
Takimi në Kuvend në orët e mbrëmjes, LDK afër dakordësimit Është duke vazhduar edhe këto momente takimi ndërmjet grupeve parlamentare të cilat po diskutojnë për ta gjetur një zgji
Dalin pamjet: Momenti i vrasjes me plumb në kokë të biznesmenit në mes të Tiranë (VIDEO) Publikohet për herë të parë, videon e dy vrasëve të dyshuar që qëlluan për vdekje 64-vjeçarin Memli Begalla në zonën e i
Sipas Memlit të gjithë shtien me armë nga gëzimi Deputetët e Kuvendit kanë ‘eskaluar’ në fjalor patriarkal duke thënë se ‘ të gjithë kanë mundur të gjuajnë me armë në ah