999 rezultate për

memedi

Upss! Këngëtarja akuza të rënda ndaj Taynës: Më mori të dashurin dhe koncertet Kur reperja shqiptare, Doruntina Shala (Tayna), lançoi këngën e saj të dashurisë “Sicko”, të shkruar nga vetë ajo, rival
Studentja Amra Memedi fiton bursë të plotë në Universitetin Nju Jork në Abu Dhabi Një nga nxënëset e kolegjit ‘Jahja Kemal’ që ka mbaruar me sukses të shkëlqyeshëm ka fituar bursë të plotë për të vijuar
INTERVISTA/ Zaev do të përdorë një parti shqiptare për të ruajtur postin e kryeministrit Kreu i Rilindjes Demokratike Kombëtare, RDK-së në Maqedoninë e Veriut, Vesel Memedi, thotë se partia shqiptare Alternati
Sela: Veprimi i Memedit rregullon padrejtësinë që i është bërë ASH-së Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela sot nuk deshi të komentoj vendimin për dorëzimit e mandatit të deputetit ng
Ikën Memedi, kush e zëvendëson Pasi Kuvendi ta konstatoj dorëheqjen e Vesel Memedit nga posti i deputetit, e radhës në listën për deputetë është Arta T
Vesel memedi dorëzon mandatin e deputetit dhe detyrën e nënkryetarit të Kuvendit (FOTO LAJM) Kreu i RDK-së Vesel Memedi ka deponuar dorëheqjen e tij nga posti i nënkryetarit të Kuvendit si dhe ka dorëzuar mandatin
Memedi acarohet me LSDM-në, krijon shumicë të re në Gostivar Në mbledhjen e djeshme të këshillit komunal në Gostivar këshilltari i RDK-së ka lëshuar mbledhjen dhe si pasojë, mazhora
"Ish i dashuri më ka tradhëtuar me Taynan" Këngëtarja Arta Memedi ka trazuar jo pak mediat sociale kohët e fundit. Ajo ka sqaruar në emisionin “Thumb” përplasjen m
Memedi, optimist se do të bëhen votat "pro" Nënkryetari i Kuvendit të Maqedonisë dhe njëherësh kryetar i Rilindjes Demokratike Kombëtare, Vesel Memedi mbron fuqimis
Ashtu si Artan Grubi, edhe Vesel Memedi i pasionuar pas selfieve Deputeti i RDK-së, Vesel Memedi, në cilësinë e nënkryetarit, ka shoqëruar kryeparlamentarin Talat Xhaferi në vizitën zyr
Ferati, Aziri, Memedi e Abazi nënkryetarë të ri të ASH Me pak prurje të reja nga doktorë shkencash dhe me disa ish-eksponentë të lartë të PDSH-së, karakterizohet Kryesia e re
Memedi: 14 të vërteta për Gostivarin, 12 kanë të bëjnë me shqiptarët “E vërteta për Gostivarin” do të dalë në shesh, tani ose pas disa kohësh, ajo që duhet të dihet, do të thuhet. Pos të vë
Vesel Memedi propozohet për nënkryetar të Kuvendit Kryetari dhe deputeti i RDK-së, Vesel Memedi po pret që të votohet për nënkryetar të Kuvendit. Shërbimet e Kuvendit
Zgjidhet zëvendësi i Arben Taravarit në Komunën e Gostivarit Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka caktua zëvendësin e tij. Nënkryetar i Komunës së Gostivarit është zg
Policia konfirmon bastisjen e shtëpisë së deputetit Vesel Memedi Ministria e Punëve të Brendshme sot ka konfirmuar lajmin se ditën kur kanë arrestuar dhjetra të dyshuar për ngjarjet e 2
Pas BDI-së, as Vesel Memedi nuk e voton Ministrin e Aleancës Deputeti dhe lideri i RDK-së, Veseli Memedi i cili ishte bashkë me Ziadin Selën në zgjedhjet parlamentare të dhjetorit 2
Memedi sulmon ashpër Selën: Shfrytëzove mundin dhe djersën e shqiptarëve Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi ka lëshuar akuza të rënda ndaj ish partnerit të tij të koalcionit, Ziadin Selës. Kafsha
Memedi: Ali Ahmeti e ka dëshmu epitetin kryeplak Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi ka qëndruar pas asaj që ka thënë me pare duke e lartësuar kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti
Nip e dajë në garë për të parin e Komunës së Studeniçanit Rexhep Memedi dhe Mexhit Imeri janë familjarë, konkretisht nip e dajë. Memedi i Lëvizjes Besa dhe Imeri i Aleancës për s
Vesel Memedi nën hetime, ja pse Portali gostivaras “Rruga drejt” që u akuzua për përkrahje të Lëvizjes BESA ka dalë me akuzën e radhës kundër kryetarit