999 rezultate për

memaliaj

Kapet mat, arrestohet 55-vjeçari në Memaliaj Policia ka vënë në pranga një shtetas në Memaliaj. Një 55-vjeçar me iniciale A.B është arrestuar nga policia e Gjirok
Aksident tragjik, përplaset për vdekje 23 vjeçari në Memaliaj Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën nacionale Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Toç. Mësohet se auto
Dyshohet për koronavirus, analizat e gruas nga Memaliaj nisen drejt Tiranës Një 65-vjeçare në Memaliaj dyshohet se është infektuar nga koronavirusi. Mësohet se gruas i janë marrë analizat dhe janë
55 vjeçari gjendet i pajetë në shtëpinë e tij, shkaqet akoma mister Mbrwmjen e sotme, një 55-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Memaliaj. Sipas informacioenve paraprake, n
Pamje nga vendngjarja: Po ktheheshin nga puna, fati tragjik i dy mësuesve në Memaliaj (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Memaliaj - Krahës. Aksidenti ka ndodhur në vendin e qua
Aksident i rëndë në Memaliaj, humbin jetën dy persona Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Memaliaj - Krahës. Aksidenti ka ndodhur në vendin e qua
Sekuestrohen 150 kg kanabis në Gjirokastër, arrestohen 6 persona mes tyre edhe një femër Aksioni anti drogë i Policisë së Gjirokastrës i zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka çuar në pranga disa persona. Gjatë opera
Drogë dhe municione, arrestohet "i forti" i Memaliajt Policia e Gjirokastrës ka finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Vjosa”, ku janë sekuestruar armë zjarri, dr
Dhunuan e grabitën të moshuarin, kapen "të fortit" në Memaliaj Policia në Memaliaj ka finalizuar operacionin policor të koduar "ETALON". Zbardhet dhe dokumentohet autorësia e vjedh
20-vjeçari nga Memaliaj: 10 vite i paralizuar, por me shumë ëndrra! “Jeta është e bukur, jetoje atë çdo ditë”. Ky është mesazhi që përcjell Denisi, 20-vjeçari nga Memaliaj, që prej më s
E vrau të atin me sëpatë kokës, 35 vjeçari ka tentuar të vrasë dhe nënën Detaje të rëndë zbulohen nga krimi i rëndë që ndodhi sot në Memaliaj, ku djali vrau me sëpatë babain e tij. Raportohet s
Djali vret me sëpatë babain në Memaliaj, emrat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme ku një djalë ka vrarë me sëpatë të atin në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhu
Lëkundet Shqipëria, tërmet në jug të vendit Një tërmet ka lëkundur jugun e vendit pasditen e sotme. Lëkundjet janë ndjerë në zonën e Memaliajt dhe paraprakisht mëso
Dalin rezultatet e para për Memaliajn Nuk priteshin surpriza në Memaliaj ku kandidon i vetëm Gjolek Guci i Partisë Socialiste. Nga numërimi i dy kutive të
Zbulohen katër parcela kanabis, shoqërohet në komisariat kryeplaku Me anë të patrullimeve ajrore të kryera nga policia në fshatin Xhafaj të Memaliajt janë zbuluar 4 parcela kanabisi. P
Mos e prekni se e vranë! Si tentoi burri të mbulonte krimin ndaj gruas në Memaliaj Antoneta Hoxha u gjet e larë në gjak sot në katin e dytë të banesës ku jetonte me bashkëshortin, ndërsa kanë qenë të afë
Burri pranon se vrau gruan, policia me informacion zyrtar: Si ndodhi krimi në familje Zyrtarisht policia ka dhënë versionin sesi ndodhi ngjarja e rëndë në Memaliaj ditën e sotme, ku mbeti viktimë një tjetë
E vrau burri? Kush është gruaja që u gjet e pajetë në Memaliaj 53 vjeçarja Antoneta Hoxha është gruaja e gjetur në Memaliaj e pajetë dhe me dëmtime të mëdha në trup. Policia dyshon pa
Sekuestrohen 50 kg drogë, 1 në pranga e një tjetër në kërkim Policia në Memaliaj në kuadër të operacionit “Amanikaj” ka sekuestruar 50 kg lëndë narkotike të llojit marijuanë, ndërsa
Agron Llakaj shpërthen në lot: Më mirë një fund i tmerrshëm se sa një tmerr pa fund Agron Llakaj ka shprehur në lot dhembshurinë që ndjen për vendin e tij të lindjes, Memaliaj. I ftuar mbrëmjen e djes