999 rezultate për

mema

"Kështu ndodh kur shitesh e blihesh", Marin Mema bën deklaratën e fortë për gjendjen në Kakavijë Me mijëra shqiptarë po përballen me radhë kilometrike prej ditësh në pikën doganore të Kakavijës, teksa sot po e njëjta
Dojna Mema zbulon sëmundjen që e shoqëron prej fëmijërisë: Kam që 15 vjeç! Një nga arsyet kryesore përse nga viti në vit zona e Bënjës së Përmetit po njeh një frekuentim të gjerë vizitorësh jo ve
Aksident tragjik, përplaset për vdekje 23 vjeçari në Memaliaj Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën nacionale Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Toç. Mësohet se auto
Pati probleme me frymëmarjen dhe u dërgua në raminacion, si është gjendja e mjekut të "Sanatoriumit" Ditën e sotme u raportua se mjeku i njohur Alban Hatibi, i cili punon në spitalin "Shefqet Nndroqi", ka pasur kompikacio
Infermierja vdes nga Covid-19, 24 orë pasi e deklaruan të shëruar Një infermiere 43-vjeçare nga Spitali Shtetëror i Argjentinës në Buenos Aires ka vdekur nga Coronavirus, edhe pse para 2
"Ai klub nuk është marrë kurrë me bixhos", Mema: S’e kemi toleruar ndeshjen edhe kur na kanë ardhur me armë I ftuar në studion e emisionit “Sport News Plus” në televizionin “News 24”, ish-trajneri i Tiranës, Ardian Mema, foli pë
Dojna Mema me tone të ashpra rreth virgjërisë: Cipa nuk tregon sa e p*rdalë je! (FOTO LAJM) Moderatorja Dojna Mema gjithmonë ka qenë në mrojtje të vajzave dhe madje ka dhënë shpesh herë mesazhe sensiblizuese për
Me frymëmarrje të rënduar dhe i kërrusur, Rama merr meritat për Eurobondin 7-vjeçar Kryeministri Edi Rama ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka komentuar vendimin e tregjeve të Kapitalit. Shqipëria
OFL i dërgoi sot letrën, kush është "Sulioti" që i bëri atentat Inez Hajrullës OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë katër personazheve të dënuar apo të shpallur në kërkim për vepra t
Rrëfehet Valbona Mema: Pse nuk u martua kurrë pas vdekjes së bashkëshortit, 20 vite më parë Këngëtarja Valbona Mema ka treguar në emisionin “Mos i fol shoferit” RTV Ora arsyen pse nuk është martuar kurrë pas vdek
Ata që vuajnë nga kjo sëmundje nuk duhet të mbajnë maska Ndërsa maskat janë një nga aksesorët që qytetarët duhet të mbajnë për sigurinë e tyre, një kategori prej tyre duhet t’i
Pse moderatoret janë beqare? Dojna Mema: E kemi në kontratë (FOTO LAJM) Moderatorja Dojna Mema ka vendosur që t’u përgjigjet fansave në Instagram. Një prej tyre e ka pyetur për jetën e saj pri
"Pse moderatoret e Top-it janë beqare", Dojna Mema tregon kontratën e televizionit (FOTO LAJM) Moderatorja Dojna Mema është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe jeta e saj private ka mbetur kuriozitet pë
Pipero jep garanci: Shkoni në plazh, virusi nuk qëndron në ujin e detit Duke iu referuar plazhit, doktor Pëllumb Pipero tha, këtë mbrëmje në "Open" se rëra dhe uji i detit janë pozitive, sepse
Dorina Mema: Për qenin kam harxhuar 1500 euro, do ta çoj me pushime në Tajlandë (FOTO LAJM) Modelja e fitness-it Dorina Mema, e ftuar në “Ftesë në 5”, tha se qeni i saj “Booja”, është si një njeri për të dhe e mb
Mjeku: Maskat janë të domosdoshme, COVID-19 del nga rrugët e frymëmarrjes Doktor Genc Sulçebe, mjek në fushën e imunologjisë e cilëson si të domosdoshme mbajtjen e maskës për tu mbrojtur nga vir
Dorina Mema tregon pse nuk martohet: Ia kam premtuar vajzës, asnjë mashkull në shtëpi Gjatë intervistës në emisionin "Mos i fol Shoferit" në TV Ora, sportistja e fitnesit Dorina Mema ka treguar arsyen pse a
Luftoi 15 ditë me koronavirusin, tre vjeçari fiton betejën për jetën I mituri u lirua nga spitali sot në provincën jugore të Hatay-it pas 15 ditësh trajtim. Ai u shtrua me simptoma të ethev
Maqedonia e Veriut do të blejë 31 aparate për frymëmarrje Dy nga nëntë ndërmarrjet e regjistruara kanë përmbushur kërkesat e thirrjes publike për blerjen e aparateve për frymëmar
Nëse përjetoni sulm paniku, duhet të keni gjithmonë parasysh këto teknika frymëmarrje Nëse kurrë më parë nuk keni pasur një sulm paniku, duhet të dini që simptomat përfshijnë rrahje të zemrës, djersitje, gj