999 rezultate për

melos

Melo aksidentohet me Ferrari, ishte nisur të festonte në Paris Javët e fundit tek Barcelona të Arthur Melos të blerë tashmë nga Juventus për sezonin e ardhshëm janë më të vërtetë komp
Politikani grek: Rama po dëbon grekët nga Himara për të sjellë 30 mijë turq Politikani grek Grigoris Karamelos, ish-ligjvënës Grek, ka folur për çështje territoriale në vendin tonë. "Pasi arrit
Nuk ka qetësi te Barcelona, tension mes Arthur Melos dhe Setien (VIDEO) “Ai nuk është i pari që arrin në një klub me një entuziazëm të madh dhe nuk jep fryt. Kjo ndodh në shumë ekipe dhe me sh
"Mirupafshim vogëlushe, të djeg akoma?', Felipe Melos nuk i del inati me Chielinin dhe ironizon përsëri (FOTO LAJM) Felip Melos nuk i del inati me ish-shokun e skuadrës Xhorxho Kielini, i cili e akuzoi se braziliani është më i keqi i gj
Valverde shprehet i kënaqur për debutimin e Arthur Melos Ernesto Valverde është shprehur i kënaqur me debutimin e mesfushori brazilian, Arthur Melo, për të cilin zgjodhi fjalë t
Protagonist i sherreve, pas zënkës së Felipe Melos fillon përleshja në fushë (VIDEO) Ish-mesfushori i Juventusit dhe Interit, Felipe Melo, që tashmë aktivizohet tek Palmeirasi, duket se nuk i kanë mbajtur
Interi nuk di të ndalet (VIDEO) Interi e ka nisur me këmbë të mbarë këtë sezon të Seria A, duke shënuar fitoren e pestë rradhazi në kampionat, duke mbaj
Melo është i Interit, por me një kusht Marrëveshja ndërmjet Interit dhe Felipe Melos është arritur. Braziliani do të përfitojë 2.5 milionë euro në sezon. Po
Edhe një shqiptar nga Kosova humb jetën në Siri (VIDEO) Melos Kosumi nga Gjilani ka humbur jetën gjatë luftimeve në Siri. Familja ka hapur dyert për ngushëllime, ndërsa besonte
Reagimet qesharake të Melos pas kartonit të kuq të Emres (VIDEO-FOTO) Emre Beglozoglu u përjashtua me të kuq në minutën e 40 në ndeshjen Gallatasaray-Fenerbahçe, e fituar nga vendasit me rez
Juventus: Sherr mes Melos dhe Sissokos Nervat e tendosur në shtëpinë e Juves. Pas një ndeshjeje brënda famailjes gjatë një stërvitje, Felipe Melo dhe Sissoko k