999 rezultate për

melisa

Nuk ka më dyshime! Melisa është në lidhje me Andin dhe ky detaj i vulos të gjitha (FOTO LAJM) Pavarësisht se e mohojnë se janë bashkë, Andi dhe Melisa, të rinjtë nga "Për'puthen", u gjenden prova për të kundërtën.
Ka ndryshuar 80% zërin në këngën e parë? Melisa publikon videon duke kënduar LIVE (VIDEO) Tre ditë më parë, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, publikoi këngën e saj të parë duke realizuar kështu ën
Heshti deri më sot, Melisa flet më në fund për "skandalin" Tea-Beart (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Melisa ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive”, ku ka treguar dhe një herë tjetër
Kënga e parë po bën "namin", por getat e grisura të Melisës marrin vëmendjen (FOTO LAJM) Pasi bëri namin në "Përputhen", Melisa po e përdor me zgjuarsi famën e saj. Menjëherë pasi hoqi dorë nga për të kërku
Kush e priste? Melisa publikon këngën e saj të parë dhe duket më "nxehtë" se kurrë (VIDEO) Melisa ka publikuar projektin e saj të parë muzikor "U kry" ku shfaqet më seksi se kurrë. Pavarësisht se në nisje të
"Për një kafe", Andi dhe Melisa shfaqen për herë të parë bashkë pas "Përputhen" (FOTO LAJM) Melisa mori vendimin për tu larguar nga "Përputhe" pasi rrjei u mbush me lajmin se ajo dhe Andi janë në një marrëdhënie
Melisa shfaqet joshëse, Andi: Mezi po presim (FOTO LAJM) Melisa mori vendimin për tu larguar nga "Përputhe" pasi rrjei u mbush me lajmin se ajo dhe Andi janë në një marrëdhënie
Melisa më provokuese se kurrë, komenti i Andit është për t'u mos u humbur! (FOTO LAJM) Andi dhe Melisa dy personazhet e njohura të Përputhen, për të cilët u fol se ishin në një lidhje sekrete dashurie gjatë
Hoqi dorë nga "Përputhen", çfarë ndodhi papritur me Melisën në rrjete sociale (FOTO LAJM) Melisa vendosi më herët që të hiqte dorë përfundimisht nga programi “Për’puthen”. Ajo u shpreh se për shumë ditë me radh
Pranoi lidhjen me Andin? Melisa reagon për herë të parë pas bisedave (FOTO LAJM) Një ditë më parë qarkulloi një lajm ku tregonte se Melisa ka konfirmuar lidhjen e saj me Andin. E gjithë kjo nisi pasi d
Melisa rikthehet në Për’puthen dhe provokon: Menduat se më hoqët qafe? (VIDEO) Në “Për’Puthen Prime”, konkurrentja Melisa Lleshi kërkoi largimin nga emisioni në studio largimin e saj nga emisioni. T
Melisa pranon lidhjen me Andin? (FOTO LAJM) Veprimi i Melisës tregon shumë pas largimit nga “Përputhen”. Melisa Lleshi ka pak ditë që ka njoftuar se po largohet
Pas daljes nga "Përputhen", Melisa ka dy fjalë për Arjan Konomin (FOTO LAJM) Melisa vendosi në “Për’puthen Prime” që të hiqte dorë përfundimisht nga programi. Ajo u shpreh se për shumë ditë me radh
Kapuçi i zbuloi lidhjen e fshehtë? Andi dhe Melisa plasin ironitë në rrjet (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në rrjete sociale qarkulluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshonin se a
U largua papritur nga "Përputhen", Melisa surprizohet me dhuratën romantike (FOTO&VIDEO) Konkurrentja Melisa Lleshi vendosi të tërhiqej mbrëmjen e kaluar nga emisioni “Për’puthen”, në një kohë tepër delikate k
"Mes meje dhe Andit ka një marrëdhënie...", Melisa largohet përfundimisht nga emisioni Melisa bëri të ditur vendimin për të lënë emisionin Përputhen, teksa u diskutua gjerësisht në studio mundësia e një lidh
Të lidhur apo jo? Andi flet për herë të parë publikisht për Melisën (FOTO&VIDEO) Tre ditë më parë ne në rrjete sociale qarkulluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshonin s
E bujshme! Pas largimit të Teas dhe Andit, Melisa braktis Për'puthen?! Melisa dhe Andi janë kthyer në dy personazhet më të komentuar të Për'puthen për shkak të dyshimeve se mes të rinjve ka n
Zgjodhi publikisht Melisën, deklarata e Andit e "dashurisë" që na ka shpëtuar (FOTO&VIDEO) Pasi u zbulua publikisht se Tea dhe Andi nuk janë çift i vërtetë, dyshimet u kthyen sërish në çiftin e mundshëm Andi-Mel
Shqipja nuk heq dorë nga "bombat": Andi dhe Melisa bashkëjetojnë (FOTO LAJM) Pasi u zbulua publikisht se Tea dhe Andi nuk janë çift i vërtetë, dyshimet u kthyen sërish në çiftin e mundshëm Andi-Mel