999 rezultate për

melinda

Bill Gates pesimist: Duhet të përgatitemi për pandeminë e radhës Nuk është shpejt që të nisim të mendojmë se si bota duhet t’i përgjigjet pandemisë tjetër, edhe pse një aktuale po zhvil
Kënga e tij e fundit u komentua si diss për Melinda Ademin, reagon Stresi (FOTO LAJM) Për të gjithë fansat e Stresit dhe Feros që prisnin me padurim bashkëpunim e tyre, pritja ka marrë fund ditën e djeshme.
Melinda provokon ndjekësit, thekson të pasmet "bombastike" (FOTO LAJM) Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor. Melinda është mjaft aktive në rrjete s
E zënë në studio: Melinda Ademi merr vëmendjen me poza tërheqëse E zënë në studio, thotë Melinda Ademi. Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video
Buqeta me trëndafila e dhurata luksoze, surprizohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Melinda Ademi, festoi 25-vjetorin e lindjes. Këngëtarja nuk ka postuar ende fotografi nga festa që ka
I jep fund lidhjes me menaxherin, reperja shqiptare nis bashkëjetesën me një tjetër menaxher (FOTO LAJM) Reperja e talentuar, Melinda Ademi, është përfolur për një lidhje dashurie menaxherin e labelit “Panda”, Faton Aliu, rre
Gjiko dhe Melinda Ademi vijnë me projekt të përbashkët muzikor Dy nga yjet e skenës shqiptare, Gjiko dhe Melinda Ademi, duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.
Shqiptarja korr sukses, 1 milion klikime në 24 orë (VIDEO) Melinda Ademi është në pak kohë arriti të bëhej një ndër reperet më të suksesshme të tregut muzikor shqiptar. Së fun
Shfaqet shumë joshëse, Melinda sjell klipin e ri (VIDEO) Melinda Ademi ka sjellur projektin e ri të titulluar "Nashta". E rrethuar me shumë vajza të tjera, kënga e re e Melin
Burri i gazetares del lakuriq live në TV, e kuptojnë shumë vonë (VIDEO) Reporterja Melinda Meza, një korrespondente për KCRA 3 në Kaliforni filmoi aksidentalisht burrin e saj nga banjoja e sht
U rrëzua nga skena, Melinda "përfiton" nga situata dhe thumbon Taynën në mënyrën epike (VIDEO) Një ditë më parë reperja mjaft e dashur nga publuku Tayna rrëshkiti teksa performonte në skenë por e mori me sportivitet
Melinda tregon të pasmet (FOTO LAJM) Reperja kosovare është shfaqur tepër e nxehtë sonte në një foto që ajo e ka prezantuar në Instagram Kosovarja, është
Ups! Melinda Ademi rrëzohet nga skena në mes të performancës (VIDEO) Nuk janë të pakëta rastet kur artistëve nuk i shkojnë siç duhet performancat e tyre në skenë dhe aty-këtu ndodh edhe ndo
Nuk njihet, reperja shqiptare paska qenë shumë ndryshe para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Karrierën muzikore e ka filluar shumë vite më parë duke u bërë pjesë e një prej talent-shoë më të famshëm në SHBA, “Amer
Ky është fans, gdhend në trupin e tij emrin e reperes të njohur shqiptare (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur fansat gdhendin në trup emrat apo imazhet e të personazheve të famshëm. Si një shenjë pë
Melinda tallet keq me Taynën dhe Dafinën, kënga është e vjedhur nga Drake (VIDEO) Tayna dhe Dafina Zeqiri thyen internetin me këngën e tyre më të re “Bye Bye” që ishte dhe bashkëpunimi i tyre i parë.
Provokon Melinda Ademi, shfaq të pasmet (VIDEO) Reperja Melinda Ademi po vazhdon të jetë aktive me prurje të shumta muzikore dhe gjithandej koncerte në mbarë trevat shq
E akuzuan se ishte në lidhje me menaxherin e saj, reagon reperja shqiptare (FOTO LAJM) Së fundmi, u përhap menjëherë lajmi se reperja Melinda Ademi, ishte në një lidhje dashurie. U përfol se ajo ishte në një
Zbulohet çifti i ri në showbiz, reperja shqiptare e lidhur me menaxherin e saj (FOTO LAJM) Ajo është një ndër reperet më të reja shqiptare por jo më pak të njohura! Melinda Ademi është e njohur për diss-et e
Tayna nuk ia pranoi faljen, Melinda nxehet keq (FOTO LAJM) Pas ofendimeve e thumbimeve me vargje këngësh, reperja Melinda Ademi vendosi që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale