999 rezultate për

melbourne

Australia vendos sërish masa të rrepta ndaj koronavirusit, 300 mijë njerëz në izolim Australia ka urdhëruar izolimin e më shumë se 300 mijë njerëzve në disa zona të qytetit Melbourne, për të shmangur rrezi
Migjen Basha shënon në Australi (VIDEO) Ish mesfushori i kombëtares shqiptare, Migjen Basha i ka bërë një nisje spektakolare në kampionatin australian të futbol
Besart Berisha shpallet futbollist i dekadës në Australi Tifozët e Ligës së Australisë e kanë shpallur Besart Berishën si futbollistin më të mirë të dekadës. Ylli kosovar ësh
Besart Berisha kampion në Australi (VIDEO) Melbourne Victory e Besart Berishës është shpallur kampion i Ligë A të Australisë. Kjo ishte hera e katërt që sulmues
Besart Berisha i pandalshëm, shkëlqen me 3 gola brenda një ndeshjeje (VIDEO) Besart Berisha po vazhdon formën të mrekullueshme në kampionatin australian. Ai ishte titullar për skuadrën e tij Melbou
Maqedonasit në Australi do të paditen për djegie të flamurit grek Instituti Australian për Studime Maqedonase (IASM) do t’i paditë organizatorët e protestës anti-greke, të mbajtur javën
Besart Berisha pezullohet pasi preku gjyqtarin Besart Berisha është pezulluar me 2 ndeshje nga Federata Australiane e Futbollit për shkak të kontaktit fizik që pati me
Australiania që tre herë u shpëtoi sulmeve të ISIS-it Një australiane i ka ikur vdekjes për herë të tretë me radhë pasi u ka shpëtuar sulmeve terroriste që kanë ndodhur në tr
Besart Berisha si Messi, shikoni çfarë goli ka shënuar sot (VIDEO) Besart Berisha nuk ka ndërmend të ndalet me gola me skuadrën e Melbourne Victory. Bomberi kosovar ka shënuar sot një go
Ofendoi Besart Berishën, ja sa ndeshje është pezulluar portieri grek Portieri grek i Melbourne Cityt, Dean Bouzanis, është dënuar me pesë ndeshje. Ai i kërkoi falje Berishës dhe gjithë adhu
Besart Berisha përleshet me portierin serb (VIDEO) Besart Berisha po jo vetëm që është më i forti në futboll në Australi, por sot ka treguar se di të jetë i fortë edhe në
Të shtëna me armë në Melbourne të Australisë, tre të vdekur dhe mbi 20 të plagosur (FOTO & VIDEO) Tre persona raportohet se kanë vdekur ndërsa mbi 20 të tjerë janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë në Melbourne
Super Besart Berisha, shënon tripletë për Melbourne (VIDEO) Sulmuesi kosovar, Besart Berisha vijon të shfaq vlerat e tij në Australi. Futbollisti i skuadrës Melbourne Victory, ka q
Berisha shënon sërish në Champions, por eliminohet (VIDEO) Besart Berisha nuk ka ndërmend t'i ndahet golit. Ish bomberi i Kombëtares ka shënuar një tjetër gol në Champions League
Besart Berisha shënon sërish në Champions (VIDEO) Besart Berisha vijon formën e jashtëzakonshme. “Bomberi” shqiptar ka gjetur sërish rrugën e rrjetës ditën e sotme në nde
Besart Berisha fiton "Këpucën e Artë" në Australi Besart Berishën nuk u ndahet trofeve të fituar. 30-vjecari nga Prishtina është nderuar nga klubi i tij Melbourne Victory
"Buzëqesh" Berisha, i hiqet dënimi prej 5 ndeshjesh Lajme të mira vijnë nga Australia për Besart Berishën. Sulmuesi shqiptar u dënua pak kohë më parë gjatë një ndeshje ku g
Besart Berisha i abonuar me golin në Australi (VIDEO) Besart Berisha është i abonuar me golin. Sulmuesi kosovar vazhdon të shënojë në Australi. Ai ka realizuar sërish një gol
Besart Berisha shpallet lojtari i muajt te Melbourne Victory (VIDEO) Besart Berisha është zgjedhur lojtari më i mirë i muajit te Melbourne Victory. Klubi australian i futbollit, e ka njoftu
Besart Berisha si ndahet golave në Australi (VIDEO) Besart Berisha vazhdon të shënojë në kampionatin australian, por pavarësisht golave të sulmuesit shqiptar, Melbourne Vic