999 rezultate për

melania

Aktori rrëfen darkën brutale me Trump, u detyrova të pi hashash Woody Harrelson ka folur për mënyrën sesi u detyrua të pijë marijuanë për të duruar një darkë të tmerrshme me Donald Tru
Trump shtron darkë luksoze në Londër, vëmendjen ia "vjedh" Melania dhe Ivanka (FOTO LAJM) Presidenti Donald Trump dhe Zonja e Parë, Melania së fundi ndodhen në Britaninë e Madhe. Edhe pse mbëritja e tyre nuk ni
Donald Trump dhe Melania vizitojnë Mbretërinë e Bashkuar (VIDEO) Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump u përshëndetën pas uljes në Buckingham Palace për drekë me Mbretëreshën në d
Dikur modele, cilat veshje të Melanisë pushtuan mediat (FOTO LAJM) Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.
Njihuni me gratë që mbajnë unaza të shtrenjta, prin Melania Trump Këto janë gratë që mbajnë në gisht unaza me çmime marramendëse Personazhet e famshme në botë arrijnë gjithmonë të tërheq
Melania Trump vizitë në shkollën e Gylenit, mbetet e kënaqur nga edukimi dhe stafi Melania Trump postoi në rrjetin social Twitter vizitën që bëri në shkollën Dove në Oklahoma. Gruaja e presidentit ame
Harroi të vishte pantallonat? Melania sërish “pre” e komentuesve Zonja e Parë Melania Trump dhe Presidenti Donald Trump vizituan krejt papritur trupat amerikane në Irak, të mërkurën e 2
Si dukej Melania Trump kur ishte modele dhe pozonte për revistat (FOTO LAJM) Melania Trump tashmë njihet si zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Por dikur Melaniq ndiqte karrierën s
Melania ndryshoi vetëm një gjë të vetja dhe fansat shpërthyen në komente Tashmë janë bërë dy vite që kur Melanie Trump është Zonjë e Parë e SHBA-së. Në këtë hark kohor kemi parë veshje të ndry
Melania dhe Trump nuk shkëmbejnë dhurata për këtë arsye të shëmtuar Melania dhe Donald Trump zakonisht nuk shkëmbejnë dhurata për Krishtlindje dhe duket se fajtori kryesor është presidenti
Një super yll, Melania Trump konkurohet nga zonja e parë e Argjentinës (FOTO LAJM) Melanie Trump prej kohësh konsiderohet si një nga Zonjat e para, më të bukura në botë Ama duhet thënë se në Samitin e
E sulmuan për pemën e festave në Shtëpinë e Bardhë, përgjigjet Melania Pak ditë më parë, Shtëpia e Bardhë filloi përgatitjen për festat e fundvitit. Zonja e Parë, Melania Trump, postoi në Tëi
Melania dekoron Shtëpinë e Bardhë për festat, duket magjike (VIDEO) Shtëpia e Bardhë ka pësuar transformimin e mrekullueshëm vjetor – duke i vënë theksin e veçantë të “Thesarit Amerikan”.
Fakte interesante për djalin e mitur të Donald Trump (FOTO LAJM) Derisa fëmijët e tij u bënë të njohur për publikun përgjatë viteve, Barron Trump mbetet i vetmi fëmijë i presidentit dhe
Luftë e ftohtë mes dy zonjave të para, Melania dhe Brigitte shpalosin rrobat e shtrenjta Melania Trump dhe Brigitte Macron ecën krah për krah përsa i takon stilit në Paris, me të dyja që u shfaqën në formë të
Nxënësi thyen një gotë para Melania Trump (VIDEO) Përderisa zonja e parë amerikane, Melania Trump po diskutonte me disa nxënës në Shtëpinë e Bardhë, njëri prej tyre aksid
Kërceu pa rroba dhe imitoi Melanian, striptistja kërcënohet me vdekje Pak ditë më parë bëri bujë shumë të madhe video e publikuar nga T.I teksa ulej në karrigen e presidentit dhe një femër e
Çmendet “Melania Trump”! Del nudo mbi tavolinë (VIDEO) Një video e publikuar së fundmi nga reperi T.I ka bërë shumë zhurmë në Amerikë. Në këtë vidoe shihet një model e cil
Incidenti bëhet viral, Melania goditet nga një elefant (VIDEO) Melania Trump, zonja e parë e Amerikës ka pasur një suprizë që e ka trembur pak gjatë vizitës së saj në Kenia. Ndërsa
Bëri lëmsh botën me veshjen e saj, Melania tregon mesazhin Gjithmonë veshjet e saj shkaktojnë zënka në publik dhe kështu ndodhi me veshjen e saj në muajin qershor në një nga vizit