999 rezultate për

meksika

Klubi meksikan transferon Ronaldon, përmes tij i dërgon mesazh Juventusit Lajmi se Cristiano Ronaldo do të largohet nga Juventusi ka qenë ndër më të komentuarit gjatë ditës. Duke e shfrytëzua
"Messi meksikan", që u kërkua nga Barcelona në moshën 7-vjeçare Ku keni qenë ju më 24 qershor 2020, kur “Messi meksikan”, Luka Romero, debutoi kundër Real Madridit? Kjo mund të jetë
Shumë e njohur për shqiptarët, koronavirusi i merr jetën aktores meksikane (FOTO LAJM) Një nga aktoret më të njohura të telenovelave meksikane ka ndërruar jetë. Bëhet fjalë për Pilar Pellicer, të cilën e njo
Zbulohet skandali i kombëtares meksikane, festuan me prostituta para Kupës së Botës (VIDEO) Mediat në Meksikë kanë zbuluar një skandal seksual të lojtarëve të tyre para fillimit të Kampionatit Botëror, Rusia 2018
Ndërron jetë babai i Chicharito Hernandez, legjendë e futbollit meksikan Federata e Futbollit Meksikan ka konfirmuar se Legjenda e futbollit meksikan Tomas Balcazar ka ndërruar jetë në moshën 8
Mbrojtësi meksikan tregohet i sinqertë: Te Roma kuptova se nuk dija të mbroja Hector Moreno ishte blerja e parë e Ramon Monchit, pasi mori detyrën e Drejtorit Sportiv te Roma dhe pagoi 6 milionë eur
Shikoni se si ky shofer në mënyrë spektakolare i ikën kartelit meksikan (VIDEO) Një shofer i ka shpëtuar në mënyrë spektakulare një bllokadë e vendosur nga një kartel meksikan në kufirin e SHBA, trans
Pamje të rënda: Eliminohet me plot 150 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s (FOTO LAJM) Një polic meksikan, i cili ishte pjesëtar i njësisë elitare dhe që kishte ndihmuar në arrestimin e djalit të Joaquin Guz
Arrestimi i djalit të "El Chapos", si u turpërua më pas policia meksikane (VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Shkrijnë trupa në acid e nuk kursejnë as fëmijë, pasardhësi i “El Chapo”-s nis luftën e përgjakshme mes karteleve Në Meksikë është ngritur sërish alarmi për shkak të karteleve mafioze që akoma bëjnë ligjin. Këtë herë shqetsim për a
Fëmijët meksikanë ndërtuan shtëpi për qentë endacak Fëmijët meksikanë ishin shembuj edhe për të rritur nga e tërë bota. Ata duke përdorur material të reciklueshme, ndërt
Jo vetëm "koka", kartelet meksikane po trafikontë drurin e veçantë Një kartel i ri brutal meksikan i drogës po masakron fshatarët ndërsa po tenton të ndërtojë biznesin e tij në një luftë
E KRYER/ Napoli transferon yllin meksikan Hirving Lozano është gati të bëhet një lojtar i ri i Napolit. Meksikani zbarkoi në një aeroport privat në Romë rreth
Inspirim për të huajt, këngëtarët bullgarë vjedhin super hitin e Noizy-t dhe Varrosit (VIDEO) Në vitin 2018 dy reperët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Varrosi sollën për publikun këngën “Meksikana”. Kënga e tyre u
Shëndeti e merr në qafë, Maradona e mbyll me klubin meksikan Diego Maradona është larguar nga pozita e trajnerit të Doradosit, duke i dhënë kështu fund karrierës së tij me klubin e
Lufta e bandave mbush morgun, publikohen pamje të rënda (FOTO LAJM) Me dhjetëra kufoma shihen të hedhura nëpër dyshemetë e morgut të Tihuanës, në Meksikë. Luftërat e karteleve të drogës
Milan kërkon futbollisn meksikan Milan është duke përforcuar ndjeshëm skuadrën që të ngjiten sa më shumë në kampionat dhe në kompeticionet evropiane.
Maradona përfundon sërish në spital Nuk kanë fund problemet për Diego Armando Maradonën. "Dora e Zotit" përpara disa ditësh u mbajt në spital nga mjekët për
Merret vendimi, portieri meksikan dënohet me 75 vite burgim Mund të bëhej pasardhësi i portierit mitik Horge Kampos, por në të vërtetë, do ta kalojë pjesën e mbetur të jetës në bur
Raiola i ofron Napolit talentin meksikan Hirving Lozano është shumë afër largimit nga PSV. 23-vjeçari dëshiron të largohet nga PSV që në këtë afat, pas oferta