999 rezultate për

meksik

Boksieri meksikan shpallet kampione duke e lënë kundërshtarin pa ndjenja (VIDEO) Boksieri 30-vjeçar meksikan, Oscar Valdez, ka rrëmbyer titullin kampion bote në peshën "super featherweight" (pesha 57-5
Ilustruesja meksikane tregon sesa fantastike është të jetosh vetëm (FOTO LAJM) Idalia Kandelas, një ilustruese meksikane, krijon fotografi që përshkruajnë gra që jetojnë vetëm dhe dinë të shijojnë kë
Mjekja meksikane shtrohet në spital pasi bëri vaksinën anti-COVID Një mjeke është shtruar në spital në Meksikë pasi ka bërë vaksinën anti-COVID. Autoritetet meksikane thanë se po stud
Nokaut brutal, Sanchez nxjerr jashtë ringut boksierin meksikan (VIDEO) Një nokaut brutal shënoi luftën midis kubanit Franco Sanchez dhe meksikanit Julian Fernandez. Në këtë ndeshje boksi n
Shkoi të zmadhonte akoma më shumë vithet, ndërron jetë Kim Kardashian meksikane Një modele e famshme në Instagram, e cilësuar si Kim Kardashian meksikane, është raportuar se ka humbur jetën në moshën
Nëna hakmerret ndaj kartelit të drogës që i vrau vajzën në Meksikë Historia e Miriam Elizabeth Rodríguez Martínez nga San Fernando i Tamaulipas është e ngjashme me filmin të Hollywood, “T
Formula 1 dhuron një garë të çmendur në Bahrein, e fiton një meksikan Çmimi i Madh i Bahreinit në Formula 1 ka dhuruar një nga surprizat më të mëdha të sezoneve të fundit pasi një garë e pab
Drejt moshës 40 vjeçare, Samuel Eto mund t’i rikthehet futbollit Në moshën thuajse 40 vjeç (i mbush më 10 mars 2021), Samuel Eto mund të rikthehet në fushë pas 14 muajsh nga tërheqja zy
Gjermania përballet me Turqinë, De Boer debuton ndaj Meksikës Në pritje të ndeshjeve zyrtare të Ligës së Kombeve, Supersport do të sjellë ekskluzivisht për të gjithë abonentët tri sf
Masakër në Meksikë, bandat vrasin 11 persona Një masakër në një lokal la të vrarë 11 persona të dielën, thanë autoritetet meksikane, ndërsa vendi ndeshet me një norm
Klubi meksikan transferon Ronaldon, përmes tij i dërgon mesazh Juventusit Lajmi se Cristiano Ronaldo do të largohet nga Juventusi ka qenë ndër më të komentuarit gjatë ditës. Duke e shfrytëzua
"Messi meksikan", që u kërkua nga Barcelona në moshën 7-vjeçare Ku keni qenë ju më 24 qershor 2020, kur “Messi meksikan”, Luka Romero, debutoi kundër Real Madridit? Kjo mund të jetë
Sulm me snajper në mes të Meksikës, ekzekutohen dy policë Një sulm me armë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Meksikë. Ata kanë qëlluar me armë shefin e policisë së Meksik
Tërmeti me magnitutë 7.7 shkund Meksikën, njerëzit në alarm presin cunam (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm ka tronditur Meksikën Jugore dhe Qendrore pasditen e kësaj të marte rreth orës 17:40. Nuk ka e
Protestuesit djegin policin gjatë demonstrimeve për "George Floyd të Meksikës" (VIDEO) Pamje tronditëse vijnë nga Meksika. Një oficeri policie i është vënë zjarri pas një konfrontimi me disa demonstrues. Ngj
Shumë e njohur për shqiptarët, koronavirusi i merr jetën aktores meksikane (FOTO LAJM) Një nga aktoret më të njohura të telenovelave meksikane ka ndërruar jetë. Bëhet fjalë për Pilar Pellicer, të cilën e njo
Zbulohet skandali i kombëtares meksikane, festuan me prostituta para Kupës së Botës (VIDEO) Mediat në Meksikë kanë zbuluar një skandal seksual të lojtarëve të tyre para fillimit të Kampionatit Botëror, Rusia 2018
Ndërron jetë babai i Chicharito Hernandez, legjendë e futbollit meksikan Federata e Futbollit Meksikan ka konfirmuar se Legjenda e futbollit meksikan Tomas Balcazar ka ndërruar jetë në moshën 8
Mbrojtësi meksikan tregohet i sinqertë: Te Roma kuptova se nuk dija të mbroja Hector Moreno ishte blerja e parë e Ramon Monchit, pasi mori detyrën e Drejtorit Sportiv te Roma dhe pagoi 6 milionë eur
Krijesa e çuditshme pa sy del në brigjet e plazhit të Meksikës Një krijesë e çuditshme, me kokë delfini dhe me dhëmbë të mprehtë, doli në brigjet e plazhit Destiladeras në Meksikë.