999 rezultate për

mekolli

Shpërtheu në ulërima dhe theu pjata, opinionisti mbron Renato Mekollin Në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekoll
'Hell's Kitchen', Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhi
Foto lakuriq me partneren në dush, çfarë ndodhi vërtetë me Renato Mekollin Kuzhinieri, Renato Mekolli është një personazh i njohur në ekranet shqiptare. Së fundmi në profilin e tij të Faceboo
Renato me një suprizë: Në cilin ekran do të shfaqet tani? Sa herë pyetet për jetën private, Renato Mekolli është i kujdesshëm dhe rrallëherë zbulon ndonjë detaj. Edhe në prof
Renato Mekolli flet për Alketa Vejsiun: Është shumë tekanjoze Ai është padyshim një nga shefat më të mirë të kuzhinës shqiptare. I ftuar në Thumb Renato ka rrëfyer hsumë nga sekre
Renato Mekolli sqaron më në fund sherrin me Ori Nebiajn Gjatw kohws qw Renato Mekolli kishte nw plan qw tw shkruante njw libwr gatimi dhe tw hapte njw restorant nw Tiranw, u pa
U zu me ish-zëdhënësen e PD-së? Renato Mekolli sqaron gjithçka Bashkëpunimi mes tyre nisi para shumë kohësh, kur Renato kishte në plan të shkruante një libër gatimi e pas tij, edhe ha
Renato Mekolli tregon si ka fikur kamerat e ka kryer marrëdhënie në restorant Renato Mekolli iu prezantua shqiptarëve si mësuesi i rreptë dhe i pamëshirshëm ndaj gabimeve të konkurentëve në “Master
Renato Mekolli nxeh situatën: Kam bërë marrëdhënie në çdo restorant Renato Mekolli e mban veten një nga shefat më të mirë të kuzhinës Shqipëri. Këtë herë ai ka qenë i ftuar në "Thumb" k
Më në fund mori guximin dhe e pranoi, Renato Mekolli hap “thesin” Renato Mekolli ka qenë i ftuar në emisionin Rudina. Pavarësisht pyetjeve të sikletshme të moderatores ai ka treguar s
Renato Mekolli dhe Sara Kapo rrëfejnë përse kanë përfunduar në polici (VIDEO) Renato Mekolli dhe Sara Kapo ishin dje të ftuar në emisionin “Why not” të moderatores Roza Lati. Pavarësisht pyetjev
INTERVISTA/ Babai i vrau nënën, i biri kërkon dënimin me vdekje Pas vrasjes së nënës nga babai tre ditë më parë, djali i çiftit Mekolli nga Pogradeci me inicialet E. M., 16 vjeç në një
Masakroi gruan me sqepar për xhelozi, arrest me burg për pogradecarin Gjykata vendosi sot “arrest me burg” për Bashkim Mekollin, i cili ekzekutoi gruan Demirkë Mekolli para 2 ditësh në Pogra
Vrau gruan me sqepar, pogradecari trondit me dëshminë e tij Bashkim Mekolli nuk ka shprehur fare pendesë për vrasjen e bashkëshortes së tij në mënyrë makabre mëngjesin e djeshëm në
Krimi makabër në Pogradec, vjehrri: Nusen e gjeta të larë në gjak (FOTO LAJM) Një krim i rëndë ka ndodhur brenda një familje në Pogradec ku një 49-vjeçar vrau me thikë e sqepar gruan e tij. Bash
E qëlloi me thikë e sqepar, ky është burri që vrau gruan e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Pogradec. Mësohet se një burrë 49-vjeçar ka qëlluar me mjete të
Kuzhinieri i njohur nxjerr sekretet e politikanëve: Rama ha peshk, Basha Fast Food... (VIDEO) Masterchefi i njohur Renato Mekolli ka qenë mbrëmë i ftuari i dytë i aktores së humorit,Rudina Dembacaj në emisionin "Mo
Fatos Nano rikthehet në Tiranë (FOTO LAJM) Sa herë që ai shfaqet në media, të gjithë janë shumë kurioz mbi aktivitetet e tij. Fjala është për Fatos Nanon i cil
Renato Mekolli nxjerr bllof spektaklin "Dance With Me" (FOTO LAJM) Renato Mekolli ka zbuluar një ‘sekret’ të spektaklit ku ai merr pjesë, “Dance With Me”. Gjithnjë është thënë se spektakl
Konfirmohet emri i tretë, Renato Mekolli i thotë “Po” “Dance With Me” “Dance With Me” ka startuar përgaditjet për edicionin e tretë të tij, dhe deri tani ka janë konfirmuar 3 yje të cilët do