999 rezultate për

mehmeti

Prokuroria italiane merr vendimin për shqiptarin që vrau gruan Burgim të përjetshëm. Kjo ishte kërkesa fillestare e prokurorisë italiane për Xhevdet Mehmetin, shqiptarin që vrau gruan
VV merr një goditje, i largohen 50 aktivistë (EMRAT) 50 aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, nga Mitrovica janë larguar nga ky subjekt politik. Hysni Hasani thotë se si kr
Videoja e atentatit: Si u qëllua miku i Llanajve në Vlorë (VIDEO) Në datë 14 janar të këtij viti në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë Mikel Mehmeti u plagos në një atentat me armë zjarri.
Shkrimtari i njohur sulmon Ramën: Mos heshtni ndaj këtyre kriminelëve Shkrimtari i njohur, Kim Mehmeti ka bërë një reagim të ashpër kundër kryeministrit, Edi Rama. Ky reagim ka ardhur pa
Specialja nuk ndalet, edhe shtatë komandantë janë të dyshuar Vetëm në valën e parë të ftesave nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, në kuadër të Gjykatës Speciale, janë përfshirë t
Zbërthehet rrëmbimi i "Nanit", me kë njihej ai I ekstraduar nga Kanadaja në vitin 2008, pasi ishte i dënuar për akuzën e vjedhjes me dhunë, Leonard Mehmeti, babai i tr
Djaloshi nga Skënderaj është i sëmurë, ta ndihmojmë Kërkon ndihmën e shoqërisë 4-vjeçari nga Skenderaj, Hasan Mehmeti, i cili është diagnostikuar me kancer në veshkë. Nd
Erdhi Mehmeti, Partizani largon ndihmëstrajnerin serb Me afrimin e Dritan Mehmetit në rolin e zëvendëstrajnerit, një pjesëtar i stafit teknik del i tepërt te Partizanin. Bëhe
Një grua merr një post të rëndësishëm në polici Miradije Kelmendi është emëruar Kryeshefe Ekzekutive e Inspektoratit Policor të Kosovës, mandati i së cilës zgjat 5 vjet
Policia e Kosovës shfaqet në Shqipëri Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë kanë nisur sot patrullimet e përbashkëta. Në një ceremoni simbolike patrullime
Çudi alla shqiptare! Drejtori në arrati firmos dokumenta e merr pagën nga shteti Çuditë në Shqipëri s'kanë të ndaluar në Shqipëri. Dash Mehmeti, drejtues i hekurudhave, në arrati, vazhdon të mbajë
Pse po heshtet për akuzat monstruoze të dëshmitarit? Muaj me parë, Shkumbin Mehmeti në një rrëfim, ka akuzuar vëllezërit Ibrahim dhe Qerim Kelmendi për organizim të shumë vr
Deputetët zgjedhin Fehmi Mehmetin guvernator të bankës Kuvendi ka votuar Fehmi Mehmetin për guvernator të Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës. Nga 110 deputetë, për Mehme
Arrestimi i njeriut të ISIS, SHBA falënderon policinë shqiptare Drejtësia amerikane ka falenderuar Policinë e shtetit shqiptar pasi vetëm nëpërmjet bashkëpunimit kanë arritur të arrest
Si u zbulua furnitori shqiptar i armëve të ISIS nga agjentët e nga FBI Sajmir Alimehmeti, shqiptari që u arrestua 2 vite më parë si i dyshimtë në aktivitete terroriste ka befasuar gjykatën so
I dashuri i Luanës përfshihet në një sherr për një vajzë, akuzohet për tentativë vrasjeje Në 2 janar 2015, biznesmeni i njohur Krenar Çoçaj ose ndryshe siç e njohim si i dashuri i moderatores Luana Vjollca ësh
Për shkak të hetimeve, pezullohet Kryeshefi i Inspektoratit të Policisë Kryeshefi ekzekutiv i Inspektoratit të Policisë së Kosovës, Hilmi Mehmeti është pezulluar nga pozita e tij. Suspendim
Pritet suspendimi i kryeshefit të IPK-së Kryeshefi i Inspektoratit Policor të Kosovës, Hilmi Mehmeti pritet të suspendohet së shpejti nga pozita që ai mbanë.
Bashkia e Tiranës shpërndan sot 120 banesa për familje të pastreha Problemi i strehimit për rreth 120 familje në nevojë, të prekura kryesisht nga zbatimi i projektit të rehabilitimit të L
Shpërthen Ibrahim Kelmendi, fyen rëndë Baton Haxhiun dhe Hashimin Njëri nga themeluesit e ish-Lëvizjes Popullore të Kosovës, Ibrahim Kelmendi, emri i të cilit është lakuar së fundi si ur