999 rezultate për

mehmet

Aksident i rëndë në Prishtinë, humbin jetën tre persona Tre persona kanë humbur jetën në një aksident në autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të fshatit Babush. Lajmin e
"Të mori Meta nga gjimnazi dhe të bëri deputete", Spahiu debaton ashpër me ish-deputeten e LSI Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu është përplasur me ish-deputeten e LSI-së Kejdi Mehmetajn teksa ishin d
"CIA premtoi 3 milion dollar për të helmuar Enverin", si u servir dosja sekrete në Tiranë A është e vërtetë se Mehmeti Shehu kishte kërkuar 3 milionë dollarë për të vrarë Enver Hoxhën, ose më saktë për të helmu
"Donin të vinin Enverin kundër Mehmetit", Nexhmije Hoxha tregon prapaskenat e shkarkimit të Beqir Ballukut Nexhmije Hoxha ka qenë dëshmitare në shumë ngjarje të mëdha politike që kanë ndodhur, kryesisht gjatë gjysmës së dytë të
Ali Mehmeti: Nuk mendoj se rasti "Monstra" është kryer nga shqiptarë “Edhe atëherë edhe sot nuk mendoj se këtë krim e ka bërë ndonjë shqiptar. Ju kam thënë të gjithëve se nëse këtë e ka
E pazakontë, ish-kandidati i drejtohet KQZ: Dua të bëhem deputet! "Si pasojë e vendeve vakante, sepse parlamenti ka mangësi në numra si deputet, që duhet të jenë në parlamentin shqiptar
"Më bëj deputet!", letra e çuditshme që ka mbërritur pranë KQZ-së (FOTO LAJM) KQZ ka protokolluar ditën e sotme një shkresë të cuditshme. Eshtë pikërisht një kërkesë e qytetarit Tasim Emin Mehmet
"Puthja e parealizuar" si u hoq figura e Tartarit për shkak të lidhjes së Silva Turdiut me djalin e Mehmet Shehut Aktorja Anisa Markarian, e njohur dhe e dashur per publikun me rolet e spikatur ne shume filma, në një intervistë të fun
"I dha fund jetës", Nexhmije Hoxha rrëfen si e njoftoi Ramizi vdekjen e Mehmetit Enver Hoxha, me gjithë shqetësimin e një dite më parë, do të bënte adetet e mëngjesit e po përgatitej për mbledhjen e ra
"Eskobari i Evropës" kapet në Shqipëri, trafikoi 10 milionë paund drogë Një 53-vjeçar nga Turqia u kap në Shqipëri si i shumëkërkuar nga drejtësia franceze, si një nga trafikantët e familjes k
"Enveri u shqetësua nga krushqia me kriminelë e Mehmetit", rrëfimi i Nexhmije Hoxhës Nexhmije Hoxha, në librin e saj “Përjetime dhe meditime në jetën time politike" shprehet se Enver Hoxha ishte shqetësuar
Kim Mehmeti: Edi Rama deri vonë nuk e dinte se ka shqiptarë në Shkup I ftuar në emisionin e Adi Krastës “A Show” në T7, shkrimtari dhe analisti i njohur Kim Mehmeti ka biseduar mbi tematika
Dramë në familjen e Adelina Tahirit: Nusja tenton të vrasë dajon me çekan në kokë! (FOTO LAJM) Një dramë e vërtetë ka ndodhur në shtëpinë e pronarit të televizionit Era në Maqedoni, Avdulla Mehmetaj, i cili është da
Vuajti nga komunizmi sa ishte gjallë, ndahet nga jeta shkrimtari i njohur (FOTO LAJM) Dita e sotme solli fundin e jetës së shkrimtarit Mehmet Myftiu, shkrimtar i shquar disident dhe themelues i letërsisë re
A do të ndryshohet data e zgjedhjeve? Flet Ali Mehmeti Në Maqedoni kanë nisur të ngrihen pikëpyetje nëse do të ndryshohet data e zgjedhjeve. Për këtë është përgjigjur Ali M
Kërcet arma në klubin e natës, 4 të plagosur Një përleshje me armë ka lënë katër të plagosur në një klub nate gjatë orëve të para të ditës së sotme në Prishtinë, rap
Historia e burrit nga Kavaja: E kapa gruan me tjetrin, tani nuk më lejon të shoh vajzën Emisioni “Historia ime” trajtoi këtë të premte historinë e fortë të një babai, i cili kërkon që të takojë vajzën e tij,
Partizani merr vendim për Dritan Mehmetin Partizani ka vendosur për të ardhmen e Dritan Mehmetit, me këtë të fundit që do të drejtojë skuadrën B të “Demave të Kuq
Zënka me Lerdën: Zëvendëstrajneri nuk paraqitet në stërvitje, largohet nga Partizani ? Dritan Mehmeti nuk do të jetë më zëvendëstrajneri i Partizanit. 39-vjeçari nuk ka qenë i pranishëm në seancën stërvitore
Përplasja me ndihmësin Mehmeti, trajneri Lerda paraqet dorëheqjen Pas ndeshjes ndaj Kukësit, trajneri i Partizanit, Lerda ka hyrë në dhomat e zhveshjes dhe të parit që i ka kërkuar lloga