999 rezultate për

meghan

Lamtumirë privilegjeve mbretërore: 8 lukse që Meghan & Harry s'i kanë më Meghan dhe Harry hoqën dorë zyrtarisht nga statusi mbretëror dhe një ndryshim i tillë shoqërohet padyshim me reduktim të
Për një arsye madhore, Prince Harry dhe Meghan Markle heqin dorë nga Instagrami Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do ta përdorin më llogarinë e tyre @sussexroyal në Instagram. Të hënën, çifti bëri po
Trump "braktis" Harry dhe Meghan: Nëse qëndroni në SHBA paguani! Presidenti Donald Trump thotë se nuk do të mbështesë ligjin për sigurinë e Princit Harry dhe Meghan, të zhvendosur nga K
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM) Prej kohësh është përfolur marrëdhënia jo e mirë e Meghan me babain e saj. Edhe nê këto ditê të vështira, ai ka gjetur s
Princ Charles pozitiv me koronavirus, Mehgan ndalon Harryn të takojë të atin (FOTO LAJM) Teksa princi britanik i kurorës 71 vjeçari Charles, ka rezultuar pozitiv me koronavirusin e ri, burime të brendshme të o
Meghan Markle publikon trailerin e projektit më të ri të Disney (VIDEO) Me tu larguar nga pallati mbretëror Dukesha e Sussex, Meghan Markle, iu rikthye pasionit. Pa humbur kohë, ajo nënshkroi
"Atake paniku dhe stres", Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘Kensington’, për shkak të sjelljes së saj e cila bi
Super luksoze, brenda rezidencës së Meghan Markle dhe Princ Harry (FOTO LAJM) Meghan Markle dhe Princ Harry po planifikojnë të qëndrojnë në një vilë në Malibu. Ata do të largohen zyrtarisht nga fami
Frika nga koronavirusi, Meghan Markle dhe Princ Harry lenë të birin "vetëm" (FOTO LAJM) Rreziku ndaj Koronavirusit ka pushtuar të gjithë botën. Së fundmi edhe çifti shumë i përfolur Meghan Markle dhe Princi H
Si është gjendja? Harry, Meghan, William dhe Kate shfaqen së bashku pas shumë kohësh (FOTO LAJM) Më në fund, Kate, William, Harry dhe Meghan u shfaqën së bashku në Commonëealth Day Service. Prej shumë kohësh nuk i shi
Dalja e fundit mbretërore, të gjithë u fiksuan pas look-ut të Meghan (FOTO LAJM) Pas largimit nga familja mbretërore, Meghan Markle dhe Princ Harry humbën statusin e tyre si “çift mbretëror” dhe tani j
Pasi braktisi mbretërinë, ku do ta shohim Meghan për herë të parë Meghan Markle dhe princ Harry vërtet hoqën dorë nga detyrat e tyre në familjen mbretërore, por nuk do të jenë plotësisht
"Bej dicka!" Zbulohet reagimi i Meghan për heqjen e titullit mbretëror nga Mbretëresha (FOTO LAJM) Meghan Markle thuhet se "shpërtheu në tërbim" pasi Mbretëresha Elizabeth e ndaloi atë dhe Princin Harry për përdorimin
Meghan dhe Harry në dasmën e Princeshës? Çfarë vendimi ka marrë çifti (FOTO LAJM) Dramat e fundit në familjen mbretërore, duket se nuk e kanë penguar princeshën Beatrice të ftojë çiftin Harry-Meghan në
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Shpërthen Kate Middleton: Nuk e shoh dot William-in të trishtuar, dhe ja kush e ka fajin (FOTO LAJM) Në gjithë këtë zhurmën mediatike që kanë krijuar Meghan Markle dhe princi Harry, të gjithë duken se e kanë dhënë mendimi
Jo vetëm Meghan dhe Herry, vilat në Kanada një fiksim i ri për VIP-at (FOTO LAJM) Jo vetëm Meghan dhe Herry janë fiksuar pas Kanadasë, vilat e ndërtuara buzë liqeneve po tërheqin shumë persona publik. M
Mbretëresha u jep goditjen e fundit, ndalon Meghan dhe Harry të përdorin këtë titull (FOTO LAJM) Pas largimit nga familja mbretërore, Harry dhe Meghan humbën statusin e tyre mbretëror dhe i vetmi titull që i mbeti ish
Jeta e re sapo ka nisur, Harry dhe Meghan fotografohen duke zbritur nga avioni (FOTO LAJM) Pas ndonjë fotoje të Meghan-it të shkrepur tek-tuk, ajo dhe Harry u fotografuan për herë të parë bashkë, që pas vendimit
Kush nga princeshat është më e pasur, Kate apo Meghan? Ju kishte lindur ndonjëherë pyetja se kush është më e pasur Meghan apo Kate? Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe g