999 rezultate për

megapixel

Ky është telefoni i parë me kamer 64 megapixel “Realme Xt” është telefoni i parë që del me një aparat fotografik 64 megapixel. Kompania ndau një prezantim të telefo
Lenovo prezanton smartfonët e rinj Moto Z (FOTO LAJM) Moto Z, është smartfoni më i ri i nxjerrë në treg nga Lenovo i dizajnuar që të jetë “gjysmë” modular, pra mund t’i shtoh
ZTE prezanton modelin e ri Blade A2 (FOTO LAJM) ZTE prezanton telefonin më të ri Android, ZTE Blade A2, i cili ka ekranin HD 5-inch me rezolucion 1280 x 720 pixel. Z
LG prezanton telefonin Stylus 2 Plus (FOTO LAJM) LG Stylus 2 Plus është modeli më i ri që vjen në treg, i cili ka ekranin 5.7-inç Full HD me rezolucion 1920x1080 pixels.
Njihuni me dy telefonat e rinj LG (FOTO LAJM) LG duket se ka gati dy modelet më të fundit për të nxjerrë në treg, LG X Poëer dhe LG X Style të prezantuar në Ukrainë
G Flex 3 modeli më i ri nga LG (FOTO LAJM) LG G Flex 3, është modeli më i telefonit më i përfolur vitin e kaluar. Ky është një smartfon që pritet të lanccohet në p
Samsung prezanton tabletin Galaxy Tab A 10.1 (FOTO LAJM) Samsung po punon për të sjellë në treg modelin e tabletit më të ri Galaxy Tab A 10.1. Ky tablet do të ketë ekranin 10.1
Galaxy C7 modeli më i ri nga Samsung Galaxy C7 do të jetë telefoni i ardhshëm nga Samsung. Mësohet se Galaxy C7 (SMC700) do të ketë shtëpizë metalike sikur
LG G5 SE me ekran 5.3 inç LG G5 SE është modeli më i ri i smartfonit që pritet të dalë në treg së shpejti. Mësohet se modeli do të ketë procesorin
iPhone i ri SE dhe iPad Pro dalin në treg iPhonin e ri SE dhe iPad Pro tashmë për të gjithë adhuruesit gjenden në tregjet e të gjithë botës. Kujtojmë se iPhone i
LG G5 del në treg më 1 prill (VIDEO) LG në njoftimin më të fundit të shpërndarë konfirmon se telefoni më i ri i tij që pritet të dalë në treg në ndryshim nga
Samsung zbulon specifikat e tabletit SM-T585 (FOTO LAJM) Samsung po punon për të nxjerrë në treg tabletin më të ri me Android shumë shpejt, ndërsa tani vetëm se kanë rrjedhur di
Ja si duket Samsung Galaxy J1 (FOTO LAJM) Samsung po punon për të sjellë në treg modelin më të ri të tij Gazaxy J1 2016. Smartfoni do të ketë ekranin 4.5 inç (800
LG prezanton tabletin më të mirë Android (FOTO LAJM) LG ka bërë gati tabletin më të ri që ndryshe njihet dhe si tableti më i mirë Android. Tableti G Pad 2 10 posedon proceso
Sony Xperia C5 me kamera 13 megapixel Sony duket se telefonët e rinj i ka pajisur me një kamera të shkëlqyer sidomos për ato të cilët adhurojnë selfie-t. X
Canon vjen me aparatin e ri XC10 (FOTO LAJM) Kompania e famshme Canon prezanton pajisjen më të re XC10, që vjen me video të përmirësuar 4K dhe lentet për zoom. Apara
Blackberry prezanton Blackberry Leap (FOTO LAJM) Blackberry prezanton modelin e tij të ri të telefonit Blackberry Leap. Ky smartfon ngjalli shumë kureshtje sepse nuk qën
iPhone 7 me kamera 8 Megapixel iSight (FOTO LAJM) iPhone 7 është projekti më i fundit i Apple. Ai mendohet se do të ketë një dizajn ndryshe nga paraardhësi i tij. iPh
Samsung bën gati Galaxy A3 dhe A7 Samsung pritet të zbulojë së shpejti seritë A të smartfonëve, imazhe dhe informacione të cilëve janë shfaqur në shumë në
HTC prezanton pasardhësin e Desire 816 (FOTO-LAJM) HTC prezanton pasardhësin e Desire 816. Bëhet fjalë për HTC Desire 820 i cili është smartfoni i parë më çipin Qualcom Sn