999 rezultate për

megan

Mbretëresha Elisabetë merr vendimin "drastik" për Megan dhe Harry Çifit Harry dhe Meghan u janë hequr zyrtarisht nga Mbretëresha titujt e tyre si mbrojtës të një numri biznesesh, të besu
Misteri me certifikatën e lindjes së djalit të Megan Markle (FOTO LAJM) Edhe një herë, marrëdhëniet e këqija të Megan Markle me Pallatin Mbretëror kanë pushtuar shtypin britanik. Këtë herë, ra
U përfol se është fejuar me Machine Gun Kelly, reagon Megan Fox (FOTO LAJM) Megan Fox ka hedhur poshtë thashethemet për një fejesë të mundshme me partnerin e ri, Machine Gun Kelly. Ylli i “Transfo
Harrojnë hatërmbetjet, Harry dhe Megan Markle i dërgojnë dhurata për ditëlindje Kate Middleton Marrëdhënia e tyre, sipas raporteve dhe disa fakteve, mund të mos shkojë në ditët më të mira, por Princi Harry dhe Megan
Modelja bën deklaratën e fortë: Mami më dha leje të humbja virgjërinë Modelja Megan Barton Hanson ka habitur të gjithë fansat me deklaratat që ka bërë gjatë një interviste për mediat britani
Tre ditë më parë u shfaq me të dashurin e ri, Megan Fox i jep divorcin bashkëshortit (FOTO LAJM) Megan Fox është ndarë zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green. Vetëm tre ditë pasi u shfaq për herë të
Bukuroshja harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Habit modelja e famshme: Si më bëri mami të humbja virgjërinë 16 vjeç (FOTO LAJM) Modelja Megan Barton Hanson ka habitur të gjithë fansat me deklaratat që ka bërë gjatë një interviste për mediat britani
Reperja e njohur e "Savage" plagoset me armë zjarri, arrestohet personi që e shoqëronte (VIDEO) Megan Thee Stallion, një nga reperet më të suksesshme të momentit, ka bërë me dije se është qëlluar disa herë me armë z
Bukuroshja e "Love Island" harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Disa vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" me të dashurin në momente intime (FOTO LAJM) Aktorja dhe modelja e njohur amerikane, Megan Fox, më në fund vendosi që ta bënte publike marrëdhënien me Machine Gun Ke
Megan Fox nuk përmbahet pas ndarjes, poston foto provokuese me të brendshme (FOTO LAJM) Rikthehet fuqishëm, në setin më të ri të fotografive, duke ndezur fansat vetëm pak ditë pas lajmit për ndarje nga bashkë
Karantina ndan një tjetër çift të njohur, Megan Fox në krahët e reperit amerikan (FOTO LAJM) Prej javësh në mediat ‘online’ kanë qarkulluar lajmet se Megan Fox dhe Brian Austin Green i kanë dhënë fund martesës së
19 vjeçari p*rdhunon dhe masakron me thikë mësuesen më Britani (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britani ku një 19 vjeçar ka masakruar me thikë mësuesen e tij pasi abuzoi seksualisht
Shpagim? Harry dhe Megan duhet të kthejnë mbrapsh 2.4 milion paund Çifti që vendosi të tërhiqej nga detyrimet mbretërore për të bërë një jetë të zakonshme, do duhet të kthejë mbrapsh rret
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
"Meshkujt mendojnë se është ngjitëse dhe zhduken”, 30-vjeçarja me sëmundjen e rrallë eta është plot sfida dhe vështirësi, por duhet të gjejmë kurajon të vazhdojmë përpara. Kështu ka vepruar edhe kjo mësues
Meghan rrëshqet dhe gati rrëzohet, Harry e shpëton nga çasti i sikletshëm (VIDEO) Princ Harry dhe bashkëshortja e tij Megan Markle këtë herë janë shfaqur teksa shkuan në dasmën e mbesës së princeshë Dia
Misteri i dy binjakeve: Njëra ndjeu simptomat, tjetra u prek nga kanceri (FOTO LAJM) Misteri i dy binjakeve 11-vjeçare ka zbuluar shumë rreth lidhjes që binjakët kanë me njëri-tjetrin. Motrat identike M