999 rezultate për

mega

Harrojnë hatërmbetjet, Harry dhe Megan Markle i dërgojnë dhurata për ditëlindje Kate Middleton Marrëdhënia e tyre, sipas raporteve dhe disa fakteve, mund të mos shkojë në ditët më të mira, por Princi Harry dhe Megan
Dalin emrat, kush janë 8 shqiptarët që furnizonin me marijuanë e hashash "Ndranghetën" Megaprocesi kundër mafies kalabreze “Ndrangheta” ka nisur ditën e sotme në Lamezia Terme të Kalabrisë në një sallë gjiga
Hetime plot 7 muaj, 22 të arrestuar nga mega-operacioni në Skrapar 22 persona janë arrestuar pas mbarimit të një mega-operacioni anti-kanabis në Skrapar. Megaoperacioni antikanabis i
Zbulohen super modelet e ftuara nga Neymar për festën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Mega festa që Neymar organizoi për në fund të vitit ka ngritur shumë kritika, shkruan Albeu.com Prokurori i Rio në Br
Modelja bën deklaratën e fortë: Mami më dha leje të humbja virgjërinë Modelja Megan Barton Hanson ka habitur të gjithë fansat me deklaratat që ka bërë gjatë një interviste për mediat britani
Tre ditë më parë u shfaq me të dashurin e ri, Megan Fox i jep divorcin bashkëshortit (FOTO LAJM) Megan Fox është ndarë zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green. Vetëm tre ditë pasi u shfaq për herë të
200 mijë dozat a para të vaksinës anti-covid, mbërrijnë në dhjetor në Greqi Zhvillimet në lidhje me vaksinën e koronavirusit janë të shpejta në orët e fundit, me lajmet inkurajuese që vijnë njëra
Bukuroshja harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Mega plani i Juves për Mbappe: 400 milionë euro dhe shërbimet e Ronaldos Juventusi është duke u përgatitur që të përdor Cristiano Ronaldon në ofertën e tyre për yllin e Paris Saint-Germainit, K
Habit modelja e famshme: Si më bëri mami të humbja virgjërinë 16 vjeç (FOTO LAJM) Modelja Megan Barton Hanson ka habitur të gjithë fansat me deklaratat që ka bërë gjatë një interviste për mediat britani
Skandali me vaksinat e gripit, gjobitet "Megapharma" Në një kohë kur gripi dhe virozat janë nëpër këmbë, vaksina kundër tyre bëhet padyshim e domosdoshme. Por nëse qyteta
Vaksina e gripit sezonal monopol?! Nisin hetimet ndaj depos "Megapharma" Autoriteti i Konkurrencës ka nisur hetimet ndaj depos farmaceutike "Megapharma" e cila deri më tani ka ekskluzivitetin e
Ky megajaht 500 milionë dollarësh u projektua për t’u dukur si një mjellmë (FOTO LAJM) Lazzarini Design Studio zbuloi Avanguardia, një koncept i megajahtit i ndërtuar si një mjellmë me një "qafë të lëvizshme
E vërteta tronditëse e vajit vegjetal Shumë njerëz mendojnë që vaji vegjetal është i shëndetshëm. E vërteta është që ky vaj është i keq, jo vetëm për shëndeti
Publikohet momenti i rrallë, si u shpërthye bomba më e madhe e hidrogjenit në botë (VIDEO) Agjencia bërthamore ruse “Rosatom” ka publikuar një regjistrim të rrallë të shpërthimit të “Bombës së Carit” në 1961.
Reperja e njohur e "Savage" plagoset me armë zjarri, arrestohet personi që e shoqëronte (VIDEO) Megan Thee Stallion, një nga reperet më të suksesshme të momentit, ka bërë me dije se është qëlluar disa herë me armë z
Nëse Messi largohet nga Barça, zbulohet mega oferta faranike që vjen Manchester City Thashethemet vazhdojnë për lamtumirën e mundshme të Lionel Messit me Barcelonën brenda vitit. Sipas talkSPORT, në veç
Jo vetëm japrakë, gjethet e rrushit qenkan një "miminierë" e vërtetë vlerash ushqyese Gjethet e rrushit, një përbërës kryesor i kuzhinës mesdhetare janë të pasura me minerale dhe vitamina. Ndonëse këto të f
Bukuroshja e "Love Island" harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Disa vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" me të dashurin në momente intime (FOTO LAJM) Aktorja dhe modelja e njohur amerikane, Megan Fox, më në fund vendosi që ta bënte publike marrëdhënien me Machine Gun Ke