999 rezultate për

mediu

Basha merr një "shuplakë" nga aleati i vjetër: Opozita duhet të reflektojë Kur kanë kaluar 6 muaj nga nisja e krizës politike në vend kryetari i Republikanes, Fatmir Mediu zbulon ekskluzivisht pë
Aleati "tradhëton" Bashën: Gati të ulemi me Ramën Në një prononcimin për A2 CNN, kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur i gatshëm që të negociojë më
Edhe media serbe shkruan për futbollisten shqiptare, e krahason me Shaqirin (FOTO LAJM) Trupi i pajetë i futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili, është gjetur në fundin e Liqenit Como në Itali. 24-vjeçar
Përfundon mledhja e aleatëve në selinë blu, çfarë u diskutua? Sapo ka përfunduar mbledhja e aleatëve në selinë blu të Partisë Demokratike, mes anëtarëve të PD dhe Luzim Bashës. Bë
Zgjedhjet e 30 qershorit, reagon Mediu: E vetmja zgjidhje mbeten zgjedhjet e parakoshme Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka reaguar në lidhje me zgjedhjet të cilat u zhvilluan ditë e sotme. Me
E ofendoi nga Tropoja, Mediu i përgjigjet Ramës “Imagjinoni të jesh Fatmir Mediu çfarë sikleti është se nuk të llogarit njeri fare. Ti del dhe flet dhe të gjithë thonë
Pas largimit të Benitez, Newcastle kërkon Ranierin Claudio Ranieri është i interesuar për tu rikthyer në Premier Ligë. Sipas mediumeve angleze, trajneri italian mund ta
Mediu thirrje ndërkombëtarëve: Të ndalojmë krimin e Edi Ramës (VIDEO) Ditën e sotme Kolegji Zgjedhor vendosi të anullojë dekretin e presidentit Meta për shtyrjen e 30 Qershorit si data e zgj
Mediu citon Dritëroin: "Një kryeministër i marrë të tërë i çmend" Kreu i republikanëve Fatmir Mediu, ka reaguar përmes një postimi në Facebook lidhur me gjendjen aktuale të vendit. Sipas
Flitet për Bashën, Mediun dhe zgjedhjet: Si dolën SMS private të Ramës me Sorecën (VIDEO) Telefoni i diplomatit italian, Luigi Soreca është i mbushur me mesazhe dhe sinjalizime, por ai zgjedh të shohë çfarë shk
Aleatët e Bashës zbulojnë skenarin si do të bllokohen zgjedhjet Një ditë pasi Lulzim Basha deklaroi se opozita do të pamundësojë zgjedhjet e 30 Qershorit nëse ato nuk do jenë të lira e
Mediu shqiptarëve: Po nuk u perballëm dhe ta mposhtim të keqen sot, do të na e shkatërrojë të sotmen dhe të ardhmen Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu u bën thirrje shqiptarëve që të dalin në protestën e nesërme të paralajmëruar n
Gërdeci u 'mori' djalin, nëna dhe babai kërkesë në Gjykatën: Rinisni hetimet për Fatmir Mediun Feruzan dhe Zamira Durdaj, të cilët kanë humbur djalin e tyre 7-vjeçar në tragjedinë e Gërdecit kanë depozituar një kërk
Braktisi Fatmir Mediun për LSI-në, Ylli Shehu pranon mandatin e deputetit Ish-deputeti i Partisë Republikane, Ylli Shehu, në zgjedhje e fundit iu bashkua partisë së LSI-së. Shehut tashmë i k
Edhe një deputet djeg mandatin (FOTO LAJM) Një tjetër deputet i opozitës ka djegur mandatin e deputetit. Mësohet se republikani Fatmir Mediu ka dhënë dorëheqje nga
Snajperisti kujtoi se nuk po e shihnin, por një predhë e qëllon për vdekje (VIDEO) Një snajper u vra në fshatin verior të Latakias nga një predhë e dirigjuar anti-tank që u shkarkua nga ushtria siriane,
BDI 17 vjet "intriga" me mediat shqipe!? Nga Bexhet Musliju Drejtor i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal.mk Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoni
Spiunët britanikë vinë në Kosovë, misioni është Vuçiç Shërbimi i Inteligjencës së Britanisë së Madhe ‘ M16’ është zhvendosur nga Maqedonia për në Republikën e Kosovës. Kës
Si kurrë më parë! Meta, Lu e Mediu kërcejnë me "raki Skrapari" (VIDEO) Të mbledhur në një darkë në kuadër të një takimi për fqinjësinë e mirë, politikanët shqiptarë ia kanë marrë valles e har
Serbët në alarm, SHBA përgatit ultimatumin për njohjen e Kosovës Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Britania e Madhe po e përgatisin shantazhin e fundit për Serbinë, njofton portali in