999 rezultate për

medina

Ushtari flet për vallëzimin me Melania Trump (VIDEO) Në ditën e inaugurimit të Donald Trump si Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania vallëzoi përkrah ushta
Kolumbia prodhon 40,5 tonë kanabis mjekësor Kolumbia mund të prodhojë deri në 40,5 tonë kanabs mjekësor këtë vit, njoftoi sot zëvendësministri i Policisë Kriminale,
Haradinaj priti në takim sportisten Medina Surdullin Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj priti në takim Medina Surdullin, e prekur me Doën Syndrome e cila
Mesazhi prekës i familjarëve të çiftit kosovar Një çift shqiptarësh nga Malisheva kanë gjetur vdekjen në një aksident rrugor në Gjermani. Labinot dhe Elmedina Kastrati
Lindi djalë pas 5 abortesh, çifti falenderon gjinekologun shqiptar në Zvicër Fariu dhe Elmedina sot janë një çift i ri me vullnet dhe deshire për jetën. Kështu nuk kanë qenë deri vonë pasi Elme
Vëllai fton motrën në emision dhe i shpreh mirënjohjen në një mënyrë të “sikletshme” Dashuria e vëllait për motrën dhe anasjelltas i kalon kufijtë dhe një rast i tillë është demostruar më së miri në “Ka nj
Skandal: Kastriot Myftaraj thotë se Meka e Medina duhet të goditen me bomba atomike Gazetari kontrovers dhe i njohur për qëndrimet e tij herë krejt pa ndonjë lidhje, Kastriot Myftaraj ka dhënë një "zgjidh
Tradita 400-vjeçare spanjolle, ku u vihet flaka demave (FOTO LAJM) Në spanjë një festival i pazakontë ku ka si qëllim vendosjen e dy topave të zjarrtë në brirët e një demi që mbulohet me
Meka dhe Medina, dy qytetet më të ndriçuara në botë (FOTO LAJM) Meka dhe Medina janë dy qytetet më të ndriçuara të rruzullit tokësor. Një gjë të tillë e ka thënë kozmonauti rus, Ana
Sadije Berisha: Medina dhe Laidon, më keni munguar "Në aeroportin Arlanda. Më në fund të vegjlit e mi po kthehen në shtëpi, në Suedi. Medina dhe Laidon, më kishit munguar
Meka dhe Medina, qytetet më të ndriçuara në botë Meka dhe Medina janë dy qytetet më të ndriçuara në rruzullin tokësor. Ka qenë kozmonauti rus, Anatoli Ivanichen, i cili
Jennifer Lopez qanë përpara kamerave (VIDEO) Këngëtarja amerikane Jennifer Lopez humbi kontrollin dhe shpërtheu në të qara, ndërsa kuptoi se i preferuari i saj në "A