999 rezultate për

medicane

A do t'a godasë gjatë natës Shqipërinë? Cikloni kapërcen Siçilinë Cikloni i parë i madh i vitit 2020 po i afrohet bregdetit tonë, por nuk pritet të ketë pasoja mbi Shqipërinë. Me shpe
Cikloni Mesdhetar godet pjesë të Italisë dhe niset drejt Greqisë: Dallgë mbi 6 metra! Një ciklon mesdhetar, i njohur gjithashtu si Medicane dhe i quajtur “Cassilda” po kalon Detin Jon dhe mund të ndikojë në
E frikshme, një stuhi-uragan po vjen me gjithë forcën drejt Mesdheut Një stuhi e fuqishme dhe e rrallë pritet të godasë Mesdheun Lindor këtë fundjavë. Stuhia hibride, gjithashtu e njohur si