999 rezultate për

meda

Nëse Manchester City i hiqet titulli i 2014 dhe i jepet Liverpoolit, tifozët kanë një kërkesë të veçantë Steven Gerrard ishte fytyra më tragjike e Liverpoolit në sezonin 2013/14, atëherë kur kishte rrëshqitur në ndeshjen ndaj
Almeda feston ditëlindjen, Tolgahan i bën urimin e shumëpritur (VIDEO) Ditën e sotme ish-missi shqiptar Almeda Abazi feston 28-vjetorin e saj të lindjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga f
E pandalshme xhudistja kosovare, i siguron Kosovës medalje në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ia ka siguruar Kosovës një medalje në kategorinë deri në 52 kilogramë në Grand Slami
Almeda Abazi heq dorë përfundimisht nga aktrimi për një arsye të fortë Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi ka marrë një vendim serioz për karrierën e saj. Martesa dhe
E akuzojnë se e ka burrin xheloz, Almeda Abazi zbulon arsyen pse la aktrimin (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, e cila është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, ka ndërtuar jetën dhe karri
ZYRTARE/ Lucas Podolski bëhet me ekip të ri (VIDEO) Ashtu siç ishte përfolur ditët e fundit, Lucas Podolski ka vendosur që ta vazhdojë karrierën e tij në Turqi. Sulmuesi gj
Erkand Qerimaj: Jam bërë i bezdisshëm duke fituar Erkand Qerimaj është një ndër peshngritësit më të suksesshëm në Shqipëri, teksa e mbylli vitin 2019 me plot 11 medalje n
Rrezikoi jetën e tij nën gërmadha, nderohet me medaljen e artë Luan Kapaj (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama i ka dhënë medaljen e artë të vlerësimit profesional zjarrëfikësit Luan Kapaj. Ka
Rama dekoron me medalje zjarrfikësin hero të 26 nëntorit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama i ka dhënë sot medaljen e artë zjarrfikësit të Vlorës Luan Kapaj. Kujtojmë se Kapaj mori pjesë
Ronaldo jashtë mase i mërzitur, hoqi menjëherë medaljen nga qafa, madje nuk e zgjati as dorën (VIDEO) Tashmë është e ditur se Cristiano Ronaldo nuk i pëlqen asnjëherë të humbë. Ylli portugez dështoi ta fitonte Superkupë
Mundja braziliane, shqiptari merr medaljen e artë në Kanada Shqiptari, Dorian Dokaj, ka triumfuar në Kanada duke mëposhtur të gjithë konkurentët duke rrëmbyer medaljen e artë Ës
Puthje dhe përqafime nga koleget, Ahmetaj i privilegjuari i ditës së djeshme (FOTO LAJM) Seanca e djeshme plenare u shoqërua me debate të forta për paketën anti-shpifje. Por, mes protestës, debateve dhe kritik
Xhudistia shqiptare fiton medaljen e artë Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, ka arritur të fitojë medaljen e artë për Kosovën në kategorinë deri në 48 kilogram
Ndihma e madhe për tërmetin, Rama i dhuron tre medalje ambasadorit të Kosovës Tërmeti i 26 nëntorit bashkoi më afër Shqipërinë dhe Kosovën. Kryeministri Edi Rama i ka akorduar tre medalje ambasad
5 vite së bashku: Almeda dhe Tolgahani zgjedhin mënyrën ideale për të shprehur dashurinë (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Ato
Dalin fotot, kështu dukej Meda në dasmën e tij (FOTO LAJM) Lidhën kurorën e dashurisë në vitin 2008, e sot kjo dashuri ka lëshuar trëndafila duke lulëzuar. Çifti famshëm i estradë
Hajdutët vjedhin medalje me vlerë mijëra euro Janë vjedhur disa medalje dhe stoli të epokës komuniste nga muzeu Stasi në Berlin. Vjedhja ndodhi gjashtë ditë pasi u
Fantastik Briken Calja, 3 medalje argjendi e kualifikojnë në Tokyo 2020 Briken Calja vijon të mahnisë me paraqitjet e tij në pedanë. Peshëngritesi shqiptar fitoi tre medalje argjendi në "Inter
I biri 5 muajsh iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, flet për herë të parë Almeda (FOTO LAJM) Sipas mediave tuke, djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Efeh
Nuk ndalet Majlinda Kelmendi, fiton medaljen e dytë të artë në Abu Dhabi Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në grand slamin e Abu Dhabit, për herë të dytë në karrierë, pasi e mundi x