999 rezultate për

mbyllja

Mbyllja e doganës së Kapshticës, ministria sqaron situatën Ditën e djeshme pala greke shtyu sërish afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e
Alimehmeti: Të ashpërsohen masat anti-Covid Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti ka deklaruar së fundmi se duhet të ashpërsohen masat anti-COVID, pasi situata në v
Tregtarët grekë: Hapni Kapshticën, mbyllja e pikës së kalimit kufitar ndali tregtinë Çdo ditë e më tepër shtohen zërat për rihapjen e plotë të stacionit kufitar të Kapshticës, në kufirin Greko-Shqiptar, i
Mbyllja e votimeve në Kosovë, reagon ambasada amerikane Ambasada e Amerikës në Kosovë pak pas mbylljes së votimive, ka reaguar me një postim në rrjetin social Facebook. Ata
Mbyllja e qendrave të votimit, LVV nis festën (VIDEO) Pas publikimit të rezultateve të exit poll-eve, afër selisë qendrore të Vetëvendosjes në Prishtinë kanë filluar festa.
7 ditë nga mbyllja, spekulimet e fundit të merkatos Kanë mbetur vetëm edhe shtatë ditë deri te mbyllja e afatit kalimtar dimëror të transferimeve. Deri tani kemi pasur m
Fjalët e fundit të biznesmenit fatkeq, kasetat filmike dhe mbyllja përfundimtare e dosjes Rrëmbimi i biznesmenit të njohur Koço Dado në 8 qershor 1998, një nga historitë më të bujshme kriminale ndër vite, e gji
Vazhdon mbyllja e lokaleve në Tetovë që nuk respektojn masat anti-Covid Nata e dytë me radhë kur policia në tetove po hasë në lokale të cilat punojnë pas orës 21:00 duke thyer kështu masat ant
Kufizimi edhe më i orarit të lëvzjes dhe mbyllja e shkollave, planet e reja të Komitetit të Ekspertëve Komiteti teknik i eksperteve po diskuton mundësinë e aplikimit të masave të tjera kufizuese për të frenuar përhapjen e k
Merret vendimi: Vazhdon mbyllja nga 10 në 6, afati i papërcaktuar Do të vazhdojë sërish ora policore nga 22:00-06:00 deri në një afat të papërcaktuar. Ky ka qenë vendimi i Komitetit
Sot merret vendimi se a do ketë masa të reja, Zemaj thotë se mbyllja është opsioni i fundit Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj gjatë ditës së djeshme ka bërë të ditur se sot do mirret vendimi nëse do mirren ma
Mbyllja e doganës së Kapshticës, nga do të kalojnë kamionët Ashtu sikundër është raportuar, pika Kufitare e Kapshticës do të qëndrojë e mbyllur deri më 4 dhjetor për shkak të përke
Kryetarja e Komisionit të Shëndetsisë në Kosovë: Mbyllja totale nuk është opsioni i duhur Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj, ka thënë se është për keqardhje që Projektligji për Rimëkëmbjen
Nga mbyllja e subjekteve te marrja e autorizimeve, zbardhet urdhri i masave anti-Covid Ministria e Shëndetësisë ka publikuar dy urdhrat, ku qartësohet kufizimi i lëvizjes gjatë orëve të natës në vend si edh
Mbyllja e Shqipërisë, Rama reagon për masat e marra Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka zgjedhur të japë një mesazh për masat e reja shtrënguese lidhur me covid-19 q
Mbyllja nga COVID-19 në Gjermani, nisin protestat Demonstratat e Gjermanisë kundër masave anti-virus të shëndetit publik janë bërë pjesë e aparatit politik. Por kur ato n
Zemaj: Po e mendojmë mbylljen gjatë fundjavës Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se po e shohin si opsion kufizimin e lëvizjes në fundjavë, me qëllim të p
Zemaj: Po shqyrtohet mbyllja e kufijve dhe kufizim i lëvizjes në zonat më të prekura me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë ka filluar të shqyrtojë masa të reja për parandalimin e përhapjes më të madhe të coronavirusit
Conte firmos dekretin, nesër hyn në fuqi mbyllja e pjesshme në Itali Kryeministri Giuseppse Conte nënshkroi dekretin e ri me masat kufizuese, që do të hy në fuqi nga nesër, me qëllimin për
Nis sërish mbyllja e kampionateve, ky është shteti i parë që e pezullon pas vetëm 6 javëve Pezullohet vetëm pas 6 javëve kampionati në Republikën Çeke. Ky është turneu i parë që ndalet përsëri për shkak të nu