999 rezultate për

mbrojtje

U dëmtua ndaj Celtas, mbrojtësi i Barcelonës një muaj jashtë fushave Barcelona arriti të merrte një fitore spektakolare ndaj Celta Vigos në "Camp Nou", ku Leo Messi edhe njëherë mahniti të
Barcelona-Celta Vigo, formacionet zyrtare: 'Blaugranat' synojnë vetëm fitoren Barcelona do të përballet me Celta de Vigon në kuadër të javës së 13-të të Laligës. Katalunasit publikuan formacionin
"Intriga, shpifje, spiunllëqe", trajneri kosovar i del në mbrojtje Takajt dhe Skënderbeut Trajneri i skuadrës Ballkani në kampionatin kosovar, Ismet Munishi, në një postim të bërë në rrjetet sociale ku në fotog
Besojeni apo jo, Griezmann rezulton më i mirë në mbrojtje sesa në sulm Antoine Griezmann duket sikur nuk ka kapur akoma ritmin e duhur tek skuadra e Barcelonës.Griezmann, por edhe e gjithë sk
Një tjetër yll i Premierligës i del në mbrojtje Xhakës Të enjten, Granit Xhaka përmes një lettre tregoi komentet dhe kërcënimet e tmerrshme që tifozët i kishin bërë atij dhe f
Mbronte "mushkuritë e botës", prerësit ilegalë i marrin jetën të riut Një djalë i ri, banor indogjen i rajonit të Amazonës, i cili angazhohej për t’i mbrojtur pyjet nga prerja ilegale, është
E kërcënuan me jetë? Hajdari flet pasi u mor në mbrojtje E ftuar në studion e emisionit “Kjo javë” në News24 me gazetaren Nisida Tufa deputetja Rudina Hajdari komentoi kërcënime
Berisha zbulon pse iu bë atentat prokurorit: Ndoj ishte në mbrojtje Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt të Ramës dhe mafies së
Formacioni i Mourinhos si trajner i Arsenalit, Xhaka jashtë (FOTO LAJM) Jose Mourinho mund të emërohet trajner i Arsenalit si pasues i spanjollit Unai Emery. The Sun tashmë ka publikuar edh
Pas kërcënimeve, merret në mbrojtje Rudina Hajdari Në seancën e fundit plenare deputetja Rudina Hajdari deklaroi se është kërcënuar në ambjentet e Kuvendit. Pikërisht s
Fantastike, skuadra me dy qendërmbrojtësit shqiptarë ka mbrojtjen më të mirë në Serie A Verona ka bërë një mbrojtje jashtëzakonisht të fortë këtë sezon. Dyshja shqiptare, Amir Rrahmani dhe Marash Kumbulla
Klopp i del në mbrojtje Xhakës (FOTO LAJM) Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp i ka dalë në mbrojtje Granit Xhakës i cili hodhi shiritin e kapitenit të Arsenalit
Shtatë ton perime plot helme nga Shqipëria sekuestrohen në Greqi Autoritete portuale kanë sekuestruar një sasi të perimeve me origjinë nga Shqipëria me një peshë totale prej 6,995 kilog
Zbulohet vendimi për Tahirin: Pse ish-ministri nuk do të bëjë asnjë ditë burg Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi të dënoje ish-ministrin Saimir Tahiri me 5 vite burg, e cila është konvertuar në 3.4
Laçi shkatërron Vllazninë (VIDEO) Laçi ka shpartalluar Vllazninë me rezultatin 3-0 në shtëpi. U mendua si një ndeshje më e vështirë për djemtë e Armando C
U shpallën kampionë europe, 2 sportistët shqiptarë apel Ramës: Ku janë shpërblimet tona Dy kampionët shqiptarë, Briken Calja dhe Izmir Smajlaj, i dërguan një video-mesazh, presidentin Edi Rama, nëpërmjet emis
Këto ushqime i luftojnë rrudhat njëlloj si kremrat Kur bëhet fjalë për kujdesin ndaj lëkurës, ne e dimë se një kombinim i kremrave të diellit, kremrave anti-plakje dhe kuj
Probleme në mbrojtje, Barcelona hedh sytë nga Seria A Samuel Umtiti është dëmtuar sërish në gjurin e majtë dhe do të pushojë për një periudhë që ende nuk dihet. Kështu që
Mimi Kodheli merr nën mbrojtje Ramën: Arsyet pse nuk jep dorëheqjen pas negociatave Deputetja e Partisë Socialiste Mimi Kodheli, ka komentuar vendimin e BE-së për çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Ma
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit jep alarmin: Nesër Policia rrethon teatrin Aleanca për Mrojtjen e Teatrit, e cila për më shumë se një vit po proteston kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, ka dhën