999 rezultate për

mbrojtja

Katica Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore, mbrojtja kërkon heqjen e paraburgimit Është përkeqësuar gjendja shëndetësore e ish Prokurores Speciale, Katica Janeva, këtë e ka konfirmuar avokatja e saj Ire
Pavlevski heq dorë nga mbrojtja e Janevas Avokati Stevan Pavleski nuk do të jetë avokati mbrojtës i prokurores së dorëhequr dhe paraburgosur speciale, Katica Jane
Izraeli sulmon Sirinë, mbrojtja ajrore lëshon disa raketa në ajër (VIDEO) Gjatë mbrëmjes së djeshme, mbrojtja ajrore siriane ka lëshuar disa raketa tokë-ajër në drejtim të Izraelit pas alarmit p
Valverde: I thash të dilnin nga mbrojtja, po na shtypnin, nuk dëgjuan Trajneri i Barcelonës Valverde, ka komentuar humbjen turpëruese e cila e nxori jasht Ligës së Kampionëve. "Nuk ka jus
Strakosha i pafat, Zapata tund rrjetën (VIDEO) Atalanta ka barazuar shifrat në 1-1 në ndeshjen që po zhvillohet në "Olimpico" kundër Lazios. Ishte Zabata i cili v
Shtyhet seanca për Balilin, mbrojtja kërkon më shumë kohë Seanca për Klement Balilin është shtyrë. Shkak është bërë kërkesa e avokatit të tij Theodhori Sollaku i cila ka thënë se
Mbrojtja i jep fitoren Barcelonës përballë Sociedad (VIDEO) Barcelona ka fituar 2-1 ndaj Real Sociedad në sfidën e javës së 33-të të La Liga-s. Si rrallëherë, Lionel Messi nuk
Lajme të mira për Milanin, mbrojtja e kompletuar Milan duhet të ketë gati Alessio Romagnoli dhe Gianluigi Donnarumma për ndeshjen e radhës në Serie A ndaj Parma-s. R
Hysaj: Jemi përgatitur si duhet për ndeshjen kundër Turqisë Elseid Hysaj do të jetë kapiteni i Kombëtares për ndeshjen kundër Turqisë. Mbajtja e shiritit në këtë ndeshje ngjall një
Rikthehet pas një dëmtimi të gjatë, Harry Kane nuk e harron golin (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 10 minuta disavantazhi i Burnley-t, teksa Tottenhami ka barazuar shifrat në 1-1. Ishte Harry Kane i
Mbrojtja skandaloze e pejanit që u kap me mish të prishur: E kisha për qentë I dyshuari për skandalin me mishin e prishur në Pejë, Sali Shkuliqi, tha para Gjykatës se mishin e konfiskuar nga Polici
Shkrihet mbrojtja e Atletico Madridit Atletico Madridi rrezikon seriozisht të humbasë katër mbrotjësit në muajt në vazhdim, pasi tre prej tyre mund të largohe
Dëshmi shtesë do të dëgjohen për trazirat në Kuvend Pas pauzës prej gjysmë ore, tani vazhdon gjykimi për ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvendin e Republikës s
Inter-Barça, mbrojtja më e mirë kundër sulmit më të mirë në Europë Në “San Siro” pritet të zhvillohet një prej ndeshjeve më interesante të Ligës së Kampionëve në këtë sezon. Interi i “rin
Shtyhet mbrojtja e Shullazit, mbrojtja nuk ishte përgatitur Ditën e sotme mbrojtja e bandës “Shullazi” pritet të paraqesë konkluzionet në Gjykatën për Krime të Rënda. Në seancën
Shënohet një super gol në Juventus-Lazio (VIDEO) Miralem Pjanic ka shënuar një gol shumë të bukur kundër Lazios. Mesfushori boshnjak goditi fluturimthi një top të kthyer
Mbrojtja qesharake e avokatit të njerzëve që bënë kaos në kuvend Në Gjykatën Penale të Shkupit vazhdon gjykimi për rastin “E enjtja e përgjakshme”, gjegjësisht për dhunën që ka ndodhur
Revolucioni fillon nga mbrojtja, ja si Klopp bëri Liverpool-in e tij kandidat për titull Kur Liverpool iu afrua titullit kampion nën drejtimin e Brendan Rodgers më 2014, prapëseprapë pësoi 50 gola, ekipi i tet
U "shkatërruan" nga Liverpool, Ancelotti sqaron humbjen Liverpool ka arritur të shënojë një fitore të thellë kundër Napolit duke e mundur me rezultat 5-0. Golat e Liverpool
Brazili nuk bind në pjesën e parë, mbrojtja e Kosta Rikës vijon rezistencën Pjesa e parë e takimit midis Brazilit dhe Kosta Rikës është mbyllur me rezultat të barabartë pa gola. Brazili edhe ps