999 rezultate për

mbretit

Putin i dha Mbretit të Arabisë dhuratën e veçantë, por nuk shkoi çdo gjë vaj (FOTO LAJM) Presidenti i Rusisë Putin ka bërë një vizitë në Arabinë Saudite në uadër të një marrëveshjeje tregtare, i dhuroi Mbretit
Incident në momentin kur Putin i bën një dhuratë të veçantë Mbretit Salman (VIDEO) Gjatë vizitës së tij në Arabinë Saudite ku pritet të lidhen një mori marrëveshjes tregtare, Presidenti i Rusisë Putin i
"Tradhtar i kombit, spiun i serbit", dhunohet busti i ish-Mbretit Zog (FOTO LAJM) Shtatorja e ish-mbretit Zog I pushtohet nga grafitet e shumta. Mëngjesin e sotëm monumenti është mbushur me parrullat të
Deklarata shokuese e trajnerit: Njerëz pranë klubit më kërkonin të mos fitoja trofeun “Ishte një rrufe në qiell të pastër. Nuk e prisja, por jam i sigurt që shkak i divorcit është fakti që fituam Kupën e Mb
Publikohet videoklipi i këngës së “Mbretit Luan”, e gjithë vëmëndja te Beyonce dhe e bija (VIDEO) Vetëm 3 ditë pasi filmi “Lion King” pushtoi të gjitha kinematë, është publikuar në Youtube videoklipi i kolonës zanore t
Sot 10 vite nga vdekja e Mbretit të Popit, Michael Jackson Ishte pikërisht data 25 qershor kur Mbreti i Popit, Michael Jackson u nda nga jeta. Jackson do ishte 60-vjeç nëse do
Hiri i mbretit të pop-it, Michael Jackson prehet në këtë vend Hiri i Michael Jackson do të mbyllet në disa bizhuteri në pronësi të tre fëmijëve të mbretit të pop-it. Zbulimi i pazak
Barcelona dështon edhe në Kupën e Mbretit, Valencia ngre lart trofeun (VIDEO) Valencia ka arritur ta fitojë titullin e Kupës së Mbretit, pasi e mposhti Barcelonën me rezultat 2:1 në finalen që u zhv
Barcelona-Valencia, finalja e Kupës së Mbretit: Formacionet zyrtare Sezoni 2018/19 i Kupës së Mbretit përfundon sonte me finalen e madhe mes Barcelonës dhe Valencias, në stadiumin "Benito
Zyrtare/ Barcelona pa Ter Stegen në finale të Kupës së Mbretit Portieri i Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen do të mungojë në finale të Kupës së Mbretit kundër Valencias, për shkak të
Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Pavarësisht zhgënjimit prej eliminimit nga Liga e Kampionëve, Barcelona ka vendosur të konfirmojë trajnerin Ernesto Valv
Mbreti zemër, misteri që nuk u zbulua asnjëherë Në një palë letra standarde, mbreti zemër shfaqet zakonisht mjaft i çuditshëm dhe unik, kurse shumë njerëz vazhdojnë të
Dy vdekjet e Mbretit Zog! Elia publikon fotot e rralla (FOTO LAJM) Si sot 58 vite më parë ndërroi jetë Mbreti Zot duke u varrorus në një ceremoni familjare, ku morën pjesë kryesisht vetëm
Barcelona mëson kundërshtarin për finalen e Kupës së Mbretit Barcelona ka mësuar kundërshtarin e saj për ndeshjen finale në Kupën e Mbretit. Pas fitores 3:0 kundër Real Madrid në
El Clasico, Real Madrid dhe Barcelona në luftë për një vend në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Real Madrid do të presë sot në mbrëmje Barcelonën në Santiago Bernabeu për ndeshjen e dytë të gjysmëfinales së Kupës së
Real Madrid zbulon çmimet e biletave për ndeshjen kthyese kundër Barcelonës në Kupën e Mbretit Real Madrid ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen e dytë gjysmëfinale kundër Barcelonës në Kupën e Mbretit, që luh
Valverde tregon arsyen përse e la Messin në stol Ernesto Valverde tregoi vendimin e tij për ta lënë Lionel Messin fillimisht në stol në ndeshjen e parë gjysmëfinale të K
Kupa e Mbretit, rezervon "El Clasicon" Barcelona-Real Është hedhur shorti për gjysmë-finalet e Kupës së Mbretit ne Spanje. Shorti ka rezervuar përballjen me të fortë në S
Real Madrid mposht Gironan dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Real Madridi ka fituar me rezultat 1-3 ndaj Gironas duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit. Benzema isht
Barcelona shpartallon Sevillan dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona e ka mposhtur Sevillan me rezultat 6-1 në ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit, pasi në ndeshjen e parë Sevi