999 rezultate për

mbesa

Supermbesa e Berishës i rikthehet lookut të vjetër, lë pas rebelizimin (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Mbesa e ish-presidentit Nishani: Më shkruajnë futbollistë të martuar, kush më pëlqen (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 30­ vjeçarja Beniada Nish
E njohur si mbesa e Bujar Nishanit, modelja joshëse: Familja krenare për fotot nudo (FOTO LAJM) Beniada Nishani, modelja sexy nga Durrësi, që ka ikur që në moshë të vogël në Itali, ka treguar momentet e saj të karrie
Ndahet nga i dashuri pas 6 muajsh, mbesa e ish-presidentit i kthehet pozave provokuese (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Beniada Nishani, mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, është ndarë nga i dashuri italian, vetëm 6-mua
U hoq si të ishte mbesa e së ndjerës, si Tire Alldervishi mashtroi edhe personelin Të tjera detaje zbardhen nga skema e mashtrimit të sanitares te "Shefqet Ndroqi". Tire Alldervishi jo vetëm që u hoq si
Mbesa e Fahri Balliut merr postin e rëndësishëm në qeverinë Rama Aurora Balliu, mbesa e Fahri Balliut, është emëruar drejtoreshë për reformat në arsim nga qeveria “Rama”. Ajo më parë
Mbesa e Gramoz Ruçit "shuplakë" Lleshajt: Nuk e meritoni postin që mbani! "Gjykoj që duhet të jepni dorëheqjen, e duhet ta bëni ju vetë, të vijë si kërkesë prej vullnetit personal; në mënyrë që
Mbesa e një viktime në Itali akuzon mjekët: E vranë! Mbesa e një 84-vjeçari i cili vdiq në një tualet në një spital të Napolit në fillim të kësaj jave tha se ai u mbyt. B
"Dardha bie nën dardhë", mbesa e Missit të njohur shqiptar fiton "Miss Globe 2020" (FOTO LAJM) Më 12 nëntor u mbajt në Tiranë “Miss Globe 2020”. Duke përfaqësuar Kosovë, kurorën e mori Lorinda Kolgeci, e cila doli e
Mbesa i mori burrin, gruaja e Hulkut tregon dhimbjen e madhe (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Br
Sikleti i zgjedhjeve?! Biden prezanton djalin e ndjerë si të zgjedhur në senat dhe ngatërron mbesat Ish-zëvendëspresidenti amerikan Joseph R. Biden e përfundoi fushatën e tij presidenciale të martën me një seri gafash du
Pjanic ndjehet me fat që ka luajtur me Messin dhe Ronaldon: Do t'u them nipërve dhe mbesave Miralem Pjanic ka folur në prag të përballjes kundër ish skuadrës së tij, Juventusit. Sonte në Torino do të luhet nde
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Dashuria e gjyshërve për nipërit dhe mbesat e "mishëruar" në foto (FOTO LAJM) Një fjalë e urtë italiane thotë: “Nëse asgjë nuk shkon mirë, atëherë thirrni gjyshen tuaj”. Këtë parim e ka kthyer në
Puthi xhaxhain e saj në buzë, mbesa e Biden pas debatit: Do e godisja Trumpin në fytyrë Mbesa e Joe Biden, Naomi, ka shpërthyer pas debatit të parë presidencial të xhaxhait të saj, me Donald Trump. Ajo ka
Mbesa e Bin Ladenit: Trumpi, i vetmi president që mund ta parandalojë një tjetër 11 Shtator Mbesa e Osama bin Ladenit Noor bin Ladin pretendon se Donald Trump është i vetmi president që mund të parandalojë një su
Mbesa nxjerr zbuluar Marina Vjollcën, kaq provokuese se keni parë ndonjëherë (VIDEO) Marina Vjollca ka vite që është kthyer në një nga vajzat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Që në daljet e saj të par
Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë (FOTO LAJM) Mbesa e kryeministrit Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës. Kristi është vajza
Mbesa e ish-presidentit Nishani "tërbon" ndjekësit me poza s*ksi (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Bën namin me pozat në rrjet, mbesa e ish-presidentit shqiptar prezanton të dashurin (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish