999 rezultate për

mbappen

Real Madrid nuk ka ndërmend të ndalet, përgatitet ofert e re për Mbappe Kilian Mbappe është dëshira e madhe e Real Madrid. Sulmuesi francez vazhdon të jetë ëndrra e shumë tifozëve madrilen që
Trajneri i PSG-së: Nuk mund ta vendos dorën në zjarr për Mbappen dhe Naymar Tuchel nuk premton se Neymar dhe Mbappe do të vazhdojnë ta veshin fanellën e Paris Saint Germain. PSG-ja do të vazhdo
Gara për "Këpucën e Artë", njihuni me favoritëve kryesore Lionel Messi është shkëputur dukshëm në krye të garës për Këpucën e Artë në Evropë, me Kylian Mbappen i vetmi që është d
Ish-presidenti Realit kundër Perez: Nuk do të shpenzoja gjysmën e "Bernabeut" për Mbappen Lorenzo Sanz ndihmoi Realin e Madridit të kthehej në krye të futbollit evropian, por ish-presidenti ka bërë thirrje për
Drejtori sportiv i Juves u premton tifozëve Mbappen Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, u ka thënë tifozëve bardhezi se ai do të bëjë gjithçka që është e mundur
Ja si e bindi PSG-ja Mbappen pas ofertave të Realit dhe United Gjigandët Francez të PSG kanë bërë një punë të palodhur për të mbajtur në skuadër yllin Kylian Mbappe, shkruan Albeu.com
Neymar kopjon Mourinhon, braziliani tallet me Mbappen (FOTO LAJM) Pasi ishte Carlo Ancelotti ai që e imitoi i pari tashmë është radhe e Neymarit që të bëjë të njëjtin veprim si Jose Mour
Mesfushori i PSG kritikon Neymarin dhe Mbappen Mesfushori italian i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti, i ka kritikuar bashkëlojtarët e tij të fazës së sulmit, si N
McManaman: Real Madrid duhet të transferojë Mbappen Pak liojtarë kanë mbetur për tu kujtuar për Real Madridsin si Steve McManaman, pasi që ai njihet si njëri prej më të suk
Pele gëzon Mbappen me një dhuratë speciale Kylian Mbappe është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë dhe gëzon respektin e të gjithëve. Madje shpe
Deschamps: Para një viti e gjysmë askush nuk e njihte Mbappen, tani është Kampion Bote Trajneri i Frances, Didier Deschamps, e ka përgëzuar lojtarin e tij, Kylian Mbappen, për performancat e tij gjatë Botëro
Te PSG nuk ka vend për të dy? Neymar flet për Mbappen Mbappe ka shkëlqyer në Botërorin e "Rusia 2018" ku u shpall edhe kampionbote me Francë. Por 19-vjeçari një paraqitje
Neymar "nga shiu në breshër", i ikën Messit gjen Mbappen Neymar është kthyer në një nga futbollistët më të përfolur në këtë Botëror. Kjo ka ardhur si pasojë e mënyrës së loj
"Jemi të bekuar që shikojmë Mbappen të luaj" 19-vjeçari francez, Kylian Mbappe vazhdon të lë përshtypje dhe së fundmi është vlersuar edhe nga ish-ylli i Brazilit, Ka
Gjigantët e Premier League injoruan Mbappen një vit më parë Kylian Mbappe është kthyer në lojtarin më të kërkuar të momentit, ku çdo skuadër do të kishte ëndërr për ta pasur në for
Ylli belg injoron Mbappen: Nuk e njihja Mesfushori i Belgjikës, Kevin De Bruyne, e ka pranuar se dinte shumë pak rreth Kylian Mbappes para një sezoni e gjysmë,
Lojtarët e Francës tallen keq me Mbappen (FOTO LAJM) Franca ka arritur të bëjë një paraqitje mjaftë të mirë në këtë Botëror. Së fundmi ajo eliminoi Uruguajin dhe tashmë
Real Madrid me njoftim zyrtarë për Mbappen Sot në mediat sportive ka qarkulluar një lajm për transferimin e talentit 19-vjeçar, Kylian Mbappe nga PSG për tek Real
Real Madrid "vjel" PSG, i merr Mbappen Së fundmi po përflitet shumë se talenti 19-vjeçar i PSG, do të kalojë tek Real Madridi. Këtë lajm e ka konfirmuar ga
Legjenda e Brazilit uron Mbappen për rekordin Kylian Mbappe shkruajti histori ditën e djeshme, duke eliminuar Argjentinën e Lionel Messit nga Botërori. Francezi a