999 rezultate për

mazzarri

De Biasi drejt Serie A, Torino e sheh si zëvendësuesin e Mazzarrit Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi është pranë një aventure të re në Serie A. Skuadra e Torinos ësh
Tifozët e Torinos kërkojnë shkarkimin e Mazzarrit, "shkak" bëhet Chiellini Torino nuk fiton që prej 29 shtatorit kur mposhtte Milanin me përmbysje dhe përveç rezultateve negative, trajneri Walter
Mazzarri i thur elozhe Juventusit para ndeshjes së nesërme Walter Mazzarri me Torinon e tij do të presë Juventusin të dielën në orën 12:30. Ish trajneri i Interit pranoi se kjo ës
Presidenti i Torinos krenar me marrjen e Mazzarrit, i bindur për blindimin e Bellotit Presidenti i Torinos vendosi sot shkarkimin e serbit Sinisa Mihajloviç nga pankina dhe emëroi menjëherë Valter Mazzarrin
Mazzarri rikthehet në punë si trajner, falë fitores së mbrëmshme të Juventusit Tashmë është zyrtare. Walter Mazzarri është trajneri i ri i Torinos. Vetëm pak orë pasi shkarkoi nga detyra serbin S
Milani kontakton zevendësuesin e Montelës Sipas raportimeve të mediave italiane, Milani ka kontaktuar me trajnerët, Paulo Sousa dhe Walter Mazzarri, pasi Vincenzo
Montela drejt lamtumirës, zbuloni zevendësuesin e mundshëm Vincenzo Montella nuk është duke kaluar momente të mira në stolin e Milanit. Sipas medieve italiane janë tre emra të
Mazzarri refuzon stolin e Lazios Trajneri Stefano Pioli nuk e ka më të sigurtë vendin tek Lazio, teksa çdo ditë përflitet për një shkarkim të mundshëm të
Inter, Mazzarri: Nuk e meritoja shkarkimin Ish-trajneri i Interit, Walter Mazzarri flet për herë të parë publikisht për shkarkimin e tij nga klubi zikaltër. Ai t
Walter Mazzarri te Japonia? Japonia po kërkon një trajner me emër pas shkarkimit të meksikanit Javier Aguirre. Pas Leonardos dhe Prandellit, për sto
Moratti flet si tifoz: Dua blerje në merkato Fitorja ndaj Chievos përveç se ka rikthyer optimizmin në te Interi ka lumturuar shumë edhe tifozin me special të Interit
Moratti: Tifozët nuk e donin më Mazzarrin Derbi i Milanos po afron dhe ish presidenti i Interit, Massimo Moratti do të bëjë gjithçka që të jetë i pranishëm në “Sa
Moratti: Mancini, njeriu i duhur për Interin Ish presidenti i Interit, Massimo Moratti, e mbështet vendimin e pasardhësit të tij Erick THohir për largimin e Walter M
Shifrat e shkarkimit të Mazzarrit dhe rikthimit të Mancinit Vendimi i presidentit të Inter Erick Thohur për të shkarkuar Walter Mazzarri dhe për të risjellë Roberto Mancinin do të
Shkarkohet Mazzarri, Mancini rikthehet te Interi Një lajm shumë i bujshëm vjen nga shtëpia e Interit. Presidenti Erick Thohir ka shkarkuar teknikun Walter Mazzarri. Në v
Thohir takohem me Morattin, tema: Mazzarri Durimi e ka një kufi dhe ai kufi ka mbërritur për presidentin e Interit, Eric Thohir, i cili ka nisur punën për të gjetu
Mazzarri: Nuk është aq keq Trajneri i Interit, Walter Mazzarri, beson se ekziston optimizëm për suksesin e Nerazzurrëve këtë sezon, përkundër filli
Mazzarri në rrezik, tifozët duan Mancinin Dy penalltitë e Icardit ndaj Cesenas dhe Sampdorias krijuan iluzionin se ky Inter ishte shëruar nga plagët e një fillim
Mancini ose Moyes nëse ikën Mazzarri Roberto Mancini mund të rikthehet te Interi nëse klubi italian vendosë ta shkarkojë trajnerin aktual Walter Mazzarri.
Thohir paralajmëron Mazzarrin: Flasim pas 2 ndeshjesh Thohir është i vetëdijshëm se zërat rreth Interit të tij janë të shumtë dhe një gjë e tillë mund të trazojë ambientin.