999 rezultate për

maxim

Napoli turpërohet në shtëpi (VIDEO) Sassuolo merr tri pikë të rëndësishme në “San Paolo” dhe i bën gjëmën Napolit të Gattusos. Skuadra e De Zerbit ofron fut
Barcelona monitorin portierin e Sporting, mund të jetë pasardhësi i Ter Stegen Portieri i Sporting Lisbonës, Luis Maximiano vazhdon të tërheqë vëmendjen e skuadrave të mëdha europiane. Pas Milani
600 gjuajtje në minut, ky mitraloz të "shkrin" (VIDEO) Mitralozi “Maxim” është modeli i parë funksional i armës automatike lëvizëse, që mund të nxjerrë 600 të shtëna në minutë
Tronditëse, një tjetër boksier humb jetën në ring (VIDEO) Sporti i boksit tronditet sërish brenda pak ditësh, teksa pas rusit Maxim Dadashev, sot ka humbur jetën edhe boksieri ar
Saint-Maximin thërret Milanin: Jam gati të luaj në një ekpi prestigjoz E ardhmja e Allan Saint-Maximin pritet të jetë të Milani. Vetë lojtari ka shprehur dëshirën për të veshur fanellën kuqez
Milani sakfrifikon Suson, për Sanit-Maximin Ylli i Nicës Saint-Maximin me shumë mundësi në fund të këtij sezoni do ti bashkohet Milanit. Leonardo dhe Maldini kan
Saint-Maximin nuk grumbullohet nga Nicë, Milani e pret Saint-Maximin ka humbur sfidën me Angers, teksa klubi i Nicës duket sikur e ka përjashtuar lojtarin nga skuadra. Vet
Saint-Maximin i shkel syrin Milanit: "Nuk do qëndroj përgjithmonë te Nicë" Ylli i Nicës Saint-Maximin i cili ishte pranë kalimit tek Milani gjatë merkatos së janarit i ka shkelur syrin Milanit, t
Milan transferon talentin e Nices Milani ka arritur marrëveshje me Nice për transferimin e anësorit Allan Saint-Maximin, për 20 milionë euro plus bonuset.
Milani dështoi të afrojë Saint-Maximin, zbulohet arsyea e fortë Milani ishte pranë mbylljes së marëveshjes me anësorin e Nicës Saint-Maximin në ditët e fundit të merkatos së janarit, p
Milani nuk ndalet, synon bomberin e Nicës (VIDEO) Një emër bombë ka dalë në orët e fundit në lidhje me merkaton e Milanit. Leonardo po punon që të rrëmbejë 21-vjeçarin A
Kjo marinse të shkatërron fare (FOTO LAJM) Shannon Ihrke ishte vetëm 19 vjeç kur iu bashkua ushtrisë, por tashmë ka plane më të mëdha. Ajo shërbeu katër vite si
Ndërroj jetë motra e mbretëreshës Motra e mbretëreshës së Holandës, Ines Zorreguieta është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në kryeqytetin argjentinas, B
Monaco fitoi 3-2, por nuk u gëzua nga Mbappe Fitorja e Monacos 3-2 kundër Toulouse mbrëmë u prish pas një dëmtimi të Kylian Mbappe në pjesën e dytë. 18-vjeçari ës
10 dribluesit më të mirë, "mbreti" s'është as Messi dhe as Neymar (FOTO LAJM) Besojeni ose jo, por mbreti i futbollit në driblim nuk luan në një skuadër të madhe. Sipas një studimi të CIES ai që e k
Zidane i "vë syrin" talentit të madh francez Zinedeine Zidane e dëshiron mesfushorin e talentuar francez, Maxime Lopez Trajneri i Real Madridit tashmë e ka dëshmu
Nga Franca: Milani kërkon talentin Saint-Maximin (VIDEO) Sipas asaj që shkruan portali francez "Le10Sport.fr", Milani po interesohet për Allan Saint-Maximin. 17-vjeçari i Saint
Femra në seksi në botë zhvishet për "Maxim" (FOTO LAJM) Jessica Alba edhe më herët ka konfirmuar se ajo nuk mban një dietë strikte, ndërsa konsumon shumë ushqime bio. Këtë gjë
JLo lidhet me një tjetër balerin? (FOTO LAJM) Jennifer Lopez gjithmonë shihet nën shoqërinë e balerinëve dhe këtë herë, ajo është kapur nga paparacët teksa ishte së b
Femra më seksi sipas “Maxim”, modelja Candice Swanepoel Candice Swanepoel është renditur në krye të listës së “Maxim's Hot 100”, si gruaja më e bukur në botë. Përfundimish