999 rezultate për

mavrajt

Ekipi i Mavrajt bie për herë të parë në kategorinë e dytë, tifozët i vënë flakën stadiumit (FOTO LAJM) Hamburgu ka rënë për herë të parë në histori në kategorinë e dytë Gjermane. Në ndeshjen që po fitonin kundër Borusia
Trajneri i Mavrajt tregon arsyet pse shqiptari po stërvitet me ekipin e dytë Mërgim Mavraj së fundmi është dërguar nga klubi i Hamburgut të stërvitet me skuadrën e të rinjve. Ka qenë trajneri i
Trajnerit të Mavrajt i vjen lajmi i keq nga telefoni Ekipi gjerman lu luan dhe qendërmbrojtësi i Mërgim Mavrajt zyrtarisht ka shkarkuar nga detyra trajnerin Bernd Hollerbach
Fenerbahce i vihet pas Mavrajt, operacioni drejt mbylljes Mërgim Mavraj mund të divorcohet me Hamburgu dhe futbolli gjerman. Së fundmi në garë për të është futur edhe gjiganti
Schalke mposht Hamburgun e Mavrajt Mërgim Mavraj ka luajtur për 90 minuta në sfidën mes Schalkes dhe Hamburgut, por nuk ka arritur të ndihmojë skuadrën e t
Cana i nxjerr "të palarat" Mavrajt: Lahet me mbathje dhe s'thotë llafe të pista Lorik Cana ishte mbrëmë i ftuar në "Xing me Ermalin" ku u "detyrua" tu përgjigjet të gjithë pyetjeve të moderatorit Erma
Panucci tha regullin e ri për shiritin e kapitenit, por lojtarët ia thyen që në ndeshjen e dytë “Kapiten do të jetë ai që ka luajtur më shumë ndeshje me Kombëtaren”. Kështu u shpreh trajneri Panuçi, kur u pyet për lo
Mesazhi i veçantë i Mërgim Mavrajt disa orë pas fitores me Izraelin Kapiteni i Shqipërisë Mërgim Mavraj në ndeshjen me Izraelin është shfaqur shumë i i emocionuar pas fitores 0-3 që arriti
Premtimi i Mavrajt para ndeshjes me Izraelin: Dalim faqebardhë! (VIDEO) Kapiteni i ri i kombëtares Mërgim Mavraj ka folur në konferencë për shtyp në Izrael, para sfidës së nesërme. Mbrojtësi k
Bayerni e mbyll me fitore Bundesligën, mbijeton Hamburgu i Mavrajt (VIDEO) Budesliga ka mbyllur sezonin 2016/17, duke na dhuruar 34 javë të mbushura me shumë emocione dhe spektakël. Edhe këtë vit
Mungon ndaj Italisë, ky është mesazhi i Mavrajt para ndeshjes Dëshira e tij ishte e madhe që të ishte një ndeshje të madhe si ndaj Italisë, por një dëmtim ja ka bërë të pamundur. Mër
Kjo është gafa e Mavrajt që eliminoi Hamburgun (VIDEO) Pas disfatës shkatërrimtare 8-0 me Bajernin në fundjavë, Mërgim Mavraj u zotua se Hamburgu “do ta flakte jashtë stadiumi
Lewandowski i çmendur, shënon tripletë ndaj Mavrajt Robert Lewanodwski nuk ka të ndalur sot ën Gjermani. Sulmuesi polak ka shënuar 3 gola ndaj Hamburgut të Mavraj. Mbrojtës
1000 pankina për Ancelottin ndaj Mavrajt, zbuloni statistikat e çmendura të tij (FOTO) Bayerni sot luan ndaj Hamburut, në një sfidë që do të jetë jubilare trajnerin italian të Bayern Munich, Carlo Ancelotti,
Gazeta gjermane: Mavraj, shefi i mbrojtjes së Hamburgut Gazeta e njohur e qytetit të Hamburgut,”Elmshorner Nachrichten”, i ka kushtuar një artikull mbrojtësit të Kombëtares, Më
Intervista e parë e Mavrajt: Ja pse u transferova te Hamburgu Mërgim Mavraj është prezantuar te skuadra e Hamburgut. Klubi gjerman bëri të ditur firmën me qendërmbrojtësin e Kombëtar
Ky është mesazhi i Mavrajt pas fitores ndaj Maqedonisë Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Mërgim Mavraj ka bërë një urim të veçantë në rrjetet sociale pas fitores së Shqipërisë
Deklarata e Mavrajt bën xhiron e botës: Gara u prish në Europian Futbollistët e përfaqësueses shqiptare nuk i kanë përjetuar mirë ndeshjet e fundit që kanë parë në “Euro 2016” dhe janë
Përqafimi emocionues i Mavrajt me nënën UEFA e ka fiksuar në një foto deliri e mallëngjimi, momentin teksa Mavraj ka shkuar dhe është përqafuar me nënën e tij,
Urimi emocionues i Mavrajt për muajin e Ramazanit dhe nënën (FOTO) Mbrojtësi i Kombëtares sonë, Mërgim Mavraj ka postuar urimin e tij për Muajin e Shenjtë të Ramazanit. Mbrojtësi nga Sara