E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

mavraj

Fitorja e Krasniqit, Mavraj bën komentin epik: Ia ke fik dritat Robin Krasniqi është kampioni i ri i botës, në WBA (regular – i thjeshtë) dhe IBO. Djaloshi nga Juniku i Kosovës bëhe
E dëmtoi portieri i tij, Mavraj bie pa ndjenja (VIDEO) Frikë për shëndetin e ish-futbollistit të Kombëtares Shqiptare, Mërgim Mavraj, pjesë e Greuther Furth në Bundesligën e d
Kombëtares Shqiptare i iku edhe një tjetër lojtar i brezit të artë "Përshëndetje të gjithëve. Dua t’u njoftoj se nga sot nuk do të jem pjesë e Kombëtares Shqiptare". Me këto fjalë e nis M
Mërgim Mavraj tërhiqet nga Kombëtarja Shqiptare (VIDEO) Futbollisti nga Istogu, Mërgim Mavraj nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares Shqiptare. Lajmi është bërë i ditur nga ve
"100 zogjtë e pulave kundër një luani", futbollisti i Kombëtares mbështet Albin Kurtin (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka shprehur hapur simpatinë e tij për kryeministrin në detyrë të Kosovës
Dëmtohet Mërgim Mavraj, disa javë jasht fushave Mbrojtwsi i Kombwtares, Mwrgim Mavraj ka pwsuar njw dwmtim nw kofshw nw takimin e fundit nw Bundesligwn 2 kur skuadra e
Status emocionues nga kapiteni Mavraj: T’i tregojmë Evropës që Shqipëria ka ambicie të mëdha Ndeshja me Francën ditën e sotme, do të jetë historike për Shqipërinë, pasi do të inaugurohet stadiumi i ri “Air Albania
Reja: Mavraj do të bëjë operacion, dua t’i jap kohë të rinjve dhe të mos krijoj situata të pakëndshme Tekniku i Kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka dalë në konferencë për shtyp për të folur për dy ndeshjet e radhës të ku
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
Redi Jupi: Mavraj duhet ta kuptojë kur vjen momenti për të ikur Redi Jupi mendon se Mavraj duhet ta kuptojë që është komplet jashtë forme dhe duhet t’i japë lamtumirë Kombëtares shqipt
Mavraj reagon ndaj Rudi Vatës: Më sulmo mua, por jo shokët Mërgim Mavraj tregohet i kujdesshëm në përgjigjen e dytë që i jep Rudi Vatës. Këtë herë ai preferon të bëjë mburojën
Pas kërkoi largimin e Mavrajt, Rudi Vata zbulon formulën e suksesit të Kosovës Ish futbollisti i famshëm i Shqipërisë, Rudi Vata, ka thënë se Kosova po ecën përpara me hapa shumë më të shpejtë sesa K
Reja "dëgjon" Rudi Vatën dhe i heq Mavrajt shiritin e kapitenit: Kush e merr Trajneri Edi reja ka nisur përgatitjet për ndeshjen e nesërme të Kombëtares, atë ndaj Islandës. Reja në konferencën p
E BUJSHME/ Reja nxjerr Mavrajn nga fusha pas përplasjes me Rudi Vatën Është duke u mbajtur në këto momente konferenca për shtyp e trajnerit Edi Reja në prag te sfidës ndaj Islandës që do të
Rudi Vata i përgjigjet Mavrajt: Njeri i vogël, e ka nga kultura e tij arabe Rudi Vata kundërpërgjigjet pasi Mavraj e injoroi me postimin për Fatmir Vatën. “Unë nuk kam asgjë me Mërgimin. Fatmir
I tha se duhet të largohesh nga Kombëtarja, Mavraj ironizon Rudi Vatën (FOTO LAJM) Ndeshja e luajtur mbrëmë kundër Francës, për lojtarët tanë ishte një ndeshje për t’u haruar. Në përfundim të kësaj sfide
Rudi Vata: Mavraj të largohet nga Kombëtarja, ne flemë me ëndrra Rudi Vata ka qenë tejet kritik me përfaqësuesen shqiptare pas ndeshjes. Ai ka thënë se Mërgim Mavarj duhet të largohet n
Mavraj: S’e shikoj humbje dramatike, nuk kërkuam asgjë më shumë se himnin kombëtar Shqipëria u mposht me rezultatin 4-1 në përballjen e sotme ndaj Francës. Në prononcimin pas ndeshjes, kapiteni i Kombëta
Mavraj: Ndaj Francës gati për luftë Mërgim Mavraj beson për një rezultatin pozitiv në përballjen ndaj Francës e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020. N
Mavraj braktis Ingolstadt, rikthehet te ish-skuadra ku spikati si futbollist (VIDEO) U fol edhe për një transferim të mundshëm te Kukësi, por karriera e Mërgim Mavrajt do të vazhdojë në Bundesligën e dytë