999 rezultate për

mauro

Nuk fal Wanda, "kunj" Interit: Ndaj Juventusit i mungoi Icardi Wanda Nara mendon se Interit i mungoi Mauro Icardi në derbin e Italisë të dielën mbrëma, të cilin zikaltrit e humbën 2-1
Zhbllokohet rezultati në Stamboll, Icardi shënon golin e parë me PSG (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, PSG ka arritur të zhbllokojë rerzultatin në minutën e 52' me sulmuesin
ZYRTARE/ Mauro Icardi largohet nga kampi i Interit Mauro Icardi është larguar zyrtarisht nga kampi stërvitor i Interit. Klubi italian bën të ditur se kjo ka ndodhur në paj
Wanda shijon pushimet, nuk shqetësohet për të ardhmen Icardit (FOTO LAJM) Wanda Nara nuk është aspak e shqetësuar për të ardhmen e bashkëshortit dhe klientit të saj, Mauro Icardi. Ajo vijon e
Interi i fiksuar pas Lukakut, jep Icardin + miliona Transferimi i Romelu Lukakut te Interi është duke u varur edhe nga e ardhmja e Mauro Icardit. Sipas "The Telegraph",
Wanda Nara zbulon të ardhmen e Icardit Mauro Ikardi nuk ka ndërmend të lërë Interin. Kjo ishte ideja e gjithë intervistës, që ka dhënë Vanda Nara për televizon
Wanda Nara nuk përmbahet, i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara e cila njihet për fotot hot dhe pothuajse e zhveshur që poston në rrjetet soci
Juventus nuk heq dorë nga Icardi, Paratici dhe Ausilio takohen në Londër Sipas "Corriere di Torino", drejtori sportiv i Juves Paratici dhe ai i Interit Ausilio u takuan në Londër për ndeshjen
"Icardi do të qendrojë 150 vjet tek Interi" Wanda Nara ka pohuar se Mauro Icardi dëshiron të qëndrojë në Interit për 150 vitet e ardhshme. Interi po merr në kons
Napoli shfrenon fantazinë, synon dyshen Benzema-Icardi "Sportmediaset" sqaron situatën për të ardhmen e sulmit të Napolit dhe shpjegon se ëndrra e Carlo Anchelotti quhet Karim
Naiggolan për Icardin: Ai e ka dëmtuar Interin Radja Nainggolan e ka kritikuar bashkëlojtarin e tij, Mauro Icardin, për mungesën në skuadrën e Icardit, duke pretenduar
Inter kërkon fitoren ndaj Genoas, Icardi e nis titullar Barazimi i papritur i Milanit me Udinesen në "San Siro" e ka nxehur edhe më shumë rivalitetin për vendin e katërt në Ser
Manchester United nuk fshihet, synon sulmuesin e Interit Mauro Icardi vijon të krijojë debat e diskutime, pavarësisht se prej më shumë se një muaji nuk zbret në fushë me Inter.
Wanda Nara ul tonet me Spallettin: Icardi është gati për Interin Mauro Icardi është gati të luajë për Interin përsëri, sipas gruas dhe agjentes së sulmuesit argjentinas, Wanda Nara.
Icardi tradhëton Wandën, kjo e fundit e "kap mat" Çifti Mauro Icardi e Wanda Nara ka rënë sot sërish pre e mediave italiane edhe pse këtë herë të rejat në lidhje me dyshe
Mauro Icardi provokon Milanin (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, ka deklaruar se Milani është vetëm zikaltër, pasi skuadra e tij doli triumfuese nga De
Wanda "ul hundën": Paqja Inter-Icardi është afër Interi mbrëmjen e djeshme bëri një paraqitje mjaftë të mirë duke mundur kundërshtarin e përjetshëm Milanin. Edhe pse
Ndodh në Torino, dalin në shitje fanellat e Juventusit me emrin e Icardit Ndërkohë që te Interi nxitojnë të rregullojnë marrëdhëniet me Icardin, për të bindur sulmuesin të rikthehet në ekip, në
Marotta takohet me Icardin dhe Wanda, kërkohet zgjidhje Drejtori ekzekutiv i Interit, Giuseppe Marotta, është takuar me Mauro Icardin dhe Wanda Naran, shkruan Albeu.com Inte
Merr fund tensioni, Interi nis bisedimet me Icardin Interi e ka konfirmuar sot se Beppe Marotta, u takua sot me Mauro Icardin, dhe bashkëshorten e tij Wanda Naran. Tensi