999 rezultate për

maurizio

Pirlo zëvendësuesi i Maurizio Sarrit? Andrea Pirlo mund të emërohet në postin e trajnerit të Juventus. Pak orë pasi Maurizio Sarri është shkarkuar nga post
Juventusi me 9 mungesa ndaj Cagliarit, do të debutojë sulmuesi shqiptar Lojtari shqiptar, Giacomo Vrioni është thirrur përsëri nga Maurizio Sarri për ndeshjen kundër Cagliarit sonte. Trajne
Juventusi në kaos, Sarri përplaset me Pjanic Ka raporte se Miralem Pjanic nuk do të përfshihet për ndeshjen kundër Bolognas nesër (e hënë), pas një situate tensionue
Italianët shkatërrojnë grupin e lidhur me "Cosa Nostra", në pranga edhe 2 shqiptarë të rrezikshëm 25 shtetas ndër to edhe shqiptarë, kanë rënë në prangat e policisë italiane si pjesë e klanit mafioz "Santapaola-Ercolan
CR7 shënoi sërish për Juventusin, Sarri: Duhet ta falënderojmë nënën e tij Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka dhënë lëvdata për Cristiano Ronaldon. Maurizio Sarri ka bërë lëvdata të mëdh
Sarri: Champions duhet të jetë objektivi jonë 2019 është mbyllur me humbjen në Superkupë, por Maurizio Sarri ka shënjuar linjën për një 2020 të madhe. “Të fitojmë
Fjalët e Capellos nuk kanë për ti pëlqyer aspak Ronaldos I ftuar në studiot e "Sky Sport", ish-trajneri i Juventusit, por gjithashtu edhe një ndër legjendat e Milanit, Fabio Cap
Kërkon të blindojë mesfushën, Juve i vendosur për Kante Mesfushori francez pëlqehet tej mase nga trajneri Maurizio Sarri, me të cilin kishte punuar në Chelsea Juventusi ësht
Brescia-Juventus, formacionet zyrtare: Ronaldo pushim (FOTO LAJM) Juventusi do të jetë pa Cristiano Ronaldon kundër Brescias së Mario Balotellit, në ndeshjen e sotme të Serie A në “Stadi
Rabiot nuk është i lumtur te Juventusi Mesfushori francez është i palumtur me situatën e tij aktuale tek kampioni italian dhe mund të largohet gjatë janarit os
E BUJSHME/ Sarrit nuk i ndahet zemra për Hysajn, kërkon ta marrë te Juventus Juventusit i rikthehet interesi për Elseid Hysajn. Maurizio Sarri e njeh mirë shqiptarin dhe e çmon së tepërmi cilësitë
Sarri: Ndeshja kundër Interit, nuk është thjesht një miqësore Maurizio Sarri është paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes Juventus-Inter. "Derby d’Itaia" është zhvendosur
De Laurentiis i hap sfidë Sarrit: Njeri që rri gjithë kohës me tuta, Napoli do ta mposhtë Aurelio De Laurentiis i përgjigjet Sarri-t vetëm disa minuta pasi ish-trajneri i kaltër u prezantua tek Juventusi. Pr
Juventus arrin marrëveshjen me Chelsea-n, Sarri zyrtarizohet sot Maurizio Sarri më pranë se kurrë Juventusit. Mediat angleze njoftojnë se klubi i Chelseas ka arritur mbrëmjen e së enjte
Sarri pranë firmës me Juven, viziton zyrat e merkatos Ndërkohë që ditët kalojnë, rriten gjithnjë e më shumë kuotat e Maurizio Sarrit, në garën për të qenë trajneri i ardhshëm
Maurizio Sarri arrin akordin me Juventusin Maurizio Sarri arrin akordin me Juventusin. Këtë e ka konfirmuar gazetari i njohur italian Tancredi Palmeri, i cili rral
Maurizo Sarri ironizon Serina A, Premier League në një nivel tjetër Maurizio Sarri ka siguruar finalen e parë në karrierën e tij, atë të Europa league-s, pas suksesit që arriti Chelsea nda
Maurizio ​Sarri takohet sot me drejtuesit e Chelseat Maurizio Sarri do të takohet sot me drejtuesit e Chelseat për të biseduar për të ardhmen e tij në klub, si dhe për incid
Roma kontakton me Maurizio Sarrin Roma ka kontaktuar me përfaqësuesit e Maurizio Sarrit për të ardhmen e tij te Chelsea. 60-vjeçari mund të shkarkohet
Kaq do t’i kushtojë Chelseat shkarkimi i Maurizio Sarrit Chelsea është duke e konsideruar shkarkimin e trajnerit Maurizio Sarri, pas rezultateve të dobët në këtë fillim vit.