999 rezultate për

mauricio

Pochettino në stol dhe 5 super blerje, kjo pritet të jetë Barcelona e sezonit të ri (FOTO LAJM) Barcelona ka verën në dispozicion për të shpëtuar lavdinë e skuadrës. Humbja ndaj Bayern Munich ka vëne edhe një herë
E BUJSHME/ Mauricio Sarri drejt shkarkimit nga Juventus Mauricio Sarri do të shkarkohet nga Juventusi pas eliminimi nga Lioni në Ligën e Kampioneve. “La Gazzetta dello Sport
Hapja e llogarive në Zvicër, Kryemadhi: Të hapen dhe në Singapor e Mauricio Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka komentuar vendimin e Senatit të Zvicrës për hapjen e bankave në vendin e tyre.
Tottenham nis kontaktet me Mourinhon Jose Mourinho mund të rikthehet në Londër. Por, këtë radhë jo duke e drejtuar Chelsean, por rivalin lokal, Tottenham, i
Eriksen te Reali? Tottenham gjen pasuesin e danezit në Francë Me Christian Eriksen që është në shënjestrën e Realit të Madridit, Tottenham nuk kërkon të ngelet e papërgatitur në rast
De Laurentis: Sarri te Juve? Pas Higuain nuk më çudit më asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, ka komentuar ndryshimin e fundit në kampionatin italian, largimin e trajneri
Prekëse, Mauricio Pochettino shpërthen në lot pas kualifikimit në finale (VIDEO) Tottenhami shkroi historinë dje në mbrëmje duke u kualifkuar për në finalen e Madridit. Spërsat do të sfidojnë tashmë
Frenkie De Jong sot mund të ishte lojtari i Totthenham Frenkie de Jong, futbollisti i ardhshëm i Barcelonës, ka folur së fundmi në një intervistë për "FourFourTwo" për një ofe
Sezoni i fundit Pochetinos me Tottenhamin? Për Maurico Pochetinin ky mund të jetë sezoni i fundit me Tottenhamin. Sipas "The Sun", Mauricio Pochettino mund të
Ylli i Chelsea insiston për Mauricio Sarrin Shumë pikëpytje janë ngritur mbi trajnerin Italian të Chelsea Mauricio Sarri , shkruan Albeu.com Mbrojtësi i Chelsea,
Hazard raegon pas lajmit se Sarri do largohet Ylli belg i Chelsea i cili duket se është në sezonin e fundit me blutë e lodrës nuk ka ngurruar ta lavdërojë trajnerin a
Mauricio Sarri: Do të vendosim shumë shpejt të ardhmen e Hazard Maurizio Sarri ka deklaruar se tani është koha e duhur që skuadra e Chelsea të vendos për të ardhmen e sulmueist Ede
Të gjithë duan Mauricio Pochettinon në stol Real Madrid dhe Manchester United jaën dy ekipet më të mëdha në botë që këtë sezon po zhgënjejnë më shumë. Të dy këto
Pochettino habit me deklaratën e tij Trajneri i skuadrës së Tottenham, Mauricio Pochettino ka habitur me deklaratën e tij. Në lidhje me një pytje nëse do të
Zyrtare: Mauricio Pochettino rinovon kontratën me Tottenham Hotspur Trajneri argjentinas, Mauricio Pochettino ka rinovuar kontratën e tij me klubin nga londra, Tottenham Hotspur. Ai e
Sarri në radarët e tre gjigantëve anglez Bisedimet e zgjatjes së kontratës së Sarrit me Napolin janë shtyrë në mënyrë të përsëritur me Presidentin Aurelio De Lau
Zyrtare: Klubi anglez shkarkon trajnerin Mauricio Pellegrino Klubi i Southampton ka njoftuar se ka shkakrkuar trajnerin Mauricio Pellegrino në drejtimin e klubit. Edhe asisteni C
Pochettino: Juventusi vetëm tre minuta luajti Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino ka thënë se ishin skuadër më e mirë se Juventus në dy ndeshje dhe meritonin
Pochettino s'e lë më gruan në stadium, i sjell ters Bashkëshortet jo gjithmonë mund të sjellin fat për trajnerët në stadium. Kështu mendon dhe trajneri i Totenhamit, Mauric
Ranieri-Tottenhamit: Harrojeni titullin! Trajneri i Leicester City, Claudio Ranieri i ka thënë homologut të tij të Tottenham, Mauricio Pochettino që këtë sezon t