999 rezultate për

matthew

Çifti zbulon thesarin në oborrin e shtëpisë, nuk do ta besoni çfarë bëjnë më pas Matthew Emanuel dhe e shoqja Maria Colonna, për shumë vite me radhë nuk i kishin kushtuar rëndësi një kutie metalike që
Palmer: Krijimi i qeverisë, sfida e tanishme për Kosovën Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Matthew Palmer, Zëvendës Ndihmës Sekretar i Shtetit për çështjet e Evropës dhe E
Zyrtari i lartë amerikan: Kemi dëshmi të forta për korrupsionin e Dakos! Nuk po mbështesim Ramën Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Matthew Palmer, Zëvendësndihmës Sekretar i Shtetit për Çështjet e Evropës dhe Eu
E preferuara e fëmijërisë sonë do të sjellë në jetë një princeshë Hilary Duff është një nga të vetmet këngëtare dhe aktore që nuk është bërë kurrë pjesë e skandaleve dhe ka mbetur po e n
SHBA vazhdon mbështetjen për Kosovën Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë një rol jetik për të gjitha proceset nëpër të cilat po kalon Kosova. Kështu tha Kry
Si e bëri Hashim Thaçi të rëndësishëm Marko Gjuriçin Shumë persona mund të jetë kënaqur duke e parë shefin e zyrës serbe për Kosovën me duar të lidhura nëpër rrugët e kryeqy
Mathew Nimetz më 31 janar për vizitë zyrtare në Maqedoni Ndërmjetësi i Kombeve të Bashkuara për çështjen e emrit mes Maqedonisë dhe Greqisë, Matthew Nimetz më 31 janar do ta viz
Kërkohet dorëheqja e ndërmjetësuesit të OKB-së, Matthew Nimetz Diaspora e Bashkuar Maqedonase (DBM) kërkon dorëheqjen e ndërmjetësuesit të OKB-së për çështjen e emrit, Matthew Nimetz.
Hoyt Brian Yee: Athina dhe Shkupi mundësi të shkëlqyer në 2018 për zgjidhjen e çështjes së emrit Athina dhe Shkupi kanë një mundësi të shkëlqyer në 2018 për zgjidhjen e çështjes së emrit, deklaroi Zëvendës Asistent Se
Klosi e Bushati në ceremoninë e Trump, takojnë drejtorin për Europën, Matthew Palmer Ministri Blendi Klosi dhe deputeti Ervin Bushati ndodhen si përfaqësues të forcës më të madhe politike në ceremoninë e
Presidenti Nishani dekorohet nga Princi Fra’ Matthew Festing në Urdhrin Sovran të Maltës Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, zhvilloi sot një vizitë zyrtare në Urdhrin Sovran të Maltës me ftesë të Princit
Foshnja 7 muajshe që duket sikur është i porsalindur Një djalë 7 muajsh nga Kentucky, SHBA, i cili peshon vetëm 1.3 kg, ka lindur me një formë të rrallë të sindromës së “dwa
E fut BMW në shtëpi për ta mbrojtur nga uragani Matthew Florida këto ditë ishte përgaditur pasi pritej që të goditej nga uragani Matthew por fatmirsisht nuk solli dëme të mëdha
Uragani Matthew shkakton 11 viktima në SHBA Uragani Mathew ka marrë 11 jetë njerëzish në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Stuhia tashmë është qetësuar dhe konsidero
Gjuetarët e stuhive futen në qendër të uraganit vdekjeprurës Matthew (VIDEO) Uragani Matthew cili ka shkatërruar së fundmi Haitin e po shkon përgjatë brigjeve të Karolinës së Jugut në SHBA. Deri
Matthew “qetësohet”, Florida shpëton pa dëme Uragani Matthew “qetësohet” duke shpëtuar fatin e Floridas, pasi fuqia e tij mësohet se ka rënë dhe tashmë pa frikë mun
Uragani “Matthew” godet Floridan, raportohet për viktimën e parë (VIDEO) Uragani Matthew ka goditur bregdetin e Floridas këtë mëngjes me erëra të fuqishme, potencialisht stuhi shkatërruese dhe
Shkon në 842 numri i viktimave nga Uragani “Matthew” në Haiti (VIDEO) Të paktën 842 persona raportohet se kanë mbetur të vdekur në Haiti nga uragani “Matthew”. Gjithashtu më shumë se 3 mi
Uragani "Matthew" shkatërron muajin e mjaltit çiftit të sapomartuar (VIDEO) Dave dhe Amanda Jenkins, kishin vendosur që ditët e para të martesës t’i kalojnë në ishujt përrallor të Bahamas. Ato
Uragani “Matthew”/ Obama shpall gjendjen e jashtëzakonshme në Florida (VIDEO) Presidenti amerikan Barack Obama ka shpallur sot gjendjen e jashtëzakonshme në Florida që po i afrohet uragani “Matthew”