999 rezultate për

matoshi

Më e dashuruar se kurrë, Adriana Matoshi ndan foton krah partnerit 21-vjeçar (FOTO LAJM) Adriana Matoshi ka zbuluar pak kohë më parë romancën e re të dashurisë me futbollistin me origjinë afrikane, Keith Groen
17 vite më parë, si dukej Adriana Matoshi para famës (FOTO LAJM) Adriana Matoshi është një ndër aktorët më të njohura shqiptare, e cila ka arritur të rrëmbejë një sërë çmimesh në festiv
U kritikua për lidhjen me futbollistin 19 vite më të ri, reagon Adriana Matoshi (FOTO LAJM) Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi zyrtarizoi lidhjen me futbollistin Keith Groeneveld.
U lidh me futbollistin më të ri, aktorja shqiptare flet për divorcin Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi pak kohë më parë konfirmoi lidhjen e re të dashurisë me futbollistin Keith G
U përfshi në "masakrën" në Bllok, si u arrestua në Dubai burri trafikant i Suada Sherifit Operacioni ndërkombëtar i drogës i finalizuar në disa shtete ka vënë në pranga disa persona. Gazetari Artan Hoxha rap
Super-aksioni i policisë vë në pranga bosin shqiptar të kokainës Zbulohet emri i një prej personave të arrestuar në Shqipëri nga operacioni ndërkombëtar i drogës i finalizuar në disa sh
Matoshi i del në krah Konjufcës pas shkarkimit të konsujve Publicisti Halil Matoshi e ka quajtur të drejtë vendimin e ministrit të Jashtëm, Glauk Konjufca, i cili ka shkarkuar nga
Matoshi: Të injorohen deklaratat e Serbisë , institucionet kanë sovranitet të plotë Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Daçiç, deklaroi ditën e djeshme se Veriu i Mitrovicës nuk mund të mbetet nën sovranit
Rusia, 10 milion euro tek politikanët dhe mediat e Kosovës Rusia ka një axhendë përmes së cilës tenton të shtrijë ndikimin e saj në Kosovë, dhe ashtu si në të gjithë rajonin e Bal
AKR i kthen shpinën Bahtirit. a do të fundoset kjo parti? Nënkryetari i AKR-së, Fatmir Matoshi ka thënë se Agim Bahtiri nuk e ka përfaqësuar partinë në tubimin e VV-së kundër Qev
Këshilltari i Haradinajt i kujton Daçiçit "tomahawk-at" e 1999 Halil Matoshi, këshilltar politik i kryeministrit Ramush Haradinaj ka reaguar pas deklaratave të Ministrit të Jashtëm se
Ndotja erdhi kurse kryeshefi Morina thotë se në prill dalin me raport të detajuar Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi, ka bërë të ditur se kanë filluar me konfiskimin e thëngj
Serbia liron mjekun shqiptar që e burgosi pa asnjë akuzë Ibrahim Matoshi është liruar nga burgu i Serbisë. Ai ishte arrestuar më 13 gusht nga autoritetet serbe në pikën kufitare
Arritja e Muhaxherit, nënshkruan për ndërtimin e një deponie plehrash Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, së bashku me ushtruesin e detyrës së minisrit të Mjedisit dhe Planifikim
Ibrahim Matoshi ende "peng" në Serbi, familja kërkon ndihmë Me datën 13 gusht nga policia e Serbisë në pikën kufitare tek Dheu i Bardhë është arrestuar stomatologu Ibrahim Matoshi,
Haziri ka një thirrje për Serbinë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka reaguar me rastin e arrestimit të stomatologut gjilanas që jeton dhe ve
Mësohet pse Serbia arrestoi stomatologun kosovar Mërgimtari Ibrahim Matoshi është arrestuar dje nga policia serbe në pikën kufitare Dheu i Bardhë për shkak të një lënde
Serbia nuk jep informacion për stomatologun kosovar të arrestuar Familjarët e Ibrahim Matoshit ende nuk kanë informacione pse familjari i tyre u arrestua dje nga policia serbe derisa is
Reagimi i Krasniqit që është mësim për Azem Vllasin dhe Halil Matoshin Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, ka reaguar ndaj Azem Vllasit e Halil Matoshit për demonstratat
Matoshi: Deputetja e VV-së gënjen pa iu dridhur qerpiku Këshilltari politik i kryeministrit të Republikës, Ramush Haradinajt, Halil Matoshi ka thënë se Lëvizja “Vetëvendosje” p