999 rezultate për

materialet

Shoferë të dehur dhe dhunë në familje, çfarë po ndodh në Tiranë Gjashtë persona ranë në prangat e policisë së kryeqytetit, për vepra të ndryshme penale. Nga efektivët në Komisariatin e
Arrestohen gjashtë persona dhe procedohen pesë të tjerë, ç'po ndodh në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 6 shtetas dhe procedohen penalisht 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme
Po shpërndajnë virusin? Reagojnë infermierët: Nuk është faji ynë, në spitale mungojnë materialet Javët e fundit bluzat e bardha janë bërë targetgrupi më i prekur nga Covid-19 dhe ndaj tyre ka vërshuar një lumë kritika
MASHTI nis përgatitjet për të ofruar mësim online Pas situatës së krijuar në Kosovë nga koronavirusi, Ministria e Arsimit është duke bërë përpjekje për të ofruar mësimin
KOSOVË/ Formohet Komisioni i Posaçëm për parandalimin e infeksionit me koronavirus Formohet Komisioni i Posaçëm për parandalimin e infeksionit me koronavirus Në mbledhjen e sotme të Qeverisë së Kosovë
Grabiti shumën e majme në banesë, arrestohet 31 vjeçari Policia e Cërrikut ka zbardhur një vjedhje duke arrestuar një 31 vjeçar pasi dyshohet se ka grabitur një banesë. R. Ç
Aksidentoi të miturin, përfundon në pranga 21 vjeçari në Berat Një 21-vjeçar nga Berati ka përfunduar në pranga pasi ka aksidentuar një të mitur. Drejtuesi, i identifikuar me inici
Marin Mema "i përvishet" Ramës: Ende nuk e ke hequr taksën e TVSH-së për materialet e rindërtimit Gazetari Marin Mema i kërkoi kryeministrit Edi Rama që të hiqet TVSH-ja për materialet e ndërtimit e gjithashtu që rindë
18 vjeçari kap me forcë të miturën në Durrës, e detyron të kryejnë marrëdhënie s*ksuale Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një 18 vjeçar dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dh
Artan Hoxha: Materialet në makinën Arjan Ndojit, dosjet e vjedhura në prokurorinë e Durrësit I ftuar në emisionin Opinion, gazetari Artan Hoxha shpjegoi se në makinën e prokurorit Ndoj janë gjetur fashikujt e vjed
I mori jetën me makinë të moshuarës, kapet shoferi Policia ka bërë të mundur kapjen bënë në flagrancë të shtetasit V.H, 36 vjeç, banues në Sul, pasi në rrugën Bilisht-Mira
72 vjeçari bën për spital të vëllain, çfarë ndodhi mes tyre Policia e Lushnjës ka kapur dhe ndaluar një 72 vjeçar i cili ka rrahur të vëllanë, e shkak për këtë është bërë sherri pë
Plas sherri në mbledhjen e KLP-së, do merrte vendimin për SPAK-un Është shoqëruar me debate mbledhja e sotme e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. AbcNews raporton se se anëtari i KLP-
Zyrtarisht në sezonin e pulovrave, 5 trendet që do mbizotërojnë stinën (FOTO LAJM) Mirë se vjen vjeshtë! Shtatori erdhi dhe është pikërisht ajo periudhë e vitit në të cilën për t’u dukur chic mjaftojnë v
EMRAT/ Kishin mbjellë parcela me hashash, dërgohen në Prokurori kryetari i fshatit dhe inspektori Referohen matërialet pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Gjirokastër në ngarkim të shtetasit Bedri Llana, banues në M
Dorëzuan materialet në KPK, PD zbardh përgjimet mes prokurorit dhe Alizotit Ditën e sotme ish-deputeëti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka dorëzuar në KPK një Cd me material dhe të dhënash p
Hapet me forcë dera e shkollës në Shkodër Është tensionuar situata në Shkodër, aty ku me urdhër të kryetares së Bashkisë Voltana Ademi janë kyçur dyert e të gjith
Thyhet urdhri i kryebashkiakes së Shkodrës, hapen shkollat për zgjedhjet Thyhet urdhri i kryebashkiakes, Voltana Ademi, lidhur me bllokimin e shkollave për zgjedhjet. Në Shkodër ka nisur hap
Shpërndahen nën masa ekstreme sigurie materialet zgjedhore në QV Elbasani është qyteti i parë në të cilin ka nisur shpërndarja e materialeve zgjedhore në qendrat e votimit. Siç bëri
I vunë flakën KZAZ-së, behën pluhur materialet zgjedhore (VIDEO) Janë djegur të gjitha matërialet zgjedhore në KZAZ-në nr.6. Të gjitha fletat e votimit, kutitë dhe të tjera matëriale ja