999 rezultate për

materiale

SUPERSKANDAL/ Shqiptarët ushqehen me materiale ndërtimi, pluhur tulle e allçie (VIDEO) Një tjetër skandal po denoncohet fort nga ekspertët, sa i përket abuzimeve që bëhen me produktet ushqimore. Kohët e fund
Plagosi me thikë 46 vjeçarin në Elbasan, arrestohet autori Një 30 vjeçar me iniciale A. H. është vënë në pranga nga policia e Elbasanit, pasi plagosi me thikë 46 vjeçarin me inici
151 kg drogë drejt Malit të Zi, arrestohen tre të rinjtë në Shkodër Tre të rinj nga Shkodra janë vën ënë pranga nga Policia pasi akuzohen për trafik droge. Kristjan Pali , 25 vjeç, banu
Shpërthim i fuqishëm me tritol në Vlorë Rreth orës 1:00 të mëngjesit të sotëm një shpërthim i fuqishëm me tritol ka nodhur në lagjen "28 Nëntori" në qytetin e V
Tronditi Tiranën me eksploziv, arrestohet autori Policia ka arrestuar pak çaste më parë personin e dyshuar për ngjarjen e shpërthimit në katin e dytë të një banese në z
Arrestohet autori që vendosi tritolin biznesmenit në Tiranë Eshtë arrestuar autori i dyshuar për vendosjen e tritolit në banesën e një biznesmeni mbremjen e djeshme në Tiranë.
Merr flakë burgu i Lipjanit Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës në Qendrën Korrektuese në Lipjan, ku dy të dyshuarit derisa ishin në vuajtje të
Plas tregtia në burgun e Fierit, kjo është taktika si shiten telefonat (FOTO LAJM) Efektivët e burgut të Fierit gjatë një kontrolli kapën 20 telefona celularë të markave të fundit, të cilat u tentuan të
Misteri 20 vjeçar: Materialet për kartelën e Ramës dhe gjyqin për Gregun dolën nga Berisha Ish-kryeministri Berisha përmendi për të disatën herë dje në Kuvend historinë problematike sipas tij të Edi Ramës me fam
Procedohen 6 persona për organizim të lojërave të fatit Policia e Tiranës ka njoftuar se ka vënë në pranga 6 persona të cilët ushtronin aktivitetin e kundraligjshëm të lojërave
Shpërthim i fuqishëm në ndërtesën trekatëshe, dyshimet e para Një ndërtesë tre katëshe është tronditur nga një shpërthim në garazhin e saj. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Granicë në
Makina e policisë përplaset keq nga Benzi Një makinë policie është aksidentuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në kryeqytet. Bëhet fjalë për një mjet tip “Be
Tregu i Laçit shpërthen në flakë Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë tregun industrial në Laç . Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë. Në vendng
Tronditet Fushë-Kruja, shpërthim i fuqishëm në një lokal Një lokal në Fushë-Krujë është tronditur mbrëjen e sotme nga një shpërthim i fuqishëm. Sipas informacioneve të para,
Deputeti i PD-së tregon provat e Prokurorisë për të arrestuarit e Astirit Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka ndarë në facebook disa foto nga salla e gjyqit e 11 të ndaluarve nga protesta e Asti
Policia zbardh aksidentin me tetë të plagosur në Prizren Të martën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku, ku përveҫ dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë
Arrestohet i riu pasi goditi me grusht infermieren Është arrestuar ditën e sotme nga policia e Elbasanit, i riu i cili për motive të dobëta ka goditur infermierin e spital
I ngacmon vajzën, 32 vjeçari plagos me thikë babain dhe të renë Një 32 vjeçar nga Berati ka plagosur dy persona me thikë pas një sherri mes tyre. Fatjon Toska kishte ngacmuar një va
Përfshihet nga flakët hoteli në Sarandë, punonjësit në panik Një zjarr ka përfshirë këtë mëngjes një hotel në Sarandë. Zjarri ka nisur nga papafingoja dhe është shtuar, ndërkohë
Kishte mbushur "Benzin" plotë me hashash, kush është tiranasi i arrestuar Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë shtetastin Virjon Cora, 25 vjeç banues në Allias Tiranë. Arrestimi i tij